Fort Napoleon Oostende

Pielgrzymka do Ziemi Świętej 2009. Scott and Kimberly Hahn, Steve Ray, Mike Aquilina. Inne ciekawe wyjazdy i pielgrzymki, moje i wszystkich gości tego forum.
MRC
Przyjaciel forum
Posty: 396
Rejestracja: 10-02-14, 20:57
Lokalizacja: Śląsk&okolica

Fort Napoleon Oostende

Post autor: MRC » 27-08-16, 21:35

Dziś pora na kolejną "atrakcję" znajdującą się w belgijskim, nadmorskim mieście Ostenda.
W mojej ocenie jest to miejsce dla specyficznej grupy odbiorców. Z walorów historycznych za wyjątkiem murów i fotografii rozmieszczonych wewnątrz pomieszczeń nic tam wartościowego nie znajdziemy. Mury w większości noszą ślady po graffiti nawet takim mocno kontrowersyjnym jak np. swastyki a do tego wszystko śmierdzi jak w toalecie publicznej (zwiedzałem obiekt przy 36 stopniach C, aż nie chce mi się myśleć co tam może unosić się w powietrzu po opadach deszczu). Zanim jednak dojdziemy do "zapachowych" murów to przechodzimy przez część "artystyczną" tzw. performery czy jak tam taki taki kiczowaty kierunek się zwie, który obrazuje np. ukrzyżowane 3 ptaki (wklejenia fotografii ukazujących kawkę czy wronę na krzyżu Wam zaoszczędzę)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek






Podsumowując - jeśli nie uda się Wam wpaść do tego obiektu w czasie Nocturne lub innego wydarzenia podczas którego drzwi wyznaczonych obiektów stoją otworem za free to możecie wejść do środka i zobaczyć co nieco z tarasu restauracji znajdującej się w tym obiekcie. Generalnie jak dla mnie szkoda czasu i środków finansowych na "podziwianie" tego zabytku.
Obrazek

ODPOWIEDZ