amputacja ręki

Moderator: Marek MRB

Rybak ludzi
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 09-03-13, 09:34
Lokalizacja: Pol

amputacja ręki

Post autor: Rybak ludzi » 09-01-18, 16:00

świadectwo o wypadku, cudownym Chrystusowym zachowaniu przy życiu i umocnieniu w codzienności po amputacji ręki : http://mieczducha888.blogspot.com/2016/ ... owany.html

, jak dobrze należeć do Żywego, Wszechmogącego JEZUSA ZBAWICIELA, którego bliskość i miłość są nieskończenie lepsze i słodsze niż wszystko inne ... ON daje moc, JEGO łaska jest wystarczająca aby nawet bez ręki mieć pokój ducha, radość i inne Chrystusowe skarby duchowe. Jego obecność, JEGO siła, moc sprawia że można w każdych okolicznościach, nawet najcięższych pozostać MU wiernym, dawać dobre świadectwo i wydawać owoc : " Owocem zaś Ducha jest miłość, radość, pokój, cierpliwość, życzliwość, dobroć, wiara; Łagodność, powściągliwość " ________ " Lecz powiedział mi: Wystarczy ci moja łaska. Moja moc bowiem doskonali się w słabości. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa.
10 Dlatego mam upodobanie w słabościach, w zniewagach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach ze względu na Chrystusa; gdy bowiem jestem słaby, wtedy jestem mocny." - 2 Koryntian 12

,

ODPOWIEDZ