Wizyta w Warszawie

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 25-06-14, 00:17

To ja Wam wszystkim serdecznie dziękuję. Było bardzo miło i na Podwalu i na spotkaniu u św. Stanisława Kostki. Jakieś fotki zaraz dodam na FB.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

bassmatt
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 30-04-14, 01:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bassmatt » 25-06-14, 00:55

Na żywo w Warszawie to co innego niż na żywo z ciężarówki, to prawda :mrgreen:
Hiobie to masz w końcu facebookowe konto? :shock: Na forum przeczytałem, że tylko twitter i mówiłeś już kilka razy na swoich filmach, że nie masz konta na facebooku bo go nie ogarniasz ;) Coś się zatem zmieniło ? Jeśli tak to podaj proszę link bo namierzyć Cię nie mogę, a fotki chętnie obejrzymy z żoną i Emilką :)

Jeszcze raz dziękujemy za miły wieczór.
Gdyby Bóg popierał przedni napęd to ludzie chodziliby na rękach :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 25-06-14, 06:57

Ostatnio zmieniony 25-06-14, 07:02 przez hiob, łącznie zmieniany 3 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 25-06-14, 14:52

Z największym smutkiem informuję, że nie udało mi się dotrzeć na spotkanie z Hiobem w Warszawie :( Jest mi bardzo smutno z tego powodu ale cóż zrobić...Mam nadzieję, że pojawi się obszerna fotorelacja ze wszystkich spotkań oraz filmy.

Pozdrawiam.
Maciek "herz"

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 25-06-14, 17:11

herz, smutno to jest mnie. A Ty to masz inne zadanie na teraz - dodrukować koszulek i zacząć sklep internetowy. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

doldi
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 23-06-14, 13:27
Lokalizacja: Halinów
Kontakt:

Post autor: doldi » 25-06-14, 17:38

ja również nie dojechałem, ale tak to jest jak się pilnuje swojego :) biznesu

Awatar użytkownika
maciek18
Przyjaciel forum
Posty: 109
Rejestracja: 14-03-08, 22:32
Lokalizacja: Województwo Podkarpackie

Post autor: maciek18 » 25-06-14, 23:33

A ja byłem i bardzo miło będę to spotkanie wspominał. Dziękuję Hiobie za wspólne zdjęcie (już je sobie pobrałem z Twojego facebooka na pamiątkę) oraz piękne świadectwo jakie dałeś. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się z Tobą spotkać. Może wtedy będę mniej stremowany niż wczoraj. W końcu spotkanie na żywo z osobą którą przez dobrych kilka lat się śledzi w sieci to nie lada wydarzenie! No i do tego debiut w ciekawostkach! No tego jeszcze nie było! :-D
''Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali'', JPII

Awatar użytkownika
towas
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 18-01-14, 08:18
Lokalizacja: Warsaw

Post autor: towas » 26-06-14, 23:07

Hiobie, bardzo Ci dziękuję za to przemile spotkanie na Podwalu we wtorek, za Twoje świadectwo. Tak jak sądziłem, Hiob w 3D to normalny, zdrowy chłop z jajami, niesamowicie otwarty i bezkompromisowy. Dzięki raz jeszcze, 3maj się. Szerokości.

ODPOWIEDZ