Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 13:07

Nie uda mi się tego ułożyć całkiem chronologicznie, ale chyba nie będzie to wielki problem. Przy okazji bardzo bym prosił, byście mi pomogli z identyfikacją osób, które spotkałem. Ja mam totalną sklerozę i nie pamiętam poły Waszych imion i nicków.

Na początek Kraków i Częstochowa. W Krakowie ulica Kanonicza, Wawel i kaplica adoracyjna w Bazylice Serca Jezusowego na ul. Kopernika (Kościół Jezuitów). W Częstochowie byłem na całonocnym czuwaniu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. I spotkanie z Gocy'm (w McDonaldsie, ale na Jasnej Górze też byliśmy. Jednak w kaplicy nie można rozmawiać, więc poszliśmy do McD. )

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 13:13

Pierwsze fotki z Mszy o uzdrowienie i uwolnienie w Tychach. Psiak należy do Skrzydlatego. Kolejne fotki z Łagiewnik, "od siostry Faustyny". Tam też mieści się redakcja portalu www.katolik.pl Przedostatnie zdjęcie to kaplica w redakcji Gościa Niedzielnego w Katowicach. I na koniec wnętrze autobusu. Ja po Polsce zwykle podróżowałem koleją, autobusami i busikami. Tylko raz, z Warszawy do Krakowa przyjechałem z Blacky'm i Ziutą ich Mulcią i na wieś do rodzinki pojechałem samochodem mojej siostry. Akurat ma BMW E90, więc czułem się jka u siebie w domu, mimo, że jej to nie M3. :-D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

e_krecik5
Przyjaciel forum
Posty: 35
Rejestracja: 22-01-12, 17:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: e_krecik5 » 19-02-12, 13:23

Też byłem w Łagiewnikach, tam są dwa kościoły. Ten ze zdjęć to zbudowany został dla Jana Pawła II.
Ostatnio zmieniony 19-02-12, 13:35 przez e_krecik5, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 13:30

Rekolekcje - Szkoła Nowej Ewangelizacji w Cieszynie, redakcja Radia Wnet w Warszawie, Janusz "Vul" ze swoimi pięknymi paniami, żoną i najmłodszą córeczką (ma on tych pięknych dziewczyn więcej, jeszcze dwie starsze córki i mamę) i na koniec Brama Floriańska w Krakowie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 14:04

e_krecik5 pisze:Też byłem w Łagiewnikach, tam są dwa kościoły. Ten ze zdjęć to zbudowany został dla Jana Pawła II.
Nie tyle dla papieża, co dla nas, wiernych. Ale papież konsekrował tę świątynię w czasie swej ostatniej pielgrzymki d Polski. Nawiasem mówiąc byłem wtedy wewnątrz tej świątyni. A ze starego kościoła, gdzie znajdują się relikwie świętej Faustyny, też będą jeszcze fotki.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 14:30

Kaplica na lotnisku w Balicach, zdjęcia z obrony pracy doktorskiej żony siostrzeńca Grażynki, który jest teraz w Hiszpanii, ale jej praca doktorska, choć pisana po hiszpańsku, była broniona w Krakowie. Pani doktor Agata Komorowska to ta dziewczyna na 3,4 i 5 fotce, na tej ostatniej z mężem, też doktorem. Andrzej jest lekarzem, ma specjalizację z zakresu chirurgii, więc jest doktorem medycyny, ale też napisał i obronił pracę doktorską z dziedziny historii medycyny. Przeczytajcie napisy na tym pudełku z lekarstwa. Polecam je każdemu. ;-) A na Stolarskiej w Krakowie Audi A4 B7, takie, jakie ma Grażynka, więc to dla niej zrobiona fotka.

Zdjęcie na zielonym tle to studio TV w Bielsku-Białej. Na takim tle wyświetla się film, który potem widać na ekranie. Tutaj jedno z nagrań, jakie tam miało miejsce: http://www.ewangelizacja.bielsko.pl/ind ... Itemid=196 Poza tym fotki z Monachium, z lotniska. Łóżka przygotowane dla tych, których złapie na lotnisku atak zimy.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 19-02-12, 14:32 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 17:08

Trochę Krakowa. Ta restauracja "Pod Złotą Pipą" rozbawiła mnie do łez. :lol: A Subway jest w niemal każdym truckstopie w USA.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 19-02-12, 17:14

Jeszcze trochę Krakowa:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: hiob » 21-02-12, 19:15

Kraków. Twin, Selgrado i Country Daro w swoim Solarisie. Poza tym kilka fotek krakowskich tramwajów. No i Highway Patrol pilnujący amerykańskiego konsulatu. Bardzo pan policjant nie chciał dać się sfotografować i pokazał mi tyły. A wcześniej mnie wylegitymował, bo fotografowanie budynku konsulatu jest ciężkim przestępstwem. Na szczęście radiowóz można legalnie fotografować.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 21-02-12, 19:17 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

DAWID 91
Przyjaciel forum
Posty: 55
Rejestracja: 16-04-12, 12:31
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zdjęcia z mojego pobytu w Polsce w 2012

Post autor: DAWID 91 » 04-08-12, 14:08

Bardzo mi się podobały twoje hiobie zrobione zdjęcia.
Zwłaszcza tramwaju lini nr 20 która jedzie do mojego miejsca zamieszkania :).

ODPOWIEDZ