Zgłaszanie postów

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

price
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 27-02-12, 20:21
Lokalizacja: Polska

Zgłaszanie postów

Post autor: price » 23-08-12, 22:40

Witajcie,

podczas zgłaszania postów zauważyłem brak pewnej opcji, która mogła by się przydać. Owszem, jest opcja zgłoszenia, ale tylko zgłoszenia. Wydaje mi się, że czasem moderator odczytujący to zgłoszenie może nie do końca wiedzieć o co chodzi. Na forum dbamy o poprawianie błędów, pisanie stosownych tematów w odpowiednich działach i wiele innych rzeczy. Uważam, że zgłaszanie postów powinniście podzielić trochę inaczej; po użyciu opcji "zgłoszenia" było by coś takiego:
- rozwijająca się lista z opcją "wybierz powód zgłoszenia" (np. spam, błędy, temat nie w tym dziale itp...)
- w przypadku nie stwierdzenia sytuacji znajdującej się na powyższej liście znajdowała by się ramka w której można by opisać powód swojego zgłoszenia.

I to na tyle. Myślę, że warto by rozbudować tą funkcję, gdyż z rozwojem forum napływa więcej nowych użytkowników co wiąże się z wieloma nieprawidłowościami.

Pozdrawiam

Anteas

Post autor: Anteas » 24-08-12, 09:44

Zawsze możesz napisać list w którym oświecisz owego moderatora, co do charakteru nieprawidłowości i proponowanego wymiaru kary dla użytkownika (jeśli dotyczy)

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Vul » 24-08-12, 09:47

price pisze:że warto by rozbudować tą funkcję
Nie możliwości takiej parametryzacji w standardowym skrypcie forum. Natomiast co do rozbudowy to czekają na modyfikację inne ważniejsze sprawy. Ale pomysł popieram :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

price
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 27-02-12, 20:21
Lokalizacja: Polska

Post autor: price » 24-08-12, 12:31

Vul, rozumiem i dzięki za poparcie. Mam nadzieję, że uda się to kiedyś zrealizować.

ODPOWIEDZ