Duch

Moderator: Marek MRB

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Duch

Post autor: Charismatic » 18-12-10, 00:09

ks. John Bashobora, ks. Antonello Cadeddu, ks. Enrique Porcu, - świadectwo wylania Ducha Bożego na wszelkie ciało


http://www.youtube.com/user/jacsonlaboy ... SVx7WvxvAs


osobiście nawróciłem się na prawdziwą Ewangelię dzięki konferencji ks. Bashobory, gdzie otrzymałem Chrzest w Duchu Świętym - od tamtej pory Duch Święty prowadzi mnie do pełni prawdy, objaśniając nawet rzeczy przyszłe, czy czyniąc znaki i cuda, posługując darami duchowymi (dary języków, prorokowania, uzdrawiania, czynienia cudów i in.)
Bóg udowodnił mi niezliczoną ilość razy, że wszystko co zapisano w Słowie Bożym jest wieczną i niezmienialną prawdą...
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Duch

Post autor: hiob » 18-12-10, 02:52

Charismatic, witaj na naszym forum. Ja mam do ciebie takie pytanie: Skąd wiesz, że to Duch Święty?

Piszesz: "Duch Święty prowadzi mnie do pełni prawdy, objaśniając nawet rzeczy przyszłe, czy czyniąc znaki i cuda, posługując darami duchowymi (dary języków, prorokowania, uzdrawiania, czynienia cudów i in.)"

A ja na to Ci odpowiem, że sam Jezus powiedział:

Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! (Mt 7, 21-23)

Święty Paweł przypomina:

Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! (Ga 1, 6-8)

Nie znam nauk księdza Bashobory. O ile wiem, to ksiądz katolicki. Jeżeli się nawróciłeś na "prawdziwą Ewangelię" dzięki tej konferencji, to napisz coś więcej. W co wierzyłeś wcześniej, czym się objawia Twoja wiara teraz. Czy Kościół jest dla Ciebie autorytetem? Wolę tu, na forum, usłyszeć parę słów od Ciebie, niż jedynie zobaczyć link do jakiejś konferencji. To forum służy wymianie myśli, dyskusji, nie reklamie innych portali.

Napisz, czy nauki tego księdza są tą samą Ewangelią, jaką nam przekazali Jezus i apostołowie, czy to jakieś nowinki? Czy jesteś katolikiem, czy też nie zgadzasz się z nauką Kościoła?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Duch

Post autor: Charismatic » 18-12-10, 17:02

Co prawda ks. Bashobora podaje się za katolika - zresztą ma błogosławieństwo papieskie i biskupów we wszystkich diecezjach w jakich głosi na całym świecie, ale ja uważam, że to prorok Boży posłany do nawracania bezmyślnych katolików, którzy dali sobie narzucić przeróżne nauki ludzkie i demoniczne a nawet nie sprawdzili co Bóg o tym myśli...
(por. 1Tym 4:1-5 i Kol 2:20-23)

A skąd wiem, że to Duch Święty ? mógłbym opisać historię mojego życia żeby pokazać jak Bóg uczył mnie rozeznawania pomiędzy działaniem Bożym a demonicznym oraz wiary do chodzenia w Bożej mocy, ale większość rzeczy, których Bóg mnie nauczył większość z was nie jest w stanie pojąć.
Powołujesz się na Ewangelię głoszoną przez Apostoła Pawła, wyciągając fragmenty z kontekstu a odrzucając całe ogólne przesłanie Ewangelii (co zresztą Ewangelia przepowiedziała jakie herezje będą głosić fałszerze i dokładnie te herezje głosi katolicyzm - a katolicy nie wiedzą o tym bo przecież skąd ? jak pojawi się taka dewotka jak Ty traktuje papieża za Boga a kościół katolicki (tzn powszechny = wg Ewangelii pogański) postawiła w miejsce prawdy i prowadzenia Ducha Świętego).

Moje tematy na tym forum są usuwane - tematy w których ujawniam co tak naprawdę mówi Słowo Boże, ale papież to sfałszował i tak to katolicy zamiast prawdy udowadniają sobie własne racje ;/

Zamiast Słowa Bożego wzięliście sobie za autorytet demoniczne nauki ludzkie głoszone przez papieża (do którego nie tylko pasują wszystkie biblijne opisy antychrysta [- sprawdź sam - wszystkie], ale nawet wasza własna tradycja - której oczywiście nie znacie, bo wolicie sie zajmować głupotami takimi jak choinki czy pisanki - przekazuje proroctwa pierwszego Kościoła, że papież to antychryst!). I sami się oszukujecie, że opieracie się na Słowie Bożym i na tradycji a Słowo Boże - Jezus Chrystus w Ewangelii wyraźnie potępił tę waszą tradycję!

Więc skoro pytasz to odpowiem Ci tymi świętymi słowami:

"Otóż myśmy nie otrzymali ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, dla poznania darów Bożych. A głosimy to nie uczonymi słowami ludzkiej mądrości, lecz pouczeni przez Ducha, przedkładając duchowe sprawy tym, którzy są z Ducha. Człowiek zmysłowy bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić. Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony. Któż więc poznał zamysł Pana tak, by Go mógł pouczać? My właśnie znamy zamysł Chrystusowy"
(1Kor 2:13-16)
hiob pisze:Święty Paweł przypomina:

Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! (Ga 1, 6-8)
no właśnie, zacytowany przez Ciebie fragment odnosi się do tej "ewangelii katolickiej" a papież wg Ewangelii Bożej jest przeklęty za jej fałszowanie, podobnie jak katolicy zbierają Boże przekleństwa za odrzucanie Ewangelii, która może ich zbawić a potem w swojej głupocie ludzkiej i bezbożnym samousprawiedliwianiu się twierdzi, że to Bóg jej/mu daje takie "krzyże" aby sobie zasłużyła na zbawienie - i w ten sposób tą demoniczną doktryną gardzi ofiarą doskonałą Jezusa Chrystusa na Krzyżu i odrzuca łaskę Bożą twierdząc, ze sam się może zbawić...

"Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił"
(Ef 2:8)

"Natomiast na tych wszystkich, którzy polegają na uczynkach Prawa, ciąży przekleństwo. Napisane jest bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wypełnia wytrwale wszystkiego, co nakazuje wykonać Księga Prawa. A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal 3:10-11)


a fajny masz podpis hiobie, szkoda tylko, że również wyrwany z kontekstu i nie odnosi się w żaden sposób ani do Ciebie ani do katolików.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)
zz dziećmi jest tak, że przychodzą do Ojca i gdy o coś proszą to Ojciec im to daje. Sam sobie odpowiedz ile razy Bóg wysłuchał Twoich modlitw ?
gdy bylem katolikiem nie wysłuchiwał moich modlitw, mimo, że czasem oszukiwałem się (czy też duch religijności katolickiej) że jest inaczej - dlatego wiem jak wy się usprawiedliwiacie gdy Bóg milczy na wasze modlitwy. Wiesz czemu ? bo katolicyzm to martwa religia! zresztą jak każda religia. Jezus nigdy nie założył religii, tylko powołał swoich uczniów, którzy tworzą prawdziwy Kościół (słowa z greki biblijnej przetłumaczone jako kościół oznacza tak na prawdę - zgromadzenie - chodzi o zgromadzenie świętych Pańskich, którzy dochowują wierności Ewangelii i spotykają się w imieniu Swojego Pana - Swojej Głowy).

"Albowiem wszyscy ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi"
(Rz 8:14)

Dobra kończę, pewnie i tak zostanę wyrzucony z tego forum - zgodnie z:
2Kor 2:15-17:
"Jesteśmy bowiem miłą Bogu wonnością Chrystusa zarówno dla tych, którzy dostępują zbawienia, jak i dla tych, którzy idą na zatracenie; dla jednych jest to zapach śmiercionośny - na śmierć, dla drugich zapach ożywiający - na życie. A któż temu sprosta? Nie jesteśmy bowiem jak wielu, którzy kupczą słowem Bożym, lecz ze szczerości, jak od Boga mówimy w Chrystusie przed Bogiem".

Wiem, że działa przeze mnie Duch Boży bo żyję wg Ewangelii głosząc Słowo Boże a Bóg zawsze potwierdza Swoje Słowo mocą Swego Ducha!
A jeśli ktoś ma wątpliwości to cóż poradzić - przecież nawet nie wierzysz w Ewangelię skoro czcisz pogańskie święte matki boskie i przeklęte w Słowie Bożym królowe nieba, modlisz się do obrazów i figór również wielokrotnie przeklętych przez Boga, przecież Ty nawet nie słuchasz Boga skoro wolę śmiertelnego papieża stawiasz ponad wolę nieomylnego wiecznego Boga prawdziwego Ojca Świętego! (a nie tego bluźniercę antychrysta - papież bluźni nazywając się Ojcem Świętym - co Słowo Boże również przepowiedziało).

"Pozostali tam dość długi czas i nauczali odważnie, ufni w Pana, który potwierdzał słowo swej łaski cudami i znakami, dokonywanymi przez ich ręce"
(Dz 14:3)

"Albowiem nie w słowie, lecz w mocy przejawia się Królestwo Boże"
(1Kor 4:20)

"Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń. Z takich bowiem są ci, co wślizgują się do domów i przeciągają na swą stronę kobietki obciążone grzechami, powodowane pożądaniami różnego rodzaju, takie, co to zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy. Jak Jannes i Jambres wystąpili przeciw Mojżeszowi, tak też i ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie o spaczonym umyśle, którzy nie zdali egzaminu z wiary. Ale dalszego postępu nie osiągną: bo ich bezmyślność będzie jawna dla wszystkich, jak i tamtych jawna się stała"
(2Tym 3:5-9)

"I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie».
Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły
"
(Mrk16:15-20)


Na zakończenie - wszystkie przypadki otrzymania Ducha Świętego w Ewangelii są potwierdzone pewnym dowodem - ja ma ten dowód, wy go nie macie - jaki to dowód ? poszukajcie - np. w Dziejach Apostolskich każda osoba, która otrzymała Ducha Świętego miała potwierdzenie tego, które było widzialne a zwłaszcza słyszalne dla innych - jaki to dowód... :D
Chwała niech będzie Bogu, że dał mi Swego Ducha i potwierdził to! :)
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Duch

Post autor: hiob » 18-12-10, 17:48

Charismatic pisze:Co prawda ks. Bashobora podaje się za katolika - zresztą ma błogosławieństwo papieskie i biskupów we wszystkich diecezjach w jakich głosi na całym świecie, ale ja uważam, że to prorok Boży posłany do nawracania bezmyślnych katolików, którzy dali sobie narzucić przeróżne nauki ludzkie i demoniczne a nawet nie sprawdzili co Bóg o tym myśli...
Szkoda, że piszesz tak ogólnikowo i enigmatycznie. Dalej nie wiem nic. Skoro ma papieskie błogosławieństwo, to jak może "nawracać bezmyślnych katolików"? Czy uważasz, że są katolicy myślący i bezmyślni, czy każdy katolik jest bezmyślny? A jeżeli to drugie, to czy papież też do nich należy?

A skąd wiem, że to Duch Święty ? mógłbym opisać historię mojego życia żeby pokazać jak Bóg uczył mnie rozeznawania pomiędzy działaniem Bożym a demonicznym oraz wiary do chodzenia w Bożej mocy, ale większość rzeczy, których Bóg mnie nauczył większość z was nie jest w stanie pojąć.
Przecież to, co napisałeś powyżej nie ma sensu. Przyszedłeś nas tu obrażać? Jeżeli to jest Twoim celem, to wylecisz zaraz. A może brakuje Ci argumentów? Może nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie?
Powołujesz się na Ewangelię głoszoną przez Apostoła Pawła, wyciągając fragmenty z kontekstu a odrzucając całe ogólne przesłanie Ewangelii
Jakieś konkrety? Jakie to "ogólne przesłanie Ewangelii" odrzucam? To Ty piszesz tu bardzo ogólnie. Proszę o konkrety, inaczej dyskusja staje się niemożliwa.
co zresztą Ewangelia przepowiedziała jakie herezje będą głosić fałszerze i dokładnie te herezje głosi katolicyzm - a katolicy nie wiedzą o tym bo przecież skąd ?
Bardzo proszę o konkrety. To nie jest forum propagandowe, ale dyskusyjne. Zajmijmy się tymi herezjami, po kolei, jedna po drugiej. Jak skończymy sobie wyjaśniać jedną, przejdziemy do następnej. Nie zaśmiecaj jednak forum zalewem propagandy, z którą nie da się dyskutować.
jak pojawi się taka dewotka jak Ty traktuje papieża za Boga a kościół katolicki (tzn powszechny = wg Ewangelii pogański) postawiła w miejsce prawdy i prowadzenia Ducha Świętego).
Jeszcze raz proszę Cię o powstrzymanie się od tego typu złośliwości i pejoratywnych określeń. Zastanów się, czy Twoim celem jest dyskusja o wierze, czy obrażanie osób, do których przyszedłeś z wizytą?
Moje tematy na tym forum są usuwane - tematy w których ujawniam co tak naprawdę mówi Słowo Boże, ale papież to sfałszował i tak to katolicy zamiast prawdy udowadniają sobie własne racje ;/
Jeżeli uważasz, że ktoś tu naruszył regulamin, podaj mi konkrety. Tematy nigdy nie są tu całkowicie eliminowane, przenosimy je do archiwum. Pamiętaj jednak, że to forum ma pewien cel. Jest nim ewangelizacja i dyskusje o wierze. Nie jest celem tego forum propagowanie błędów, herezji, reklamowanie stron, które uważam za szkodliwe itp. Ja mam też swoją duszę, nie zapominaj o tym. Odpowiem Bogu za to, co robiłem. Dlatego też i link z Twojego podpisu usuwam i proszę Cię, byś go tu nie podawał na tym forum.
Zamiast Słowa Bożego wzięliście sobie za autorytet demoniczne nauki ludzkie głoszone przez papieża (do którego nie tylko pasują wszystkie biblijne opisy antychrysta [- sprawdź sam - wszystkie], ale nawet wasza własna tradycja - której oczywiście nie znacie, bo wolicie sie zajmować głupotami takimi jak choinki czy pisanki - przekazuje proroctwa pierwszego Kościoła, że papież to antychryst!).
Tak się składa, że pisałem o tym niedawno, więc zapraszam do zapoznania się z tym tematem:

viewtopic.php?p=25115
I sami się oszukujecie, że opieracie się na Słowie Bożym i na tradycji a Słowo Boże - Jezus Chrystus w Ewangelii wyraźnie potępił tę waszą tradycję!
Zaraz... którą tradycję potępił tak wyraźnie Jezus?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Duch

Post autor: hiob » 18-12-10, 18:31

Charismatic pisze:no właśnie, zacytowany przez Ciebie fragment odnosi się do tej "ewangelii katolickiej" a papież wg Ewangelii Bożej jest przeklęty za jej fałszowanie, podobnie jak katolicy zbierają Boże przekleństwa za odrzucanie Ewangelii, która może ich zbawić a potem w swojej głupocie ludzkiej i bezbożnym samousprawiedliwianiu się twierdzi, że to Bóg jej/mu daje takie "krzyże" aby sobie zasłużyła na zbawienie - i w ten sposób tą demoniczną doktryną gardzi ofiarą doskonałą Jezusa Chrystusa na Krzyżu i odrzuca łaskę Bożą twierdząc, ze sam się może zbawić...
To jest, rozumiem, Twoja opinia, tak? Ale dlaczego miałbym ją uznać za jakąś ważną, autorytatywną? Możesz ją jakoś uzasadnić? Rozumiem bowiem, że uznałeś Kościół Katolicki za jakąś sektę, bo uczy czegoś innego, niż Ty wierzysz, ale nie rozumiem dlaczego tak uważasz. Ponownie proszę o jakieś konkrety.
"Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił"
(Ef 2:8)
A ja myślałem, że nie zgadzasz się z Kościołem Katolickim... To przecież Kościół uczy, że zbawienie jest łaską, darem.
"Natomiast na tych wszystkich, którzy polegają na uczynkach Prawa, ciąży przekleństwo. Napisane jest bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wypełnia wytrwale wszystkiego, co nakazuje wykonać Księga Prawa. A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal 3:10-11)
I dlatego dziś nie poddajemy obrzezaniu naszych dzieci i nie wypełniamy setek innych praw, jakie obowiązywały Żydów. O co Ci zatem chodzi?
a fajny masz podpis hiobie, szkoda tylko, że również wyrwany z kontekstu i nie odnosi się w żaden sposób ani do Ciebie ani do katolików.
Ponieważ są to słowa Pana Jezusa, zostawmy może Jemu decyzję do kogo je skieruje.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)
zz dziećmi jest tak, że przychodzą do Ojca i gdy o coś proszą to Ojciec im to daje. Sam sobie odpowiedz ile razy Bóg wysłuchał Twoich modlitw ?
Ile razy? Wysłuchuje je zawsze! Jeszcze się nie zdarzyło, by ich nie wysłuchał.
gdy bylem katolikiem nie wysłuchiwał moich modlitw, mimo, że czasem oszukiwałem się (czy też duch religijności katolickiej) że jest inaczej - dlatego wiem jak wy się usprawiedliwiacie gdy Bóg milczy na wasze modlitwy.
Biedactwo. I nie wiem co masz na myśli mówiąc, że "Bóg milczy na nasze modlitwy".
Wiesz czemu ? bo katolicyzm to martwa religia! zresztą jak każda religia. Jezus nigdy nie założył religii....
A czy Ty znasz w ogóle definicję słowa "religia"? Wierzysz w cokolwiek? Uznajesz istnienie Boga? Postępujesz według Jego nauki? Zatem... wyznajesz jakąś religię. Z samej definicji. Nie powtarzaj więc rzeczy bez sensu. Religia nie jest "brzydkim słowem". Sama Biblia go używa, w pozytywnym znaczeniu:

Kto zaś pilnie rozważa doskonałe Prawo, Prawo wolności, i wytrwa w nim, ten nie jest słuchaczem skłonnym do zapominania, ale wykonawcą dzieła; wypełniając je, otrzyma błogosławieństwo
Jeżeli ktoś uważa się za człowieka religijnego, lecz łudząc serce swoje nie powściąga swego języka, to pobożność jego pozbawiona jest podstaw.
Religijność czysta i bez skazy wobec Boga i Ojca wyraża się w opiece nad sierotami i wdowami w ich utrapieniach i w zachowaniu siebie samego nieskalanym od wpływów świata.
(Jk 1, 25-27)

No ale by pamiętać o takich wersetach, trzeba także czytać św. Jakuba. A on mówi, że do zbawienia potrzebne są dobre uczynki... Jakiś katolik chyba... :mrgreen:
tylko powołał swoich uczniów, którzy tworzą prawdziwy Kościół (słowa z greki biblijnej przetłumaczone jako kościół oznacza tak na prawdę - zgromadzenie - chodzi o zgromadzenie świętych Pańskich, którzy dochowują wierności Ewangelii i spotykają się w imieniu Swojego Pana - Swojej Głowy).
No właśnie. I to zgromadzenie trwa do dziś. Szkoda tylko, że dwa tysiąclecia później pojawiają się jacyś ludzie, głoszący "nową ewangelię" i wymyślający nowe religie, powtarzając przy tym, że w ogóle żadnej religii nie wyznają i stawiają wszystko na głowie. Siejąc jedynie zamęt.
Dobra kończę, pewnie i tak zostanę wyrzucony z tego forum - zgodnie z:
2Kor 2:15-17:
"Jesteśmy bowiem miłą Bogu wonnością Chrystusa zarówno dla tych, którzy dostępują zbawienia, jak i dla tych, którzy idą na zatracenie; dla jednych jest to zapach śmiercionośny - na śmierć, dla drugich zapach ożywiający - na życie. A któż temu sprosta? Nie jesteśmy bowiem jak wielu, którzy kupczą słowem Bożym, lecz ze szczerości, jak od Boga mówimy w Chrystusie przed Bogiem".
To, czy zostaniesz wyrzucony z tego forum zależy tylko od Ciebie. Jeżeli będzie możliwa dyskusja na jakimś poziomie, bez obrażania innych, bez zalewu propagandy, jeden temat po drugim, a nie wszystko na raz, to możesz tu zagościć na długie lata. Jednak jak Twoim celem jest obrazić, sprowokować, manipulować tak, by po wyrzuceniu móc pokazać jak wielka Cię znowu spotkała niesprawiedliwość, bo ci okropni katolicy wywalili Cię bojąc się prawdy - to rzeczywiście wylecisz z wielkim hukiem i bez żalu z naszej strony.

Zobaczmy więc, kto się tu boi prawdy, a kto prowokuje jedynie, zaśmieca i obraża.
Wiem, że działa przeze mnie Duch Boży bo żyję wg Ewangelii głosząc Słowo Boże a Bóg zawsze potwierdza Swoje Słowo mocą Swego Ducha!
Gratuluję dobrego samopoczucia i pewności siebie. Przeze mnie także działa Duch Boży, bo staram się żyć Ewangelią głosząc Słowo Boże i Bóg także potwierdza swoje Słowo mocą swojego Ducha. ;-)
A jeśli ktoś ma wątpliwości to cóż poradzić - przecież nawet nie wierzysz w Ewangelię skoro czcisz pogańskie święte matki boskie i przeklęte w Słowie Bożym królowe nieba,
Czczę pogańskie matki boskie? Hmm... Przede wszystkim bardzo bym Cię prosił, byś nie mówił mi co ja robię, ale raczej opowiadał o tym, co Ty robisz. A jeśli chcesz wiedzieć co ja robię, zapytaj i wysłuchaj odpowiedzi.

Mówisz, że jesteś znawcą Słowa Bożego. Zatem z pewnością wiesz, że powinniśmy naśladować Jezusa. Wiesz także, że On wypełnił prawo w sposób doskonały i nigdy nie zgrzeszył. Jednym z nakazów dekalogu jest oddawanie czci ojcu i matce. Zatem i Jezus oddawał cześć swej Matce w doskonały sposób. Co więcej, z Krzyża, ofiarował Ją nam wszystkim. Zatem zarówno z faktu, że jest Ona Matką mojego Pana, jak i z faktu, że On sam mi Ją podarował za moją Matkę, należy Jej się cześć i szacunek.

Co więcej, sama Biblia nam przedstawia bardzo interesującą scenkę w domu świętej Elżbiety:

Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, a Duch Święty napełnił Elżbietę. Wydała ona okrzyk i powiedziała: Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona. A skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie? Oto, skoro głos Twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie. Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana.
Wtedy Maryja rzekła: Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny. Święte jest Jego imię (Łk 1, 41-49)

Co my tu mamy! Duch Święty napełnia Elżbietę i ona wydaje okrzyk i mówi do Maryi: Jesteś błogosławiona! A Maryja prorokuje: "Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia!" Oczywiście, że będą. Zawsze Ją błogosławiły i tak pozostanie do końca czasów. Słowo Boże nie kłamie. Są jednak ludzie, którzy całe życie poświęcają na obrażanie Matki Boga. Cóż, ich sprawa i ich decyzja. Zapewne robią to pod działaniem jakiegoś ducha, ale nie może to być ten sam Duch, o którym mowa w Ewangelii Łukasza.
modlisz się do obrazów i figur również wielokrotnie przeklętych przez Boga,
"Gadał dziad do obrazu, a obraz do dziada ani razu".
Jeszcze raz proszę: Powstrzymaj się od takich uwag. O ile wiem, to nie znamy się, więc nie wiesz tego. A skoro ja także nie mogę sobie przypomnieć, bym się modlił "do obrazów i figur", to nie insynuuj mi tu kłamstw.
przecież Ty nawet nie słuchasz Boga skoro wolę śmiertelnego papieża stawiasz ponad wolę nieomylnego wiecznego Boga prawdziwego Ojca Świętego!
Ależ mylisz się ponownie. Nigdy nie stawiałem woli żadnego stworzenia ponad wolę Boga.
a nie tego bluźniercę antychrysta - papież bluźni nazywając się Ojcem Świętym - co Słowo Boże również przepowiedziało
Hmmm... mogę zobaczyć gdzie?
Na zakończenie - wszystkie przypadki otrzymania Ducha Świętego w Ewangelii są potwierdzone pewnym dowodem - ja ma ten dowód, wy go nie macie - jaki to dowód ? poszukajcie - np. w Dziejach Apostolskich każda osoba, która otrzymała Ducha Świętego miała potwierdzenie tego, które było widzialne a zwłaszcza słyszalne dla innych - jaki to dowód... :D
Chwała niech będzie Bogu, że dał mi Swego Ducha i potwierdził to! :)
A nie szukałeś pomocy u egzorcysty? Może to by Ci pomogło? Martwię się trochę o Ciebie bracie.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Duch

Post autor: Charismatic » 18-12-10, 23:17

Hehe z tego co widzę, to nie ja pierwszy na tym forum zacząłem wam uświadamiać pewne sprawy i teraz rozumiem czemu Bóg mnie tu przysłał :)
Głosiłem już na wielu forach szatańskich np. gdy głosiłem na forach katolickich to masoni zaczęli się do mnie dobierać - oj coś strasznie nie lubią jak ktoś żyje Ewangelią hehe :D wolą żebyś żył sobie w tej martwej religii katolickiej kontrolowany przez nich hehe, ale jak wyjdziesz z niej i zaczniesz głosić prawdę stajesz się wrogiem publicznym numer 1. Nie wiem czy wiecie, że przekleństwo satanistyczne ściąga nawet śmierć albo w najlepszym razie inne groźne problemy - ja byłem przeklinany przez tych masonów, satanistów, nasyłali na mnie swoje diabły wcielone (jakkolwiek to zrozumiecie) - i jak widzicie żyję i cieszę się Bożym błogosławieństwem :) za to oni mówiąc dosłownie - przepadli...
Głosiłem na różnych forach okultystycznych, gdzie chwalili się swoimi mocami demonicznymi a bluźnili gdy im opowiadałem Ewangelię - rzuciłem na nich przekleństwo Boże zgodnie z Mat.21:18-22/Mrk.11:20-25 i koniec z nimi, już ich nie ma hehe :) Niech Bóg będzie uwielbiony przez Pana naszego Jezusa Chrystusa!
Tak więc wierzę, że Bóg chce zrobić porządek i z tym zaułkiem ciemnoty, dlatego rzucam przekleństwo na to forum, na cały związany z nim serwis i na wszystkie dodatki do tego dzieła: w momencie gdy zostanę usunięty z tego forum przekleństwo zacznie działać i serwis wraz z tym forum i wszystkimi dodatkami rozpadnie się i przepadnie, a użytkownicy rozproszą się aby więcej nie sprzeciwiać się dziełom Królestwa Niebieskiego! Ogłaszam to w Imieniu Jezusa Chrystusa!! A na każdego kto w jakikolwiek sposób zechce mi szkodzić spadną te same przeszkody, udręki a w dodatku inne Boże przekleństwa! Amen.
Skończy się wasze utrudnianie głoszenia prawdy i usuwanie tematów ujawniających waszą zakłamaną religię, oraz przeinterpretowywanie rzeczywistego sensu Słowa Bożego. Skończą się wasze ciemne dyskusje! Jeden papież przeklina kogoś, inny błogosławi a jeszcze inny ogłasza kogoś świętym i każdy z nich jest nieomylny i dlatego nawet jak się myli to się nie mylił - ot takie ciemne rozumowanie katolickie.
Wasza kochana matka duchowej ciemnoty raz jest z Częstochowy, innym razem z Fatimy, innym z Lourd, jeszcze innym z jeszcze czegoś innego ale to nie jest ta pokorna służebnica Boża z Izraela, która mówiła "oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Słowa twego" czy "uczyńcie wszystko co wam Syn mój powie" - ot Maryja nazywała Jezusa Swoim Synem, ale Jezus nigdy nie zwrócił się do niej mamo, czy chociażby matko - zwracał się do niej - niewiasto - co w kulturze hebrajskiej było wręcz obraźliwe - w ten sposób pokazywał swoją Boską wyższość nad stworzonym człowiekiem.
Na Krzyżu Jezus oddał Maryję pod opiekę Jana - swego zaufanego ucznia - kolejny przykład miłosierdzia, tym razem nad biedną wdową, która teraz miała stracić i Jego - a heretycy widząc, że wszystkie religie pogańskie czczą świętą matkę boską - to sobie z Maryi zrobili kolejną matkę boską i tym samym włączyli pogańskie obrzędy do rzekomego kościoła chrześcijańskiego (wg katolików cesarz rzymski miał prawo decydować co się dzieje na soborach, ale wg mnie jego decyzje nie mają żadnego znaczenia dla prawdziwego Biblijnego Chrześcijaństwa). I teraz z obrazu okazywania miłosierdzia aż do śmierci heretycy wmówili bezmyślnym poganom, że to jakaś koronacja na boginię czy coś w tym rodzaju...
I tak to antychryst kradnie cześć prawdziwemu Bogu, którą można składać tylko i wyłącznie przez Jezusa Chrystusa (o czym Ewangelia jasno i wyraźnie mówi, a każdy inny kult jest odrzucony w Bożym gniewie) i każe ludziom czcić cokolwiek byle nie prawdziwego żywego Boga i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa! Czcijcie sobie boginie matki, czcijcie sobie obrazy i figury, czcijcie sobie nawet umarłych - przez to spada na was Boży gniew i tak to słudzy diabła namawiają otumanioną ludzkość by sama ściągnęła na siebie Boży gniew.
Oczywiście mój temat o katastrofie smoleńskiej został usunięty bo moderator nie potrafi czytać i jak administrator napisał, że koniec z dyskusjami politycznymi to ten odczytał to jako zupełny koniec z dyskusjami...
ot prosty przykład - Jezus mówi - Ja Jestem Skała [Opoka] a ty Piotrze [wcześniej Szymonie] jesteś kamykiem. I takimi kamykami zbuduję mój Kościół na tej Skale którą Ja Jestem - bo Ja Jestem Bogiem i dlatego Mój Kościół jest Święty.
Ale słudzy diabła zniekształcili to i zrobili sobie swój własny kościół - trochę sfałszowali Ewangelię tutaj, trochę tutaj, tak, ze dzisiaj człowiek czytając Pismo Święte nie zawsze wie czy Bóg rzeczywiście to powiedział - ale przecież ludzkości tak zajętej problemami współczesnego świata nie przyjdzie do głowy, żeby sprawdzić co napisano w oryginalnych tekstach Pisma Świętego.
Wiec fałszerze przepisali własną wersję Biblii żeby Chrześcijan nazwać Protestantami (bo protestowali przeciw kłamstwu) i w swojej własnej wersji napisali - ty jesteś Piotr i tutaj w nawiasie dodali jeszcze kolejne swoje słowa, że to rzekomo znaczy skała czy tam opoka, a odsunęli uwagę z Jezusa i dopisali tylko, że na skale zbuduje swój Kościół. I tak to każdy czytając sfałszowany fragment będzie pewien, że tą Opoką ma być Piotr. I potem przeciwnicy ateiści czy inni oskarzają Chrześcijan, że Biblia jest sama w sobie sprzeczna bo w innym miejscu Biblia mówi, że tylko Bóg jest Opoką! Ale Biblia nie jest sprzeczna to heretycy ją fałszują i tak to prowadzą zarówno tych co im uwierzyli jak i tamtych co nieuwierzyli do piekła, bo teraz opoką koscioła jest czlowiek czyli kościół nie jest Boży, ale ludzki.
Ale słusznie powiedział Jezus: "POZNACIE PRAWDĘ A PRAWDA WAS WYZWOLI"
I teraz słudzy Boży głoszą prawdę, ale co z tego skoro diabeł też ma swoje zwiedzione sługi i te zwiedzione zwodzą innych i tak np. usuną to co ja napisałem, a napiszą coś własnego.
I gdy ja mocą Bożą uzdrawiam ludzi bo tak nakazał Bóg Swoim prawdziwym Sługom, to fałszywi słudzy, którzy służą innym bogom wmawiają ludziom - Bóg powiedział bierzcie krzyż czyli musicie cierpieć i umierać na choroby takie a takie. A, że choroby Ewangelia nazwała dziełami diabelskimi to o tym się nie wspomina, podobnie jak o tym, że to Jezus Chrystus jest jedyną Głową Kościoła, że zbawienie jest jedynie z łaski przez wiarę, a kult obrazów i figur jest przeklęty przez Boga.
Gdy tymczasem brać krzyż znaczy według Ewangelii ukrzyżować swoje cielesne zamysły, a służyć Bogu żyjąc według Ewangelii czyli sprawując kult w Duchu Świętym.
"Teraz zaś już nie ja żyję, ale żyje we mnie Chrystus" - to jest prawdziwe branie krzyża na siebie. Ale żeby komu nie przyszło do głowy sprawdzić co tak naprawdę mówi Słowo Boże to najpierw heretycy zabronili czytania Biblii - papież i jego katoliccy służący zabijali za samo podejrzenie posiadania Biblii a co dopiero za jej czytanie. Gdy zobaczyli, że Chrześcijanie tak bardzo kochają Słowo Boże że wolą umrzeć niż wyprzeć się Ewangelii i woli swego Boga to wystraszyli się bo za każdym razem gdy umierał wierzący Kościół prawdziwy Boży jeszcze bardziej się rozrastał - chcą spalić wierzącego a tu ogień się go nieczepia, strzelają do Chrześcijanina strzałami z łuku a on przeżywa mimo, że przestrzelili mu serce i nie ma prawa żyć. Ludzie się nawracali, a Kościół przewrócił świat do góry nogami! Ale słudzy diabła wymyślili herezję, że ludzie są za głupi żeby czytać Słowo Boże i że tylko ich wyznaczony człowiek antychrystusowy papież może je zrozumieć i wyjaśniać. Więc gdy kiedyś ludzie poświęcali życie by poznać Ewangelię teraz żyją sobie w swojej bezmyślności łudząc się że jak antychryst prowadzi ich do piekła to lepiej się nie sprzeciwiać bo co sobie inni pomyślą...


Co do świadectwa - filmu - to sam obejrzyj, a potem dyskutuj. Nie można dyskutować o czymś o czym się nie wie. Choć muszę przyznać, że film nie pokazuje nawet części cudownych dzieł i znaków jakie Bóg czyni przez ks. Bashoborę.
Setki, jeśli nie tysiące uzdrowień z najcięższych chorób takich jak AIDS, nowotwory i inne, głusi odzyskują słuch, niemi mówią, kalecy tańczą i biegają - i to podczas pojedynczej konferencji.

Heretycy mówią ja odpuszczam tobie grzechy... - i nikt tego nie wiedzi, egzorcyzmują kogoś i nie ma rezultatów, chyba, że zwrócą się do demona w imieniu Jana Pawła II to wow cud! demon zwrócił uwagę! hehe no jasne, ze zwrócił przecież demony służą antychrystowi więc muszą zwracać na niego uwagę.
Katolik klepie zdrowaśki o potem na forum jw. łudzi sam siebie, że Bóg wysłuchuje jego modlitwy - tia wysłuchuje, matka ci umiera ty sie modlisz a ona umarła, córka zaczęła ćpać ty się modlisz a ona zaszła w ciążę ze ćpunem - tia Bóg cie wysłuchał widocznie taka była wola Boża powiesz... tia - Jezus czy Apostołowie wyrzucali demony i były im posłuszne, a gdy Żydzi próbowali ich naśladować to demony ich pobiły i ci uciekli...
Ja rozkazuję demonom i są mi posłuszne natychmiast w imieniu Jezusa Chrystusa! mam jakiś problem w życiu - wołam do Ojca w Niebie i widzę cud - rozwiązanie problemu.
I dalej ściemniej, że Bóg wysłuchuje Twoje modlitwy, wołasz do Boga w kłopocie, wołasz, Boże dlaczego tak cierpię, i nic - taka wola Boża mówisz.
Nieraz ktoś przychodzi do mnie z problemem i skarży się jaki to ma straszny kłopot - ja modlę się do Boga w imieniu Jezusa albo po prostu przez wiarę ogłaszam takie a takie rozwiązanie i już załatwione - następnego dnia człowiek zamiast dziękować Bogu dziękuje swoim demonom maryjnym, które jakoś nie pomogły jej w potrzebie jak było trzeba... ;/
Nieraz modlę się do Boga w jakiejś sprawie, a z tego co widzę są to coraz to trudniejsze sprawy - po ludzku niewytłumaczalne i Bóg za każdym razem zaskakuje mnie w sposobie w jaki odpowiada na moją modlitwę, zawsze wiem, że to Boża odpowiedź.
Nie jak z tymi katolickimi modlitwami - dziecko ma mieć maturę wiec dajecie księdzu kase, czy tam wysyłacie do częstochowy żeby się upiło w sąsiedztwie kościoła waszego ukochanego demona maryjnego i potem dziecko zdaje bo jakoś sobie poradziło - o Bóg odpowiedział na modlitwę, widzisz ?! widzę Twoją ślepotę, gdy dziecko nie zda to - no cóż taka wola Boża.... ale Bóg wysłuchuje waszych modlitw pewnie - prezydent ginie w katastrofie to sie modlicie do duchów umarłych bo jak poszły do piekła to w swojej głupocie myślicie że możecie ich wyciągnąć do Nieba - jakby zamiast kary za grzech miały dostać nagrodę! czasem wystarczy zastanowić się - po prostu zastanowić się! problem w tym, że wy nie myślicie, tylko akceptujecie co wam kler powie, co wam papież ogłosi, co wam telewizja powie, co wam takie a taki ktoś sławny powie - a nie pomyślicie, że im chodzi tylko o jedno - o zdobycie władzy nad światem dla antychrysta - i dobrze im to wychodzi. Tak - tu Bóg wysłuchuje wasze modlitwy - jesteście tak pobożni, że jedyne rządy jakie Bóg może wam dać to rządy antychrysta!

O błędach katolickich szanowny hiobie jeszcze napiszę, jeśli znowu jakiś moderator tego nie usunie. Co ja poradzę, że jak głoszę Ewangelię to wy to uznajecie za sprzeczne z nauką katolicką. Owszem jest to sprzeczne bo Słowa Bożego nie można pogodzić z naukami demonicznymi.
Pamiętajcie, że ja też byłem katolikiem. Można zauważyć pewne podobieństwo do Szawła - Pawła. Wychowałem się jako osoba bardzo religijna, byłem tak religijnym katolikiem, że znałem wszystkie objawienia i orędzia zjaw maryjnych, jezusowych, czy jeszcze jakichś innych o jakich tylko usłyszałem [Ewangelia mówi aby rozróżniać pomiędzy prawdziwym Chrystusem a fałszywym, dlatego gdy piszę imię Jezusa z małej litery znaczy to, że mam na myśli tego fałszywego]. Bóg od dziecka włożył mi w serce zamiłowanie do rzeczy duchowych, do poszukiwania Boga, a przez to i duch religijności wlazł do mego życia. Zwykli ludzie z tego grzesznego świata nawet nie rozróżniają pomiędzy Bogiem i wiarą a religią - dla nich religia i wiara to zamienniki, dla was też, świadczą o tym chociażby tematy na tym forum; ale różnica jest katastrofalna - dopiero gdy otrzymałem Ducha Świętego i Bóg objawił mi prawdziwą Ewangelię przekonałem się o tym.
Jako katolik zawsze chciałem służyć Bogu. Chciałem wstąpić do seminarium duchownego ale oni stwierdzili że jak mam głoszony przez was krzyż - jakąś chorobę to nie mogę być księdzem. No to wstąpiłem do [rzekomego] stowarzyszenia apostolskiego (po waszemu - do zakonu). Jak ja byłem rozczarowany tym co tam zobaczyłem, ale cóż widząc (wstrętny) przykład (waszych) świętych jakoś to znosiłem. Gdy ostatnio spowiadałem pewnego księdza to biedak żali się jakie to ma problemy - kłutnie ze współbraćmi w kapłaństwie, spory z przełożonymi, problemy seksualne itp. Widzicie (choć typowy człowiek skąd miałby to zobaczyć, przecież księża o tym nie opowiadają) to jest typowy owoc religii katolickiej. Dobra dość tej martwej religii. Choć wspomnę jeszcze jedno - zawsze szanowałem Protestantów za ich umiłowanie do Słowa Bożego, dziwiłem się tylko jak oni tak dobrze znając Pismo Święte mogą odrzucać papieża, który przecież (wg zwiedzionych katolików) jest głową kościoła - i ten problem najdłużej ograniczał mnie od odejścia od tej fałszywej religii diabelskiej - choć tak na prawdę odszedłem z katolicyzmu tylko dzieki potężnej Bożej interwencji, sam byłem zbyt zakochany w kościele i religii katolickiej by od nich odejść. Mimo wszystko zawsze interesowała mnie prawda i szukałem Boga. Zawsze wierzyłem, że te obietnice Jezusa że kto uwierzy będzie czynił to samo co On są prawdziwe - szukałem Boga. Dlatego teraz szczerze dziwie się że tak wielu katolików odrzuca protestantów tylko dlatego, że oni nie uznają waszego kochanego bożka papieża. Co się dziwić, nieraz w kościele katolickim słyszałem jak ksiądz krytykuje protestantów - jakie to bajki wymyślał, że oni błędnie tłumaczą Biblię, że tylko Biblia ocenzurowana imprimatur kościoła katolickiego jest ważna, że oni odrzucają głowę kościoła - żebyście biedacy wiedzieli, że jest wprost odwrotnie.
Dopiero gdy otrzymałem Ducha Świętego i uwierzyłem w prawdziwą Pełną Ewangelię (czyli wszystko co zapisano w Słowie Bożym, Ewangelia jest spisana w całym Nowym Testamencie, a zwłaszcza w Listach Apostolskich) wszystkie Boże obietnice stały sie realne - teraz zauważyłem w Słowie Bożym jakąś obietnicę i przypomniałem o niej Bogu - wow widziałem potężne cuda i przejawy Bożego działania. Nawet nie będę wam opisywał strasznego starcia jakie miałem z siłami ciemności gdy odkryłem Ewangelię - wiecie gdy prawdziwe dziecko Boże pojawi się na tym świecie to jest rozpoznawane przez siły ciemności i jest wrogiem numer 1. Ale we wszystkim Bóg okazywał swoje zwycięstwo i Swoją chwałę. Widzicie ludzie giną nieraz żalą się potem - jak Bóg mógł do tego dopuścić. Ja tak miałem gdy byłem katolikiem i wiem coś o tym. Ale gdy zostałęm Chrześcijaninem wg prawdziwego nieomylnego Słowa Bożego Bóg prawdziwie stał się moim Ojcem a Jezus moim bratem - teraz Bóg troszczy się o mnie i zdziwilibyście się z jakich tarapatów w cudowny sposób mnie wyciągał. Wy po prostu giniecie, a potem ateiście mówią - jak Bóg jest miłością to dlaczego ludzie tak cierpią... to przez katolików i wszystkich innych fałszywych Chrześcijan cała ta masa ateistów ma powody do obrażania Jedynego Świętego Prawdziwego i Żywego Boga! I nieraz katolik porozmyśla i dochodzi do wniosku, że diabeł rządzi światem - haha prawda, którą Słowo Boże wyraźnie wyjawia, ale co z tego, skoro nie jest to pełna prawda - poznacie prawdę a prawda was wyzwooli - Bóg was kocha tak bardzo, że sam Syn Boży zstąpił na ziemię i stał się jednym z nas aby nas wykupić spod niewoli i rządów szatana! Jezus nas zbawił, odkupił, wykupił, pojednał z Bogiem a nawet uczynił dziećmi Bożymi - ale to nie jest fakt zakończony, ponieważ to jest akt warunkowalny - musicie się narodzić na nowo! mówi Ewangelia! I właśnie gdy tacy zakichani teologowie powołują się na List Jakuba że rzekomo katolicki to dlatego, że kompletnie nie rozumieją Ewangelii - musicie się narodzić na nowo z wody Słowa Bożego i przez moc Ducha Świętego! dopiero taka narodzona na nowo osoba - narodzona w Bożym Królestwie jest prawdziwym dzieckiem Bożym! Katolickie rozumowanie Pisma Świętego nigdy do tego nie dojdzie - wy widzicie tylko, że jak List Jakuba mówi, że wiara bez uczynków martwa jest tzn. że wiara jest niepotrzebna i można nawracać pogan ogniem i mieczem żeby tylko ich nawrócić - tacy heretycy głoszą, że zbawienie jest w kościele katolickim, podczas gdy Ewangelia mówi wyraźnie, że jest tylko w Jezusie Chrystusie, któremu niech będzie chwała na wieki amen!
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Duch

Post autor: myschonok » 18-12-10, 23:43

Pojac nie moge, jak wyznawca Jezusa, jak sam o sobie mowisz, moze miec w sobie taki ogrom nienawisci?!
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Duch

Post autor: KubaCh » 18-12-10, 23:51

Dziękujemy Ci za to "przekleństwo" i ten post - bo to najlepsze świadectwo Twoich intencji. I zapewne za chwilę stąd wylecisz, za swoją "chrześcijańską" postawę pełną miłości do współbraci i chęci wyprowadzenia ich z błędów, w których tkwią.

Będziemy się za Ciebie modlić, bo to chyba jedyne, co możemy dla Ciebie zrobić. Obawiam się, że ten, którego Ty uważasz za Ducha Świętego, którego otrzymałeś, jest naprawdę kimś zupełnie innym. I poznajemy to po owocach Twojej obecności na forum.

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Duch

Post autor: Vul » 19-12-10, 00:08

KubaCh pisze:Będziemy się za Ciebie modlić, bo to chyba jedyne, co możemy dla Ciebie zrobić.
Jak najbardziej KubaCh.
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Duch

Post autor: Charismatic » 19-12-10, 00:20

hehe jak już wspomniałem człowiek światowy nie jest w stanie pojąć rzeczy duchowych. Nawet sobie nie wyobrażasz jak Bóg nienawidzi grzechu - nienawidzi grzechu, ale kocha człowieka. Ja również dosłownie z całej siły nienawidzę tego diabelskiego systemu jakim jest kościół katolicki ponieważ jest to Bestia opisana w Proroctwie Daniela, czy też Wielka Nierządnica Babilońska opisana w Objawieniu Jana (Apokalipsie).

"Panie, czyż nie mam nienawidzić tych, co nienawidzą Ciebie,
oraz nie brzydzić się tymi, co przeciw Tobie powstają?
Nienawidzę ich pełnią nienawiści;
stali się moimi wrogami
"
(Ps 139:21-22)
żebyś czasem nie pomyślał, że piszę o katolikach, przypomnę, że wg Listu do Efezjan walka jest przeciwko mocom demonicznym.
Nienawidzę kłamstw rozsiewanych przez papiestwo i jego katolicyzm.

"Aniołowi Kościoła w Efezie napisz:
To mówi Ten, który trzyma w prawej ręce siedem gwiazd,
Ten, który się przechadza wśród siedmiu złotych świeczników:
Znam twoje czyny: trud i twoją wytrwałość,
i to że złych nie możesz znieść,
i że próbie poddałeś tych, którzy zwą samych siebie apostołami, a nimi nie są,
i żeś ich znalazł kłamcami.
Ty masz wytrwałość:
i zniosłeś cierpienie dla imienia mego -
niezmordowany.
Ale mam przeciw tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości.
Pamiętaj więc, skąd spadłeś,
i nawróć się,
i pierwsze czyny podejmij!
Jeśli zaś nie - przyjdę do ciebie
i ruszę świecznik twój z jego miejsca,
jeśli się nie nawrócisz.
Ale masz tę [zaletę], że nienawidzisz czynów nikolaitów,
których to czynów i Ja nienawidzę.
Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.
Zwycięzcy dam spożyć owoc z drzewa życia, które jest w raju Boga
"
(Ap/Obj.2:1-7)

wspomnę, że przez narodzenie na nowo zamieszkała we mnie natura Boga więc nie dziw się, że nienawidzę tego czego Bóg nienawidzi.

Wyjaśnię również uczynki nikolaitów wymienione w wyżej zacytowanym fragmencie - są to po waszemu mikołajki - wg Słowa Bożego Bóg nienawidzi waszego świętego Mikołaja :)
zdziwienie ? nienawidzi również pogańskich choinek i pisanek - wszystkie te bałwochwalstwa zostały wchłonięte przez katolicyzm z wierzeń pogańskich i nie mają nic wspólnego z Ewangelią.

A tu jeden z opisów tego co Bóg myśli o waszych mszach i świętach - np. Bożym narodzeniu (25 grudnia - rocznica narodzin większości bożków pogańskich, m.in. solarnego boga słońca)

"Nienawidzę, brzydzę się waszymi świętami.
Nie będę miał upodobania w waszych uroczystych zebraniach
"
(Am 5:21)

Wiesz czemu piszę to wszystko ? czemu Jezus tak surowo zwracał się do faryzeuszy i kapłanów ? a brał w obronę prostytutki ?

"Bo gorliwość o dom Twój mnie pożera"
(Ps 69:10)

i co czeka tych teologów katolickich i papieży pielgrzymów:

"Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą.
Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.
Biada wam, przewodnicy ślepi
"
(Mat.23:13-16)
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
YAS
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-10, 23:40
Lokalizacja: Rybnik

123

Post autor: YAS » 19-12-10, 00:23

Charismatic pisze:Hehe z tego co widzę, to nie ja pierwszy na tym forum zacząłem wam uświadamiać pewne sprawy i teraz rozumiem czemu Bóg mnie tu przysłał :)
Głosiłem już na wielu forach szatańskich np. gdy głosiłem na forach katolickich to masoni zaczęli się do mnie dobierać - oj coś strasznie nie lubią jak ktoś żyje Ewangelią hehe :D wolą żebyś żył sobie w tej martwej religii katolickiej kontrolowany przez nich hehe, ale jak wyjdziesz z niej i zaczniesz głosić prawdę stajesz się wrogiem publicznym numer 1. Nie wiem czy wiecie, że przekleństwo satanistyczne ściąga nawet śmierć albo w najlepszym razie inne groźne problemy - ja byłem przeklinany przez tych masonów, satanistów, nasyłali na mnie swoje diabły wcielone (jakkolwiek to zrozumiecie) - i jak widzicie żyję i cieszę się Bożym błogosławieństwem :) za to oni mówiąc dosłownie - przepadli...
Głosiłem na różnych forach okultystycznych, gdzie chwalili się swoimi mocami demonicznymi a bluźnili gdy im opowiadałem Ewangelię - rzuciłem na nich przekleństwo Boże zgodnie z Mat.21:18-22/Mrk.11:20-25 i koniec z nimi, już ich nie ma hehe :) Niech Bóg będzie uwielbiony przez Pana naszego Jezusa Chrystusa!
Tak więc wierzę, że Bóg chce zrobić porządek i z tym zaułkiem ciemnoty, dlatego rzucam przekleństwo na to forum, na cały związany z nim serwis i na wszystkie dodatki do tego dzieła: w momencie gdy zostanę usunięty z tego forum przekleństwo zacznie działać i serwis wraz z tym forum i wszystkimi dodatkami rozpadnie się i przepadnie, a użytkownicy rozproszą się aby więcej nie sprzeciwiać się dziełom Królestwa Niebieskiego! Ogłaszam to w Imieniu Jezusa Chrystusa!! A na każdego kto w jakikolwiek sposób zechce mi szkodzić spadną te same przeszkody, udręki a w dodatku inne Boże przekleństwa! Amen.
Skończy się wasze utrudnianie głoszenia prawdy i usuwanie tematów ujawniających waszą zakłamaną religię, oraz przeinterpretowywanie rzeczywistego sensu Słowa Bożego. Skończą się wasze ciemne dyskusje! Jeden papież przeklina kogoś, inny błogosławi a jeszcze inny ogłasza kogoś świętym i każdy z nich jest nieomylny i dlatego nawet jak się myli to się nie mylił - ot takie ciemne rozumowanie katolickie.
Wasza kochana matka duchowej ciemnoty raz jest z Częstochowy, innym razem z Fatimy, innym z Lourd, jeszcze innym z jeszcze czegoś innego ale to nie jest ta pokorna służebnica Boża z Izraela, która mówiła "oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Słowa twego" czy "uczyńcie wszystko co wam Syn mój powie" - ot Maryja nazywała Jezusa Swoim Synem, ale Jezus nigdy nie zwrócił się do niej mamo, czy chociażby matko - zwracał się do niej - niewiasto - co w kulturze hebrajskiej było wręcz obraźliwe - w ten sposób pokazywał swoją Boską wyższość nad stworzonym człowiekiem.
Na Krzyżu Jezus oddał Maryję pod opiekę Jana - swego zaufanego ucznia - kolejny przykład miłosierdzia, tym razem nad biedną wdową, która teraz miała stracić i Jego - a heretycy widząc, że wszystkie religie pogańskie czczą świętą matkę boską - to sobie z Maryi zrobili kolejną matkę boską i tym samym włączyli pogańskie obrzędy do rzekomego kościoła chrześcijańskiego (wg katolików cesarz rzymski miał prawo decydować co się dzieje na soborach, ale wg mnie jego decyzje nie mają żadnego znaczenia dla prawdziwego Biblijnego Chrześcijaństwa). I teraz z obrazu okazywania miłosierdzia aż do śmierci heretycy wmówili bezmyślnym poganom, że to jakaś koronacja na boginię czy coś w tym rodzaju...
I tak to antychryst kradnie cześć prawdziwemu Bogu, którą można składać tylko i wyłącznie przez Jezusa Chrystusa (o czym Ewangelia jasno i wyraźnie mówi, a każdy inny kult jest odrzucony w Bożym gniewie) i każe ludziom czcić cokolwiek byle nie prawdziwego żywego Boga i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa! Czcijcie sobie boginie matki, czcijcie sobie obrazy i figury, czcijcie sobie nawet umarłych - przez to spada na was Boży gniew i tak to słudzy diabła namawiają otumanioną ludzkość by sama ściągnęła na siebie Boży gniew.
Oczywiście mój temat o katastrofie smoleńskiej został usunięty bo moderator nie potrafi czytać i jak administrator napisał, że koniec z dyskusjami politycznymi to ten odczytał to jako zupełny koniec z dyskusjami...
ot prosty przykład - Jezus mówi - Ja Jestem Skała [Opoka] a ty Piotrze [wcześniej Szymonie] jesteś kamykiem. I takimi kamykami zbuduję mój Kościół na tej Skale którą Ja Jestem - bo Ja Jestem Bogiem i dlatego Mój Kościół jest Święty.
Ale słudzy diabła zniekształcili to i zrobili sobie swój własny kościół - trochę sfałszowali Ewangelię tutaj, trochę tutaj, tak, ze dzisiaj człowiek czytając Pismo Święte nie zawsze wie czy Bóg rzeczywiście to powiedział - ale przecież ludzkości tak zajętej problemami współczesnego świata nie przyjdzie do głowy, żeby sprawdzić co napisano w oryginalnych tekstach Pisma Świętego.
Wiec fałszerze przepisali własną wersję Biblii żeby Chrześcijan nazwać Protestantami (bo protestowali przeciw kłamstwu) i w swojej własnej wersji napisali - ty jesteś Piotr i tutaj w nawiasie dodali jeszcze kolejne swoje słowa, że to rzekomo znaczy skała czy tam opoka, a odsunęli uwagę z Jezusa i dopisali tylko, że na skale zbuduje swój Kościół. I tak to każdy czytając sfałszowany fragment będzie pewien, że tą Opoką ma być Piotr. I potem przeciwnicy ateiści czy inni oskarzają Chrześcijan, że Biblia jest sama w sobie sprzeczna bo w innym miejscu Biblia mówi, że tylko Bóg jest Opoką! Ale Biblia nie jest sprzeczna to heretycy ją fałszują i tak to prowadzą zarówno tych co im uwierzyli jak i tamtych co nieuwierzyli do piekła, bo teraz opoką koscioła jest czlowiek czyli kościół nie jest Boży, ale ludzki.
Ale słusznie powiedział Jezus: "POZNACIE PRAWDĘ A PRAWDA WAS WYZWOLI"
I teraz słudzy Boży głoszą prawdę, ale co z tego skoro diabeł też ma swoje zwiedzione sługi i te zwiedzione zwodzą innych i tak np. usuną to co ja napisałem, a napiszą coś własnego.
I gdy ja mocą Bożą uzdrawiam ludzi bo tak nakazał Bóg Swoim prawdziwym Sługom, to fałszywi słudzy, którzy służą innym bogom wmawiają ludziom - Bóg powiedział bierzcie krzyż czyli musicie cierpieć i umierać na choroby takie a takie. A, że choroby Ewangelia nazwała dziełami diabelskimi to o tym się nie wspomina, podobnie jak o tym, że to Jezus Chrystus jest jedyną Głową Kościoła, że zbawienie jest jedynie z łaski przez wiarę, a kult obrazów i figur jest przeklęty przez Boga.
Gdy tymczasem brać krzyż znaczy według Ewangelii ukrzyżować swoje cielesne zamysły, a służyć Bogu żyjąc według Ewangelii czyli sprawując kult w Duchu Świętym.
"Teraz zaś już nie ja żyję, ale żyje we mnie Chrystus" - to jest prawdziwe branie krzyża na siebie. Ale żeby komu nie przyszło do głowy sprawdzić co tak naprawdę mówi Słowo Boże to najpierw heretycy zabronili czytania Biblii - papież i jego katoliccy służący zabijali za samo podejrzenie posiadania Biblii a co dopiero za jej czytanie. Gdy zobaczyli, że Chrześcijanie tak bardzo kochają Słowo Boże że wolą umrzeć niż wyprzeć się Ewangelii i woli swego Boga to wystraszyli się bo za każdym razem gdy umierał wierzący Kościół prawdziwy Boży jeszcze bardziej się rozrastał - chcą spalić wierzącego a tu ogień się go nieczepia, strzelają do Chrześcijanina strzałami z łuku a on przeżywa mimo, że przestrzelili mu serce i nie ma prawa żyć. Ludzie się nawracali, a Kościół przewrócił świat do góry nogami! Ale słudzy diabła wymyślili herezję, że ludzie są za głupi żeby czytać Słowo Boże i że tylko ich wyznaczony człowiek antychrystusowy papież może je zrozumieć i wyjaśniać. Więc gdy kiedyś ludzie poświęcali życie by poznać Ewangelię teraz żyją sobie w swojej bezmyślności łudząc się że jak antychryst prowadzi ich do piekła to lepiej się nie sprzeciwiać bo co sobie inni pomyślą...


Co do świadectwa - filmu - to sam obejrzyj, a potem dyskutuj. Nie można dyskutować o czymś o czym się nie wie. Choć muszę przyznać, że film nie pokazuje nawet części cudownych dzieł i znaków jakie Bóg czyni przez ks. Bashoborę.
Setki, jeśli nie tysiące uzdrowień z najcięższych chorób takich jak AIDS, nowotwory i inne, głusi odzyskują słuch, niemi mówią, kalecy tańczą i biegają - i to podczas pojedynczej konferencji.

Heretycy mówią ja odpuszczam tobie grzechy... - i nikt tego nie wiedzi, egzorcyzmują kogoś i nie ma rezultatów, chyba, że zwrócą się do demona w imieniu Jana Pawła II to wow cud! demon zwrócił uwagę! hehe no jasne, ze zwrócił przecież demony służą antychrystowi więc muszą zwracać na niego uwagę.
Katolik klepie zdrowaśki o potem na forum jw. łudzi sam siebie, że Bóg wysłuchuje jego modlitwy - tia wysłuchuje, matka ci umiera ty sie modlisz a ona umarła, córka zaczęła ćpać ty się modlisz a ona zaszła w ciążę ze ćpunem - tia Bóg cie wysłuchał widocznie taka była wola Boża powiesz... tia - Jezus czy Apostołowie wyrzucali demony i były im posłuszne, a gdy Żydzi próbowali ich naśladować to demony ich pobiły i ci uciekli...
Ja rozkazuję demonom i są mi posłuszne natychmiast w imieniu Jezusa Chrystusa! mam jakiś problem w życiu - wołam do Ojca w Niebie i widzę cud - rozwiązanie problemu.
I dalej ściemniej, że Bóg wysłuchuje Twoje modlitwy, wołasz do Boga w kłopocie, wołasz, Boże dlaczego tak cierpię, i nic - taka wola Boża mówisz.
Nieraz ktoś przychodzi do mnie z problemem i skarży się jaki to ma straszny kłopot - ja modlę się do Boga w imieniu Jezusa albo po prostu przez wiarę ogłaszam takie a takie rozwiązanie i już załatwione - następnego dnia człowiek zamiast dziękować Bogu dziękuje swoim demonom maryjnym, które jakoś nie pomogły jej w potrzebie jak było trzeba... ;/
Nieraz modlę się do Boga w jakiejś sprawie, a z tego co widzę są to coraz to trudniejsze sprawy - po ludzku niewytłumaczalne i Bóg za każdym razem zaskakuje mnie w sposobie w jaki odpowiada na moją modlitwę, zawsze wiem, że to Boża odpowiedź.
Nie jak z tymi katolickimi modlitwami - dziecko ma mieć maturę wiec dajecie księdzu kase, czy tam wysyłacie do częstochowy żeby się upiło w sąsiedztwie kościoła waszego ukochanego demona maryjnego i potem dziecko zdaje bo jakoś sobie poradziło - o Bóg odpowiedział na modlitwę, widzisz ?! widzę Twoją ślepotę, gdy dziecko nie zda to - no cóż taka wola Boża.... ale Bóg wysłuchuje waszych modlitw pewnie - prezydent ginie w katastrofie to sie modlicie do duchów umarłych bo jak poszły do piekła to w swojej głupocie myślicie że możecie ich wyciągnąć do Nieba - jakby zamiast kary za grzech miały dostać nagrodę! czasem wystarczy zastanowić się - po prostu zastanowić się! problem w tym, że wy nie myślicie, tylko akceptujecie co wam kler powie, co wam papież ogłosi, co wam telewizja powie, co wam takie a taki ktoś sławny powie - a nie pomyślicie, że im chodzi tylko o jedno - o zdobycie władzy nad światem dla antychrysta - i dobrze im to wychodzi. Tak - tu Bóg wysłuchuje wasze modlitwy - jesteście tak pobożni, że jedyne rządy jakie Bóg może wam dać to rządy antychrysta!

O błędach katolickich szanowny hiobie jeszcze napiszę, jeśli znowu jakiś moderator tego nie usunie. Co ja poradzę, że jak głoszę Ewangelię to wy to uznajecie za sprzeczne z nauką katolicką. Owszem jest to sprzeczne bo Słowa Bożego nie można pogodzić z naukami demonicznymi.
Pamiętajcie, że ja też byłem katolikiem. Można zauważyć pewne podobieństwo do Szawła - Pawła. Wychowałem się jako osoba bardzo religijna, byłem tak religijnym katolikiem, że znałem wszystkie objawienia i orędzia zjaw maryjnych, jezusowych, czy jeszcze jakichś innych o jakich tylko usłyszałem [Ewangelia mówi aby rozróżniać pomiędzy prawdziwym Chrystusem a fałszywym, dlatego gdy piszę imię Jezusa z małej litery znaczy to, że mam na myśli tego fałszywego]. Bóg od dziecka włożył mi w serce zamiłowanie do rzeczy duchowych, do poszukiwania Boga, a przez to i duch religijności wlazł do mego życia. Zwykli ludzie z tego grzesznego świata nawet nie rozróżniają pomiędzy Bogiem i wiarą a religią - dla nich religia i wiara to zamienniki, dla was też, świadczą o tym chociażby tematy na tym forum; ale różnica jest katastrofalna - dopiero gdy otrzymałem Ducha Świętego i Bóg objawił mi prawdziwą Ewangelię przekonałem się o tym.
Jako katolik zawsze chciałem służyć Bogu. Chciałem wstąpić do seminarium duchownego ale oni stwierdzili że jak mam głoszony przez was krzyż - jakąś chorobę to nie mogę być księdzem. No to wstąpiłem do [rzekomego] stowarzyszenia apostolskiego (po waszemu - do zakonu). Jak ja byłem rozczarowany tym co tam zobaczyłem, ale cóż widząc (wstrętny) przykład (waszych) świętych jakoś to znosiłem. Gdy ostatnio spowiadałem pewnego księdza to biedak żali się jakie to ma problemy - kłutnie ze współbraćmi w kapłaństwie, spory z przełożonymi, problemy seksualne itp. Widzicie (choć typowy człowiek skąd miałby to zobaczyć, przecież księża o tym nie opowiadają) to jest typowy owoc religii katolickiej. Dobra dość tej martwej religii. Choć wspomnę jeszcze jedno - zawsze szanowałem Protestantów za ich umiłowanie do Słowa Bożego, dziwiłem się tylko jak oni tak dobrze znając Pismo Święte mogą odrzucać papieża, który przecież (wg zwiedzionych katolików) jest głową kościoła - i ten problem najdłużej ograniczał mnie od odejścia od tej fałszywej religii diabelskiej - choć tak na prawdę odszedłem z katolicyzmu tylko dzieki potężnej Bożej interwencji, sam byłem zbyt zakochany w kościele i religii katolickiej by od nich odejść. Mimo wszystko zawsze interesowała mnie prawda i szukałem Boga. Zawsze wierzyłem, że te obietnice Jezusa że kto uwierzy będzie czynił to samo co On są prawdziwe - szukałem Boga. Dlatego teraz szczerze dziwie się że tak wielu katolików odrzuca protestantów tylko dlatego, że oni nie uznają waszego kochanego bożka papieża. Co się dziwić, nieraz w kościele katolickim słyszałem jak ksiądz krytykuje protestantów - jakie to bajki wymyślał, że oni błędnie tłumaczą Biblię, że tylko Biblia ocenzurowana imprimatur kościoła katolickiego jest ważna, że oni odrzucają głowę kościoła - żebyście biedacy wiedzieli, że jest wprost odwrotnie.
Dopiero gdy otrzymałem Ducha Świętego i uwierzyłem w prawdziwą Pełną Ewangelię (czyli wszystko co zapisano w Słowie Bożym, Ewangelia jest spisana w całym Nowym Testamencie, a zwłaszcza w Listach Apostolskich) wszystkie Boże obietnice stały sie realne - teraz zauważyłem w Słowie Bożym jakąś obietnicę i przypomniałem o niej Bogu - wow widziałem potężne cuda i przejawy Bożego działania. Nawet nie będę wam opisywał strasznego starcia jakie miałem z siłami ciemności gdy odkryłem Ewangelię - wiecie gdy prawdziwe dziecko Boże pojawi się na tym świecie to jest rozpoznawane przez siły ciemności i jest wrogiem numer 1. Ale we wszystkim Bóg okazywał swoje zwycięstwo i Swoją chwałę. Widzicie ludzie giną nieraz żalą się potem - jak Bóg mógł do tego dopuścić. Ja tak miałem gdy byłem katolikiem i wiem coś o tym. Ale gdy zostałęm Chrześcijaninem wg prawdziwego nieomylnego Słowa Bożego Bóg prawdziwie stał się moim Ojcem a Jezus moim bratem - teraz Bóg troszczy się o mnie i zdziwilibyście się z jakich tarapatów w cudowny sposób mnie wyciągał. Wy po prostu giniecie, a potem ateiście mówią - jak Bóg jest miłością to dlaczego ludzie tak cierpią... to przez katolików i wszystkich innych fałszywych Chrześcijan cała ta masa ateistów ma powody do obrażania Jedynego Świętego Prawdziwego i Żywego Boga! I nieraz katolik porozmyśla i dochodzi do wniosku, że diabeł rządzi światem - haha prawda, którą Słowo Boże wyraźnie wyjawia, ale co z tego, skoro nie jest to pełna prawda - poznacie prawdę a prawda was wyzwooli - Bóg was kocha tak bardzo, że sam Syn Boży zstąpił na ziemię i stał się jednym z nas aby nas wykupić spod niewoli i rządów szatana! Jezus nas zbawił, odkupił, wykupił, pojednał z Bogiem a nawet uczynił dziećmi Bożymi - ale to nie jest fakt zakończony, ponieważ to jest akt warunkowalny - musicie się narodzić na nowo! mówi Ewangelia! I właśnie gdy tacy zakichani teologowie powołują się na List Jakuba że rzekomo katolicki to dlatego, że kompletnie nie rozumieją Ewangelii - musicie się narodzić na nowo z wody Słowa Bożego i przez moc Ducha Świętego! dopiero taka narodzona na nowo osoba - narodzona w Bożym Królestwie jest prawdziwym dzieckiem Bożym! Katolickie rozumowanie Pisma Świętego nigdy do tego nie dojdzie - wy widzicie tylko, że jak List Jakuba mówi, że wiara bez uczynków martwa jest tzn. że wiara jest niepotrzebna i można nawracać pogan ogniem i mieczem żeby tylko ich nawrócić - tacy heretycy głoszą, że zbawienie jest w kościele katolickim, podczas gdy Ewangelia mówi wyraźnie, że jest tylko w Jezusie Chrystusie, któremu niech będzie chwała na wieki amen!
Sorry , nigdy Tu nie zagladalem i postaram sie wiecej tego nie robic. Ale teraz jedno co mi sie sie cisnie do powiedzenia. "WYRWAC CHWASTA" Wybaczcie !! :(

Awatar użytkownika
MAVERICK27
Przyjaciel forum
Posty: 291
Rejestracja: 22-06-09, 21:24
Lokalizacja: PL/IE

Re: Duch

Post autor: MAVERICK27 » 19-12-10, 00:29

Z całym szacunkiem dla wszystkich ale te posty i ten ktoś jest do wywalenia!!! Jeden przykład, porównanie Jana Pawła II do demona to zakrawa.... nawet nie wiem jak to nazwać. Argumentów brak, ale do powiedzenia ma dużo, o obrażaniu moich uczuć nie tylko religijnych nie wspomnę. Fakty i cytaty dobiera sobie do jakiejś własnej i chorej ideologii. Dan Brown się chowa. Cóż z tego że książkę się fajnie czyta jak nie ma żadnego przekazu? Notabene, Książki Browna o wiele mniej szkodzą niż te wypociny. Sam nie jestem najlepszy w Wierze i wypełnianiu przykazań, ale czegoś takiego nie mogę znieść. Proszę o interwencję.
Ostatnio zmieniony 19-12-10, 00:33 przez MAVERICK27, łącznie zmieniany 1 raz.
Może jednak kiedyś wyruszę w trasę...:-(

Charismatic
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 16-12-10, 12:19
Lokalizacja: Z Boga [1J4:4-6]

Re: Duch

Post autor: Charismatic » 19-12-10, 00:36

Vul pisze:
KubaCh pisze:Będziemy się za Ciebie modlić, bo to chyba jedyne, co możemy dla Ciebie zrobić.
Jak najbardziej KubaCh.
hie hie hie ale fajnie :)
przypomina mi się historia gdy prawdziwy prorok Boży i prorocy fałszywi mieli złożyć ofiarę swoim bogom. Kto czyta Słowo Boże z pewnością pamięta tę historię.
Prorocy przez długi czas błagali swojego boga o przyjęcie ofiary i nic się nie stało :D hehe
a gdy prorok Boży tylko zwrócił się do Boga - natychmiast ofiara została przyjęta i spadł ogień z nieba, strawił doszczętnie ofiarę, mimo, że była polana wodą :)
Chwała Panu Bogu!

opowiadałem wam już jak byłem przeklinany przez satanistów. Pisałem również, że Bóg wysłuchuje moje modlitwy gdyż znamy się (wy niestety nie znacie Boga).
A jeszcze opowiem wam jedno - kiedyś jako katolik ale już po przyjęciu Ducha Świętego i gdy Bóg zaczął mi objawiać prawdę modliłem się za Benny Hinna - wtedy myślałem, że kościół katolicki to prawdziwy kościół założony przez Jezusa Chrystusa, a papież to następca Apostoła Piotra, szkoda mi było, żeby człowiek tak potężnie używany przez Boga był poza tym kościołem - więc modliłem się o nawrócenie Benny Hinna hehe:)
Bóg wysłuchał moją modlitwę - ale to ja się nawróciłem. Wiecie czemu tak jest ?
z wami będzie tak samo hehe :)

"Błogosławieni niech będą, którzy błogosławią ciebie,
a przeklęci, którzy ciebie przeklinają
»"
(Lb.24:9)

Chwała Bogu - o cokolwiek byście się modlili Bóg to i tak obróci na moją korzyść, a uważajcie żeby wam to nie wyszło na szkodę hehe :)
"A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie"
(Gal.3:11)

Awatar użytkownika
GiE
Przyjaciel forum
Posty: 306
Rejestracja: 17-01-10, 21:53
Lokalizacja: Polska

Re: Duch

Post autor: GiE » 19-12-10, 00:37

Nauki tego człowieka mają z Panem Bogiem niewiele wspólnego. Nie czuć w tych słowach Ducha Bożego, pokoju i miłości do współbraci. Nigdy nie spotkałem się z takim anty-świadectwem przesłania ewangelii. Hipokryzja w pełnym wymiarze.
Z modlitwą.

Awatar użytkownika
MAVERICK27
Przyjaciel forum
Posty: 291
Rejestracja: 22-06-09, 21:24
Lokalizacja: PL/IE

Re: Duch

Post autor: MAVERICK27 » 19-12-10, 00:40

Skoro znasz Boga to gratulacje, tylko jak ci się udało wrócić z przed Jego oblicza? No chyba że piszesz z ... no właśnie, na pewno z góry czy wręcz przeciwnie?
Może jednak kiedyś wyruszę w trasę...:-(

ODPOWIEDZ