17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Awatar użytkownika
Big Nasty
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: 24-10-07, 22:25
Lokalizacja: UK

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Big Nasty » 16-06-10, 22:12

17 Spotkania (Trakerskie) uplynely pod znakiem 1 Spotkania (Forumowego), czyli tak jak to zaplanowalem.
Poczatek (dla mnie) w sobote krotko po poludniu. Serdeczne przywitanie zaraz za wjazdem z Hiobem i "sobotnia grupa": Vul'em i Marius"em oraz Alex , ktora dolaczyla do nas chwile po moim wejsciu. Potem wspolne "zwiedzanie" , rozmowy na tematy wszelkie (i te powazne, i te lzejsze). Od strony technicznej/ciezarowkowej sobota byla dosc uboga - nieduzo maszyn , pare konkursow plus country music. Cale szczescie, ze nie to bylo celem mojej wyprawy. Na koniec dnia wysmienita kolacja z rodzina Hioba i nocleg.

Niedziela rozpoczela sie jak powinna od Mszy sw. i spotkania Hioba w drodze na teren zlotu.
Organizacyjnie pewnie przypominalaby sobote (chodz juz bez Alex, Vul-a i Marius-a ) ale tu nastapily niespodzianki. Na spotkanie dojechali nastepni uczestnicy zlotu, takze do grona forumowiczow ktorych mialem przyjemnosc poznac dolaczyl Draywer z przesympatyczna malzonka oraz kolega Robert (przepraszam jezeli pomylilem imie). Dzieki jego (Draywer'a) uprzejmosci
mialem tez okazje pojechac jego Scania w konwoju (przy okazji: swietna maszyna tak z zewnatrz jak i wewnatrz -przytulna i ergonomiczna , samemu by sie chcialo taka mykac po drogach). Po konwoju zas spedzilismy bardzo mily dzien w w/w skladzie.

Przewinelo sie tez na krocej paru innych forumowiczow ale skleroza nie pozwala wszystkiego spamietac wiec sorry jezeli kogos pominalem.

Reasumujac: Bardzo intensywny , warty nawet najdalszej podrozy weekend dzieki ktoremu
mialem okazje poznac w rzeczywistosci (a nie tylko wirtualnie) fantastycznych ludzi.
Dziekuje wam wszystkim za ten czas , rozmowy te ogolniejsze i te bardzo prywatne (tu specjalne podziekownia dla Hioba).
Mam nadzieje, ze uda nam sie jeszcze kiedys spotkanie w takim wlasnie zespole.
Pozdrawiam Big Nasty

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Alex » 17-06-10, 20:49

Big Nasty pisze:Dziekuje wam wszystkim za ten czas , rozmowy te ogolniejsze i te bardzo prywatne
Ja również dziękuję wszystkim za to niezwykłe spotkanie. Gdyby jakiś czas temu ktoś powiedział mi, że internetowa strona będzie zaczynem wspólnoty tak niezwykłej, że warta będzie podjęcia trudu pokonania setek, a nawet tysięcy kilometrów po to, by spotkać się w realu - nie uwierzyłabym.

Dzięki, Big Nasty, cieszę się, że mogłam Cię poznać :-)
Dominus meus et Deus meus!

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: myschonok » 17-06-10, 21:12

:oops: Z racji stazu na forum- to nie mam tu wiele do gadania- ale powiem Wam jedno:
bardzo sie ciesze, ze sa jeszcze tacy ludzie, jak WY, kochani.....
ogromna przyjemnosc mi sprawia kazdy Wasz post, kazde wstawione zdjecie,kazda rzucona mysl.
Dzieki Wam - mysle szerzej, kocham Stworce gorecej, robie rzeczy,na ktore mi nie starczalo sily woli.
No, to tyle ;-)

Ps. Naturalnie- sama chciala bym przegadac z Hiobem, z Vulem
(kochny, skromny administrator) i innymi nocke cala- ale trza bylo zachowac umiarunek jakis- Hiob nie przyjechal do Krakowa dla mnie, a i ja ( my) mielismy na sobote czas wyliczony- a w niedziele jechalismy juz spowrotem.
Ale, nic, to, jak mawial Pan Wolodyjowski- najwazniejsze co mamy w sercu.
Ostatnio zmieniony 17-06-10, 21:16 przez myschonok, łącznie zmieniany 1 raz.

robert_78
Przyjaciel forum
Posty: 66
Rejestracja: 17-08-08, 22:00
Lokalizacja: Konin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: robert_78 » 20-08-10, 21:46

Szczęściarze Ci, którzy mieli okazję spotkać się z Hiobem. Jestem pewien, że musiało być to fascynujące przeżycie spotkać osobę znaną z internetowego forum, wspólnych podróży po USA. Niestety nie mogłem przybyć ale żywię nadzieję, że w przyszłym roku dołączę do Was :-)
" Potem wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał, a oni przyszli do Niego." MK 3,13

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Nafteta » 04-09-10, 11:41

Właśnie wróciłam z wycieczki, która podczas swojego trwania przerodziła się w pielgrzymkę. Pielgrzymkę - śladami siostry Faustyny.
Jestem pod takim wrażeniem, że aklimatyzacja w normalnym, realnym świecie - czyli tym nieżyczliwości i podłości - zajmie mi trochę czasu.
Na razie mam spokój duszy i ciała, nie chcę tego spokoju burzyć, więc tylko rzuciłam okiem na posty na forum, żeby wiedzieć, o czym aktualnie dyskutujemy, ale do dyskusji włączę się dopiero w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam serdecznie.

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Anaheim » 04-09-10, 18:38

Nafeta, chyba ci sie troszke tematy pomylily :(

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Nafteta » 06-09-10, 12:30

Anaheim, nie wiedziałam, gdzie wpisać tekst, to wpisałam tutaj, z pewnością moderujący forum przesuną post tam, gdzie najbardziej pasuje, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tomasz81
Przyjaciel forum
Posty: 77
Rejestracja: 20-10-09, 13:23
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Tomasz81 » 08-09-10, 22:48

A to wy jakieś zjazdy organizujecie:P?
"Wiara, radość, optymizm.-Ale nie głupota zamykania oczu na rzeczywistość."

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Nafteta » 10-09-10, 10:31

Tomasz: jeżeli to pytanie do mnie, to oczywiście - tacy jak ja są bardzo nabożni i często się spotykamy na pielgrzymkach środowiskowych. Np. w ostatnią środę byłam na wycieczce/ pielgrzymce w Sandomierzu - śladem 49 braci męczenników. Pozdrawiam.
Ps. żeby UE się nie czepiała, jeździmy na wycieczki.
Ostatnio zmieniony 10-09-10, 10:33 przez Nafteta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Nafteta » 15-10-10, 12:40

No i ciągle myślę o Litwie... Mieszkaliśmy w domu sióstr bezhabitowych, o 22 cisza nocna, kaplica otwarta całą dobę... Po 22 tylko ja na klęczniku przed Jezusem na krzyżu, do 1-ej, drugiej w nocy... Wokół cisza... Ja i Chrystus na krzyżu... Omodlony Chrystus przez wiele sióstr... Trudno napisać: niesamowite uczucie, lepiej napisać: wstrząsające do głębi jestestwa... Niby jestem ta sama, ale tak jakby obok świata...
to a propos "wycieczki" śladami siostry Faustyny.
Ostatnio zmieniony 15-10-10, 12:42 przez Nafteta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Nafteta » 05-11-10, 17:02

I ciągle jestem w tej kaplicy na Litwie z Jezusem. (żeby nie było wątpliwości: mam na myśli subtelne przeżycia duchowe).
Zastanawiam się, czy nie żyłabym pełniej modląc się w którymś z klasztorów? Życie duchowe daje coś, co jest czymś więcej, coś, co jest czymś nadrzędnym nad życiem świeckim. Do czasu Litwy życie świeckie mnie cieszyło, a teraz? To nie jest tak, że nie kocham świeckiego życia, ale świeckie życie to jest takie... za mało życiem. Prawdziwe szczęście daje adorowanie Najświętszego Sakramentu.
Często klasztor i zakonnice są postrzegane jako "trumna i pogrzebane żywcem", a one raczej intensywniej i głębiej żyją. Duchowo.

Endriu
Przyjaciel forum
Posty: 65
Rejestracja: 28-12-07, 20:22
Lokalizacja: Kasina Wielka
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Endriu » 06-11-10, 08:14

Obrazek
To było wtedy moje króciutkie spotkanie z Hiobem.

Awatar użytkownika
norbert
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 08-03-11, 23:00
Lokalizacja: Łódź / Polska
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: norbert » 29-03-11, 14:36

W tym roku Opole, 15-16-17 lipca 2011

Jestem ciekaw czy będę miał okazję przyjechać...
--
norbert
gg: 338398

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Anaheim » 29-03-11, 16:40

norbert pisze:W tym roku Opole, 15-16-17 lipca 2011

Jestem ciekaw czy będę miał okazję przyjechać...
Jee.. Opole jest fajne tylko z rana zajechać zobaczyć jakie auta stoją bez wszędobylskiego tłumu przy którym nawet obrócić sie nie da... ew. później pogadać z kierowcami. Tam imprezować się nie da.

ODPOWIEDZ