Biblionerzy

Wszystko o Biblii

Moderator: Marek MRB

Punc
Przyjaciel forum
Posty: 47
Rejestracja: 22-08-10, 21:39
Lokalizacja: Otwock

Biblionerzy

Post autor: Punc » 31-08-10, 19:39

Witam,
dokładnie z wybiciem północy na przełomie roku 2009/2010 w Kościele św Wincentego a'Paulo została wydana oficjalnie pierwsza wersja Flashowej Gry "Biblionerzy".

Jest to gra jak sama nazwa wskazuje oparta na znanym i lubianym teleturnieju "Milionerzy",
tyle, że oparta na Słowie Bożym. Jest to gra, która w miły i zabawny sposób przybliża poznawanie Pisma Świętego - zarówno jak i wprawionych biblistów i tych, którzy niekoniecznie mają z nim dużo wspólnego; Dzieciom i Dorosłym.
"Co tu dużo gadać..." trzeba samemu spróbować
Zachęcam do Pobrania Gry z naszej strony internetowej:

www.sneotwock.pl/biblio
W zakładce pobierz Grę należy wybrać wersję z 11.01.2010r.
Proszę również o zapoznanie się z intrukcją Gry.


Gra jest tworzona przez grupe " Świężo przyprowadzonych do Pana, Boga" Studentów.
Dlatego gra może zawierać błędy w pytaniach, oraz niedociągnięcia w algorytmie, które mam nadzieję nie zniesmaczą wam rozrywki. Nasz zespół studentów zdobył w wakacje trochę czasu i ruszyliśmy tydzień temu nad udoskonaleniem tego projektu. Mamy nadzieję, że pod koniec września uda nam się wydać wersję bardziej podobającą się Panu :D
Dlatego Prosimy was o jakieś wsparcie Modlitewne i również techniczne:
O Wszelkich uwagach na temat grywalności, błędów w pytaniach; pochwały i przekleństwa :D. prosimy wysyłać na naszego maila : biblionerzy@wp.pl

Pozdrawiam i miłej Zabawy,
Zespół Biblionerzy SNE +
Ostatnio zmieniony 31-08-10, 19:42 przez Punc, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Biblionerzy

Post autor: myschonok » 31-08-10, 21:57

Chetnie skorzystam, popieram idee, szczegolnie zapewne ciekawa dla ludzi mlodych.
Ale i ja , choc naleze do dinozaurow bede tam z przyjemnoscia spedzac wolne chwile :-)

Awatar użytkownika
zs
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 23-08-09, 19:29
Lokalizacja: Polska, Otwock

Re: Biblionerzy

Post autor: zs » 01-09-10, 17:14

Z mojej parafii ta gra :-)
Obrazek
Taki widok mam z okna (fotka z Wikipedii)

Punc
Przyjaciel forum
Posty: 47
Rejestracja: 22-08-10, 21:39
Lokalizacja: Otwock

Re: Biblionerzy

Post autor: Punc » 16-09-10, 11:24

Na naszej stronie jest już przyjemniejsza wersja Biblionerów 1.2 (poprawione pytania i bez świątecznych dodatków

Wciąż pracujemy nad wersją 1.3

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Biblionerzy

Post autor: hiob » 16-09-10, 11:31

Punc, dzięki. ;-) Zagrałem raz, podoba mi się. Udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale oszukiwałem, zaglądając do Biblii. Jednak chyba o to chodzi: O inspirację, by lepiej Biblię poznać. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
yaro21
Przyjaciel forum
Posty: 141
Rejestracja: 07-08-10, 19:22
Lokalizacja: Skoczów

Re: Biblionerzy

Post autor: yaro21 » 18-12-10, 16:40

Punc, ode mnie również wielkie dzięki. Ubaw miałem nieziemski, szczególnie po złej odpowiedzi, ten braciszek prowadzący jest całkiem fajny :lol:
W przeciwieństwie do Hioba postanowiłem się sprawdzić i grać bez podpierania się Pismem Świętym. Skala trudności jest dość rozpięta, od pytań banalnych, po naprawdę trudne, przynajmniej dla mnie.
Może z czasem spróbujcie powiększyć bank pytań, bo niektóre zbyt szybko się powtarzają
pozdrawiam
Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii (1Kor 9, 16)

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Biblionerzy

Post autor: Selgrado » 25-06-11, 11:01

Swego czasu próbowałem, no i nie do końca mi się udało odpowiedzieć na te pytania. A tak niewiele brakowało... :roll:
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

ODPOWIEDZ