17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Endriunh2 » 25-09-09, 18:26

Witam,chcialbym sie spytac o najblizsze spotkanie lub spotkania trakerskie w Polsce a najlepiej w Krakowie skad pochodze.
Ostatnio zmieniony 04-05-10, 02:44 przez Endriunh2, łącznie zmieniany 2 razy.

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Anaheim » 25-09-09, 18:43

17 Spotkanie Trakerskie Krakow - Czerwiec 2010 Dokladna data nie znana
Master Truck Opole - jakos na koniec Lipca

Tyle z najwazniejszych w PL. Daty oczywiscie beda znane okolo kwietnia.

Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Endriunh2 » 25-09-09, 18:53

No dobra a jakies spotkanie w tym roku bedzie?

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Anaheim » 25-09-09, 22:08

ostatnie w polsce to byla Pomorska Miss Scania poczatkiem wrzesnia. Nastepne prawdopodobnie w Maju w Bydgoszczy :)

Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Endriunh2 » 25-09-09, 22:29

a za wstep sie cos placi czy darmowy wstep?

miqs99
Przyjaciel forum
Posty: 185
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: miqs99 » 11-10-09, 14:04

W KRK darmowy, w Opolu kupujesz wejściówkę, ale to jest bodajże 5 zł( nie wiem, ja jako wystawca nigdy nie kupowałem)
Jeżeli chcesz mieć model ciężarówki w skali 1:24, każda firma i malowanie, zgłoś się do mnie, atrakcyjne ceny :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Mój wyjazd do Polski w 2010

Post autor: hiob » 25-02-10, 17:53

Witam.

Jak już wielu z Was wie, po czterech latach nieobecności w Polsce wybieram się z wizytą do mojej Ojczyzny. Zastanawiałem się gdzie o tym napisać, bo z jednej strony jest to raczej temat nadający się do Hyde Parku, ale z drugiej tutaj także będzie pasował, gdyż każdy mój wyjazd do Polski jest także pielgrzymką.

Jeżeli Bóg da, że coś niespodziewanego się nie wydarzy, to będę w w Polsce od początku czerwca do szóstego lipca. Oczywiście przede wszystkim spędzę ten czas z rodziną, ale także, mam nadzieję, uda się poznać osobiście wielu z moich forumowych gości.

Przede wszystkim planuję pobyt na krakowskich Trakerskich Spotkaniach w Krakowie, 12-13 czerwca. Napiszę o tym osobno, w Hyde Parku.

Mam nadzieję, że uda się także spotkać z moimi współgospodarzami tego forum, z Alex, Vulem, NoHumankiem, KubąCh i ZbyszkiemMichałem.

Chciałbym także spotkać się z osobami znanymi z mediów katolickich, z którymi nawiązałem kontakt, a czasem wręcz przyjaźń. Z panem Frankiem Kucharczakiem z Gościa Niedzielnego i z panem Pawłem Wdówikiem z Radia Plus. Byś może uda się poznać także inne osoby, np. związane z krakowską Beczką, czy z Radiem Maryja. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i chętnie podzielę się swoim świadectwem, jeżeli tylko ktoś chciałby go wysłuchać.

A zatem... do zobaczenia w Polsce!
Ostatnio zmieniony 25-02-10, 18:35 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: hiob » 25-02-10, 18:31

Zamiast zaczynać nowy wątek, tutaj dodam kilka szczegółów na temat mojego pobytu w Krakowie.

Przede wszystkim już wiadomo w jakim terminie odbędzie się krakowskie spotkanie. Podaję za stroną http://www.polskitraker.pl/kpt/kpt.php3 :
12.06.2010 r. - Kraków - Królowie Szos i Turniej Młodych Wilków
13.06.2010 r. - Kraków - 17. Trakerskie Spotkanie w Krakowie.
Ja, oczywiście, postaram się tam być od rana do nocy i chętnie się z każdym z Was spotkam.

Co więcej, okazuje się, że dzięki życzliwości "sponsora", jakim jest moja siostra, będę mógł pomóc niektórym z noclegiem. Nie będą to żadne luksusy i bardzo pomocny może być własny materac dmuchany, śpiwór, czy choćby jakiś koc. Ale mogę zaprosić pewną ilość znajomych do domu, gdzie będzie łazienka, dach nad głową, możliwość zrobienia herbaty, skorzystania z łazienki i wykąpania się.

Wiedząc, że niektórzy podczas takich imprez po prostu śpią w naczepach, czy w namiocie na trawniku, myślę, że ta oferta może okazać się w miarę atrakcyjna. Ja zresztą także na ten dzień, czy dwa, przeniosę się tam, byśmy mogli pogadać i poznać się lepiej. Jest to dość daleko od Czyżyn, na drugim końcu Krakowa, ale można tam dojechać tramwajem, czy autobusem, więc nie jest to jakieś wielkie nieudogodnienie.

Jedna tylko jeszcze uwaga. Jest to oferta dla gości forum. Dla osób, które są tu zarejestrowane i z którymi się już jakoś poznałem. Oczywiście, gdy ktoś przyjedzie z kolegą, czy z tatą, czy z synem, bratem, albo żoną, także będą oni mile widzianymi gośćmi. Jednak, ze zrozumiałych względów, nie mogę tej gościny zaoferować każdemu, kto pierwszy raz w życiu usłyszy o mnie w Krakowie.

Gdy będzie bliżej wyjazdu, podam Wam numer telefonu, pod którym będę dostępny. Łatwiej będzie się tak skontaktować. Gdy ktoś już wie, że na pewno będzie w Krakowie i że będzie szukał noclegu, niech mi przyśle PW, albo napisze maila na adres egosum@tlen.pl czy piotrjaskiernia@wp.pl

Tyle wstępnych informacji i ... do zobaczenia w Krakowie!
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

traker232
Przyjaciel forum
Posty: 53
Rejestracja: 20-01-10, 21:19
Lokalizacja: Toruń

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: traker232 » 25-02-10, 21:24

Fajnie a z radia Maryja polecam O. Tadeusza Rydzyka :D

poli_zei
Przyjaciel forum
Posty: 65
Rejestracja: 27-10-07, 14:17
Lokalizacja: PRA

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: poli_zei » 01-03-10, 19:57

Co do Master Trcuk w Opolu:
Tegoroczny zlot odbędzie się w drugi weekend lipca czyli 9-10-11.07.2010 r. Już dziś zgłaszać można swoje tuningowane pojazdy! Zapraszamy!!!
Więcej na: http://www.mastertruck.pl/

Rok temu wstęp kosztował 5 zł od osoby, a za samochód(osobowy) na parkingu kampusu płaciłem 2 zł. Do zobaczenia...

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: KubaCh » 04-05-10, 00:41

To ja się doprecyzuję - w piątek 11.06 ok. 16:00 zamierzam być w Tyńcu (czyli w Krakowie) - co oznacza, że z Warszawy będę wyjeżdżał rano (tzn. tak ok. 10:00 ;-)). Będę jechał przez Piotrków Trybunalski, Częstochowę i Sosnowiec i mogę też kogoś zgarnąć po drodze. Ale od razu uprzedzam, że jadę zwykła osobówką (która ma 180KM i w USA występowała w reklamie, w której ciągnie sporego trucka) - więc nie ma co liczyć na truckerskie przeżycia po drodze. Za to będzie wygodnie i z klimatyzacją.

Powrót w niedzielę po południu (albo w poniedziałek rano).

Awatar użytkownika
michalone
Przyjaciel forum
Posty: 46
Rejestracja: 08-02-09, 08:31
Lokalizacja: Koniaków / woj.sląskie
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: michalone » 04-05-10, 16:17

hiob pisze:
Konkretnie poszukuję miejsca dla kogoś, kto chciałby się dostać z Koniakowa w powiecie Cieszyńskim. Gdyby więc ktoś jechał z Wisły, Żywca, Bielska, czy Cieszyna, a miał miejsce w samochodzie, to niech da znać.
Dzięki Hiobie za pamięć... :-)
Kto miłuje swego brata, ten trwa w Światłości i nie może się potknąć.
I J 2,10

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: hiob » 04-05-10, 17:15

michalone, robię to z niskich pobudek, wiesz o tym. ;-) Mała prywata. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Tartaruga
Przyjaciel forum
Posty: 91
Rejestracja: 14-02-10, 16:16
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Tartaruga » 05-05-10, 13:42

Na 80% możecie się mnie spodziewać. Interesuję się ciężarówkami a także chciałbym się spotkać z hiobem :)
Lubię tematy związane z ciężarówkami, ale nie chcę zostać kierowcą zawodowym.

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: 17 Truckerskie Spotkania. Hiob w Krakowie 2010

Post autor: Anaheim » 05-05-10, 13:48

Jezeli nie bede mial dojazdu na sobote rano i powrot w niedziele to nie ma sensu sie tam targac po to zeby zobaczyc pare aut niewiele lepszych od tych co sa na drodze, a najwieksza impreza jest w sobote wieczorem..

ODPOWIEDZ