Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Wszystko o Biblii

Moderator: Marek MRB

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: KubaCh » 22-10-08, 02:51

Temat dotyczy strony www.biblia-mp3.pl. Jak ktoś zauważył, że coś nie działa, albo działa nie tak jak trzeba - proszę o informacje tutaj.

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: Zbyszek Michał » 23-10-08, 22:48

Albo coś mi się rozpakowało albo jest jakiś problem: Księga Przysłów. Mam w katalogu dwa pliki (1a-Przyslow i 2b-Przyslow). Brakuje początkowych rozdziałów!
Jezu ufam Tobie!

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: KubaCh » 26-10-08, 13:54

Rzeczywiście - Księgi Przysłów mamy tylko kawałki - trzeba będzie nagrać wszystko pewnie od nowa. Zaraz dorzucę takie zadanie do naszej "akcji"

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: hiob » 27-10-08, 19:51

14. rozdział 1. Księgi Samuela jest fatalnej jakości. Zwłaszcza początek. Wygląda na to, jakby komuś wciągnęło taśmę do magnetofonu, gdy przegrywał ten fragment. Jednak to tylko parę minut i ciągle da się zrozumieć słowa tekstu, więc chyba nie ma potrzeby nic zmieniać. Przynajmniej nie jest to pilne.

Ja słucham plików ściągniętych bezpośrednio z RapidShare, więc nie jestem pewien, gdzie to będzie na Twojej stronie, ale 1 Sam ma 17 rozdziałów, więc na pewno gdzieś pod koniec.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: Zbyszek Michał » 01-11-08, 23:00

Na stronie projektu Kohelet występuje w dwóch wersjach:

całość z czasem trwania 1 godz. i 16 min.
w kawałkach o łącznym czasie 47 min.

różnica wynika z powtórzenia części rozdziałów w wersji pełnej (w którymś poście pisałem o tym. Jak będzie potrzeba to to znajdę). Warto byłoby dać stosowną informację przy pliku pełnym :-)

Również przydałaby się informacja o problemie z Księgą Jozuego
Jezu ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: Vul » 02-11-08, 01:07

Zbyszek Michał pisze:różnica wynika z powtórzenia części rozdziałów w wersji pełnej (w którymś poście pisałem o tym. Jak będzie potrzeba to to znajdę). Warto byłoby dać stosowną informację przy pliku pełnym
Nie zauważyłem tego jak wrzucałem... spróbuję zaraz wyłuskać powtarzajace się rozdziały w pełnym pliku...

[dodano: 2/10/2008, 2:24]
Zbyszek Michał pisze:Kohelet
Zbyszek Michał pisze:powtórzenia części rozdziałów w wersji pełnej

Poprawiono. Pozostawiłem w pliku głównym wstęp dopóki nie będzie ostatecznej decyzji co z nimi robić. Poza tym "zgubiłem" wstęp do 1 Księgi Królewskiej. Jak będzie decyzja, że jednak ze wstępami to ktoś musi mi go podrzucić to go wkleję... bo usunąłem


Hiobie Czy nie mógłbyś zrobić jednego przyklejonego wątku na głównej stronie, np pod tytułem: Projekt Biblia i tam byłyby podtematy: historia projektu, bieżące zadania, przegląd jakości. Po zakończeniu mogłoby zniknąć z głównej strony...
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: KubaCh » 10-11-08, 22:52

Dostałem informację, że osobom z Windows Media Playerem nie działają pliki z "pokrojonymi" Ewangeliami. Sam nie mam Windowsa, więc trudno mi to sprawdzić - czy ktoś z Was może potwierdzić, że problem występuje i jest powtarzalny?

Gość

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: Gość » 11-11-08, 10:17

Ja sprawdziłem Ewangelia według św. Łukasza - rozdziały 23-24 Działa z pluginem QT w FF . Zapisany odtwarza się w Real P. i Windows Media P. 11. Mam Vistę, i zainstalowany pakiet dodatkowych kodeków. Nie wiem jak jest w "gołym" Windows.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: KubaCh » 11-11-08, 11:25

Problem wystąpił na Ewangelii św.Łukasza rozdział 19-22 - uprzejmie proszę o sprawdzenie, bo u mnie działa. Wersję WMP i Windowsa będę miał niebawem.

Gość

Re: Biblia MP3 - uwagi co do jakości plików dzwiękowych

Post autor: Gość » 11-11-08, 15:05

Problem wystąpił na Ewangelii św.Łukasza rozdział 19-22
Sprawdziłem przed chwilą i wszystko jest OK

ODPOWIEDZ