Problemy z Forum

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Alboviem
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 01-11-12, 18:57
Lokalizacja: Melbourne Australia
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: Alboviem » 27-09-14, 03:35

Dzięki. Zmieniłem strefę czasową na SYDNEY i udało mi się wprowadzić zmiany. Potem chciałem przywrócić pierwotną strefę ADELAIDE, DARWIN i już się nie dało. Nie jest to jednak jakiś wielki problem bo najważniejsze, że udało się wprowadzić nowe dane. Dzięki za pomoc.
Zdecydowałem, że ułatwię.

Gerwazy
Przyjaciel forum
Posty: 70
Rejestracja: 24-08-13, 03:42
Lokalizacja: b.d.

Re: Problemy z Forum

Post autor: Gerwazy » 28-09-14, 06:34

Mam problemy z kamerka LIVE. Czasami załapie na 1s i ciemnieje. Czasami wyświetla reklamę. Po reklamie ciemny ekran. W domu mam mac mini z OSX i przeglądarkę Safari. Wszystko zawsze aktualizowane na bieżąco. Czy ktoś loguje się z maka i zna rozwiązanie problemu? W pracy na PC wszystko działa.

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: Vul » 03-10-14, 11:40

Alboviem pisze:Dzięki. Zmieniłem strefę czasową na SYDNEY i udało mi się wprowadzić zmiany. Potem chciałem przywrócić pierwotną strefę ADELAIDE, DARWIN i już się nie dało.
Ufff... chyba znalazłem ten plik do poprawy, możesz teraz sprawdzić, Alboviem?
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

PietroP

Re: Problemy z Forum

Post autor: PietroP » 14-07-16, 14:51

Mam problem z logowaniem. Zaznaczam loguj przy każdej wizycie i działa przez kilka następnych wizyt, ale po jakimś czasie znowu musze się sam logować i zaznaczyć :evil:

Tom
Przyjaciel forum
Posty: 20
Rejestracja: 21-04-16, 11:26
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z Forum

Post autor: Tom » 14-07-16, 17:12

PietroP, myślę, że jest to standardowe zachowanie. Na forum użytkownik jest tak długo zalogowany, jak długo jest ważne ciasteczko zapisane przez przeglądarkę na dysku komputera. Być może system wylogowuje również, gdy zmienia się numer IP użytkownika (ze względów bezpieczeństwa). Jeśli np. jakaś wtyczka kasuje ciasteczka (przy usuwaniu historii itp.) to możesz być zalogowany krócej niż normalnie. Możesz też spróbować logowania z innej przeglądarki. Innego prostego rozwiązania tej kwestii nie widzę.
Sam przyzwyczaiłem się do logowania, wpisuje tylko hasło, a login pamięta przeglądarka :-)

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Problemy z Forum

Post autor: JJacek » 14-07-16, 20:17

Ja używałem opery i miałem zaznaczoną opcje zapamiętaj użytkownika i zawsze działało, teraz mam Mozille Firefox i też mam zaznaczoną tą opcje i działa, oprócz tego mozilla ma możliwość zapamiętania użytkownika i hasła i jak się zapiszę to zapamiętuje i to jest wygodne jak jest się na różnych forach.

PietroP

Re: Problemy z Forum

Post autor: PietroP » 14-07-16, 22:27

aha, ja mam tylko chrome i explorer, ale w sumie to nie jest takie uciążliwe, raz na 2-3 dni musze sie logować

DarekNO
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 23-08-18, 00:15

Re: Problemy z Forum

Post autor: DarekNO » 29-08-18, 17:47

Czy tylko ja zamiast liter greckich, hebrajskich, etc widzę kody HTML znaków (firefox 61, ubuntu)?

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Problemy z Forum

Post autor: JJacek » 29-08-18, 21:23

Dwie tradycje – i co na to Biblia
Jeśli ten przykład jest dobry, to mam to samo

mondfa z lasu
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 07-10-18, 21:59

Re: Problemy z Forum

Post autor: mondfa z lasu » 11-10-18, 20:16

Czy byłaby szansa zmienić czcionkę literek na forum na niepogrubioną? :odkurza: Wszyscy tutaj już dawno cukier odstawili, a literki grube są. :-D

Dominik

Re: Problemy z Forum

Post autor: Dominik » 22-11-18, 19:59

Jak coś to łapcie mnie na WhatsApp, bardzo rzadko tutaj zaglądam (logowanie nie oznacza, że czytam forum).

ODPOWIEDZ