Wzajemna modlitwa

Moderator: Marek MRB

pomodlsie
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 14-11-12, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wzajemna modlitwa

Post autor: pomodlsie » 14-11-12, 19:02

Witajcie.
Każdy ma jakieś trudności, problemy, intencje, które przedstawia Bogu podczas swojej rozmowy z Nim. Modlitwa wzajemna polega na tym, że człowiek modli się do Boga o potrzeby innych.

Kard. Stefan Wyszyński stwierdził, że "modlitwa wzajemna jest błogosławioną więzią, która nigdy nie słabnie".
Spodobało mi się to i pragnę zachęcać ludzi do wzajemnej modlitwy. Co Wy o tym sądzicie?
Stworzyłem stronę internetową, aby rozpowszechniać tę wspaniałą ideę. Zachęcam więc do wspólnej, wzajemnej modlitwy. Dla ułatwienia organizacji ludzi z całej Polski powstała wspomniana wcześniej strona, którą można znaleźć pod adresem: wzajemnamodlitwa.orq.pl lub modlitwa.webatu.com. Chodzi mi o wzajemną modlitwę, czyli np. jeden człowiek modli się w intencji drugiego, a ten drugi w intencji pierwszego. :D

Serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się!wzajemnamodlitwa.orq.pl modlitwa.webatu.com
wzajemnamodlitwa.orq.pl
modlitwa.webatu.com

znakpust
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 25-11-12, 16:20
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wzajemna modlitwa

Post autor: znakpust » 15-12-12, 14:24

pomodlsie pisze:Witajcie.
Każdy ma jakieś trudności, problemy, intencje, które przedstawia Bogu podczas swojej rozmowy z Nim. Modlitwa wzajemna polega na tym, że człowiek modli się do Boga o potrzeby innych.

Kard. Stefan Wyszyński stwierdził, że "modlitwa wzajemna jest błogosławioną więzią, która nigdy nie słabnie".
Spodobało mi się to i pragnę zachęcać ludzi do wzajemnej modlitwy. Co Wy o tym sądzicie?
Stworzyłem stronę internetową, aby rozpowszechniać tę wspaniałą ideę. Zachęcam więc do wspólnej, wzajemnej modlitwy. Dla ułatwienia organizacji ludzi z całej Polski powstała wspomniana wcześniej strona, którą można znaleźć pod adresem: wzajemnamodlitwa.orq.pl lub modlitwa.webatu.com. Chodzi mi o wzajemną modlitwę, czyli np. jeden człowiek modli się w intencji drugiego, a ten drugi w intencji pierwszego. :D

Serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się!wzajemnamodlitwa.orq.pl modlitwa.webatu.com
świetny pomysł na pewno zajrzymy do Twojego projektu i przyłączymy się
w grupie siła ;) A w międzyczasie polecam książki katolickie o życiu
Świętych i problemach natury egzystencjalnej, a wszystko to w jednym miejscu
tutaj. tutaj
Księgarnia katolicka www.znakpustyni.pl

pomodlsie
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 14-11-12, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pomodlsie » 15-04-14, 15:31

Wzajemna Modlitwa istnieje już ponad rok, a użytkowników jest 11. 11 osób modli się wzajemnie.

Pragnę zaktualizować temat, bo jest to "bomba" temat! Zapraszam do komentarzy i na stronę, bo jest tam wiele nowych, ciekawych informacji, które ciągle są rozbudowywane.

Niedawno strona została usunięta (przez pewien darmowy hosting), ale już istnieje z powrotem. Trzeba było ją na nowo tworzyć, dlatego ma nowy adres: http://wzajemnamodlitwa.96.lt/

Spotkajmy się także na fb! :D

ODPOWIEDZ