Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Endriunh2 » 01-02-12, 23:38

Jak wyglada sprawa ze spotkaniem w Krakowie?

ponoc 5 lutego u Dominikanow tylko ktos pisal ze moze byc ciezko zalatwic salke w niedziele ?

jezeli spotkanie by sie odbylo w niedziele 5 lutego prawdopodobnie bym przyszedl tylko zalezy o ktorej godzinie gdyz w tym samym dniu mam koncert w klubie na rynku wiec jak by salka u Dominikanow by nie wypalila to mozna jakis Pub .

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: skrzydlaty » 02-02-12, 08:37

Jak w Krakowie, Warszawie, Trójmieście nie znajdzie się, ktoś kto weźmie na siebie, żeby ustalić z Hiobem konkretną datę i godzinę, pozbierać wstępne zgłoszenia, ustalić miejsce (zarezerwować stolik), wytrwale ogłaszać, zapraszać i zachęcać do spotkania, to boję się, że wszystko skończy się tylko na gdybaniu.
Może się mylę, mobilizujcie się! Bo marnie to wygląda :-)
Ostatnio zmieniony 02-02-12, 08:39 przez skrzydlaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Selgrado » 02-02-12, 08:58

W niedzielę u dominikanów uproszenie sali jest niemożliwe, gdyż wiele grup apostolskich skupionych przy dominikanach (duszpasterstwo akademickie Beczka, fraternie, itp), ma swoje spotkania i jest duży ruch. A do tego dochodzą remonty na krużgankach, i co za tym idzie, niektóre sale są niedostępne. Został wysłany mail do ojca dominikanina, z prośbą na termin 11 lutego - sobota, godz. 13. I jak na razie, czekam na odpowiedź. Ale liczę się tym, że odpowiedź może być odmowna, a to dlatego, iż w ten właśnie dzień jest NMP z Lourdes - Światowy Dzień Chorego.
Jeśli nie będzie możliwości salki na sobotni dzień, to zostaje niedziela, 12 lutego, oczywiście już nie u dominikanów.
Ostatnio zmieniony 02-02-12, 09:30 przez Selgrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Endriunh2 » 02-02-12, 12:45

Hiob kiedys wspominal o tym ze jak sala u dominikanow nie wyjdzie to zostaje pub gdzies na rynku wspominal o nazwie Balaton .

Jest wiele pubow gdzie mozna sobie zamowic stolik na iles osob jak ktos ma pomysly to pisac

Ewentualnie moge sie spytac aby wynajac salke w klasztorze Cystersow do ktorego uczeszczam.

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Selgrado » 02-02-12, 13:18

To spotkanie niedzielne, byłoby spotkaniem zasadniczym, a dzień wcześniej, czyli w sobotę, to takie spotkanie dodatkowe ;-) .

A jak wspomniałem wyżej, cierpliwie czekam na odpowiedź od Dominikanów. Wszystko teraz zależy od wyczekiwanego odzewu z ich strony.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

piotrekGrajewo
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 08-06-11, 22:28
Lokalizacja: Grajewo

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: piotrekGrajewo » 02-02-12, 19:46

Witajcie! Wiesz już może Hiobie kiedy pojawisz się w Trójmieście? Nie ukrywam że muszę zgrać spotkanie z Tobą sesję na uczelni którą teraz mam, ale robię wszystko żeby pozaliczać wszystko jak najwcześniej i koniecznie się z Tobą spotkać 8-) Tak więc ponawiam pytanie-kiedy Trójmiasto? :-P

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: KubaCh » 02-02-12, 20:24

W Warszawie Hiob będzie w przyszłym tygodniu - proponowany termin spotkania to środa 8 lutego, godzina 18:00. Kto się pisze proszę o info na priva - najlepiej z informacją jakie okolice wam najbardziej pasują (gdzie wam łatwo dojechać).

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 02-02-12, 22:21

piotrekGrajewo pisze:Witajcie! Wiesz już może Hiobie kiedy pojawisz się w Trójmieście? Nie ukrywam że muszę zgrać spotkanie z Tobą sesję na uczelni którą teraz mam, ale robię wszystko żeby pozaliczać wszystko jak najwcześniej i koniecznie się z Tobą spotkać 8-) Tak więc ponawiam pytanie-kiedy Trójmiasto? :-P
Wygląda na to, że nie będzie jednak spotkania w Trójmieście. Nie dam rady tego zmieścić w kalendarzu.

Plan na najbliższe dni:

3-5 Luty, Piątek-Niedziela Cieszyn. Rekolekcje. Raczej bez prywatnych spotkań, choć pewnie, gdyby ktoś był z Cieszyna, można by wypić jakąś herbatkę. Nie jestem jednak pewien gdzie będę, to są "zamknięte rekolekcje"

6 luty, poniedziałek - planuję wyjazd do Sandomierza.

8-9 luty, środa - czwartek - Warszawa. Spotkanie, w środę o 18, szczegóły ustali KubaCh i on będzie znał szczegóły. W czwartek spotkanie we Frondzie, o godz 18, na Marszałkowskiej 55/73, lokal 168

10 luty, piątek, Toruń

11-12 luty - Kraków. Być może będzie spotkanie u Dominikanów w sobotę, ale na razie nie znam szczegółów. Selgrado powinien coś wiedzieć. W Niedzielę będę na Mszy o 10 u Dominikanów (Bazylika Trójcy Świętej na Stolarskiej), a potem możemy pójść do Balatonu na Grodzkiej na zupę gulaszową i placki. Uprzedzam, nie stawiam wszystkim obiadu, bo zbankrutuję. Ale na pewno każdy może liczyć na herbatkę lub coś zimnego do picia.

15 luty, środa, Częstochowa, aula redakcji Niedzieli - spotkanie z młodzieżą z częstochowskich szkół.

16 luty rano odlatuję z Krakowa do Charlotte przez Monachium
Ostatnio zmieniony 02-02-12, 22:27 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Selgrado » 03-02-12, 21:38

Kraków.
W sobotę, 11 lutego, godz. 13.;
klasztor OO. Dominikanów - Bazylika Trójcy Świętej przy Stolarskiej, sala św. Alberta Wlk.
Sala na krużgankach została zarezerwowana na godz. 13 -16.

Wzorem skrzydlatego, taka szybka ankieta:

Tak, jestem zdecydowany/a na spotkanie i przyjdę
albo:
Nie jestem pewny/a tego, że przyjdę

Proszę o wpisy do czwartku, tj. 9 lutego
Ostatnio zmieniony 03-02-12, 21:41 przez Selgrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Arturo » 03-02-12, 21:42

Tak, jestem zdecydowany na spotkanie i przyjdę!


Pozdrawiam
Artur

Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Endriunh2 » 03-02-12, 22:22

Nie jestem pewny/a tego, że przyjdę

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Lukee » 05-02-12, 12:05

nie jestem pewny
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Twin » 05-02-12, 19:50

Tak, jestem zdecydowany na spotkanie i przyjdę.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 05-02-12, 23:05

Selgrado, dzięki. Tylko czemu mnie tu nikt nic nie mówi? ;-) Ja także zdecydowanie przyjdę.

I w takim razie chyba rezygnujemy już z niedzielnego spotkania, zarezerwuję ten dzień dla swojej rodziny.

Doszło jeszcze jedno spotkanie, już we wtorek, 7 luty: Kraków, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul Saska 2, godz 19:00 http://www.krakow.sercanie.pl/
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 06-02-12, 00:14

KubaCh, dalej nie wiadomo gdzie? Trzeba by coś konkretnego podać, inaczej na pewno nikt się nie zjawi. Warszawa, słyszałem, to dość spore miasto... ;-)

Czy też nie robimy żadnej konkretnej imprezy? Albo spotkamy się po "Frondzie"? Tylko, że to pewnie będzie już zbyt późno.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ