Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 23-01-12, 22:25

Myślałem o spotkaniu w Krakowie 5 lutego, ale będę na rekolekcjach w Cieszynie do godziny 15, czyli najwcześniej byłbym w Krakowie koło 18. Czy taka godzina by wam odpowiadała? Napiszcie. To jest niedziela.

PS. Im dłużej o tym myślę, tym mniej to ma sensu. Autobus, gdybym na niego zdążył, co nie jest wcale pewne, przyjechałby o 18, gdyby się nie spóźnił. Na dotarcie na miejsce spotkania potrzebowałbym kolejne pół godziny. A jeżeli nie mógłbym się tym autobusem zabrać, to spotkanie z hiobem byłoby bez hioba.

Pewnie niewiele by straciło na atrakcyjności, ale mnie by było żal, że mnie tam nie ma.

Dlatego chyba pozostaje dzień powszedni. Albo 6,7 luty, albo 13? Teoretycznie ciągle jest wolny 12 luty, niedziela, ale naprawdę nie wiem, czy nie będę wtedy na drugim końcu Polski. Jak się plany skrystalizują, to coś więcej napiszę, ale teraz bardzo trudno mi coś konkretnego obiecać.

Zawsze jednak można się spotkać indywidualnie i złapać mnie telefonicznie, 889 455 438

Nie jest jeszcze pewne kiedy będę w Warszawie, Toruniu i Trójmieście, ale jeżeli tak pojadę, będzie to w tygodniu między 6, a 12 lutego.
Ostatnio zmieniony 23-01-12, 22:53 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

skorpion390
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-01-12, 15:38
Lokalizacja: Polska.Krosno

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: skorpion390 » 23-01-12, 22:27

Jak dlamnie to pasuje :-)

skorpion390
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-01-12, 15:38
Lokalizacja: Polska.Krosno

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: skorpion390 » 23-01-12, 22:33

Ewentualnie nastepna niedziela .Ale to juz od Ciebie Hiobie zalezy ;-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 23-01-12, 22:54

skorpion390, dodałem coś do pierwszej notki. 5 Luty chyba nie bardzo ma sens. Może się uda 12.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Smok
Przyjaciel forum
Posty: 112
Rejestracja: 10-03-11, 01:03
Lokalizacja: Oxenfurt

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Smok » 24-01-12, 02:02

ja się postaram dostosować,

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 24-01-12, 09:29

Będę w Częstochowie w piątek, 27, pewnie wczesnym popołudniem i zostanę na całonocnym czuwaniu na Jasnej Górze. Na pewno będzie możliwość spotkania się przed Apelem Jasnogórskim.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
gocy
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 08-04-11, 17:10
Lokalizacja: Siewierz

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: gocy » 24-01-12, 10:03

Możesz podać w jakich godzinach będziesz wolny w Częstochowie ? W piątek popołudniu będę tamtędy przejeżdżał. Super było by się spotkać!

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 24-01-12, 17:07

gocy, czuwanie zaczyna się po Apelu Jasnogórskim. Ja jeszcze nie wiem dokładnie kiedy pojadę. Pewnie przed południem wsiądę w Krakowie w autobus i kiedy tam dotrę, to będę. Zadzwoń po prostu w piątek przed południem i będę wiedział więcej.

A w środę 1 lutego postaram się być na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na Reformackiej w Krakowie. Msza się zaczyna o 17:30, ale o tej porze do kościoła ciężko się wcisnąć. Ja na pewno będę tam wcześniej, o ile nie wyskoczą inne plany. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech wygoogluje "Ojciec Józef Witko".
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Arturo » 24-01-12, 18:28

hiob pisze:gocy
A w środę 1 lutego postaram się być na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na Reformackiej w Krakowie. Msza się zaczyna o 17:30, ale o tej porze do kościoła ciężko się wcisnąć. Ja na pewno będę tam wcześniej, o ile nie wyskoczą inne plany. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech wygoogluje "Ojciec Józef Witko".
Ja bym chętnie uczestniczył w tej Mszy! Zwłaszcza, że mam o co się pomodlić. Kończę pracę o 15:30. Do domu już bym nie jechał tylko został do rozpoczęcia tej Mszy na mieście. Zadzwonię do Ciebie 1 lutego po 15:30, to może się spotkamy przed albo po Mszy! Mogę zadzwonić?

Artur

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 25-01-12, 01:03

Arturo, oczywiście, że możesz zadzwonić. I wcale nie musisz czekać do 1 lutego. :-D Ja myślę, że zjawię się dobrą godzinę przed Mszą, żeby gdzieś tam być w miarę blisko ołtarza. Ale możemy się też umówić, powiedzmy, koło 16. Nie wiem jak masz daleko z pracy do tego kościoła, ale jakoś na pewno się zetkniemy.

Pamiętaj tylko, że całe to nabożeństwo, Msza i późniejsze modlitwy, trwa pewnie co najmniej ze trzy godziny. Nie zapomnij powiedzieć w domu, że będziesz późno na obiadokolacji. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
yaro21
Przyjaciel forum
Posty: 141
Rejestracja: 07-08-10, 19:22
Lokalizacja: Skoczów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Ki

Post autor: yaro21 » 25-01-12, 06:25

hiob pisze:Myślałem o spotkaniu w Krakowie 5 lutego, ale będę na rekolekcjach w Cieszynie do godziny 15, czyli najwcześniej byłbym w Krakowie koło 18. Czy taka godzina by wam odpowiadała? Napiszcie. To jest niedziela.
Witaj Hiobie. Czy mógłbyś napisać coś więcej o tych rekolekcjach? To znaczy kiedy się zaczynają i gdzie konkretnie (podejrzewam, że u Franciszkanów). Jeżeli nie wypaliłoby mi spotkanie w Bielsku, to może może udałoby mi się wypatrzyć Cię gdzieś w Cieszynie. Oczywiście wolałbym spotkanie w większym gronie, ale różnie to bywa.
Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii (1Kor 9, 16)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: hiob » 25-01-12, 08:01

yaro21, to są rekolekcje u Franciszkanów, ale nic więcej o nich nie wiem. Poza tym, że są one "zamknięte", tylko dla osób zapisanych. Jednak będę w Cieszynie trzy dni, myślę, że będę tam miał ze sobą telefon, więc na pewno będzie możliwość spotkania się któregoś dnia.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
michalone
Przyjaciel forum
Posty: 46
Rejestracja: 08-02-09, 08:31
Lokalizacja: Koniaków / woj.sląskie
Kontakt:

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: michalone » 25-01-12, 09:25

yaro21 - mogę się dołączyć do "nieoficjalnego" spotkania w Cieszynie :-) Ewentualnie zostaje Bielsko...
Kto miłuje swego brata, ten trwa w Światłości i nie może się potknąć.
I J 2,10

Awatar użytkownika
Selgrado
Przyjaciel forum
Posty: 202
Rejestracja: 17-06-11, 22:28
Lokalizacja: Miechów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: Selgrado » 25-01-12, 19:39

hiob pisze:Dlatego chyba pozostaje dzień powszedni. Albo 6,7 luty, albo 13? Teoretycznie ciągle jest wolny 12 luty, niedziela
Jeżeli niedziela, to nie ma żadnych szans, by spotkanie mogło być u Dominikanów w Krakowie; a jeśli będziemy celować w dzień powszedni, to jest taka możliwość... Ale ustalenia, co do dnia i godziny, muszą być niezmiennym pewnikiem.
Ostatnio zmieniony 25-01-12, 19:41 przez Selgrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
/Lothar Zanetti/

Awatar użytkownika
yaro21
Przyjaciel forum
Posty: 141
Rejestracja: 07-08-10, 19:22
Lokalizacja: Skoczów

Re: Spotkanie w Krakowie. I w Warszawie. I w Trójmieście. Kiedy?

Post autor: yaro21 » 26-01-12, 06:55

Michalone, ja w pierwszej kolejności stawiam na Bielsko. Cieszyn zostawiam awaryjnie. Dajmy odsapnąć Hiobowi. Jak go zamęczymy, to kto pociągnie dalej to forum?
Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii (1Kor 9, 16)

ODPOWIEDZ