Problemy z Forum

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Bemo

Re: Problemy z Forum

Post autor: Bemo » 26-01-08, 15:36

Pojawiały się w tym temacie pytania więc ja też zapytam jeżeli mam 13 lat to mogę się zarejestrować :roll:

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: hiob » 26-01-08, 15:57

Bemo pisze:Pojawiały się w tym temacie pytania więc ja też zapytam jeżeli mam 13 lat to mogę się zarejestrować :roll:
Ja nie mam z tym żadnego problemu. Nie ma na tym forum nic nieodpowiedniego dla nikogo, w żadnym wieku. Jak Twoi rodzice nie mają nic przeciwko temu, jesteś tu miło widziany. :-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Big Nasty
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: 24-10-07, 22:25
Lokalizacja: UK

Re: Problemy z Forum

Post autor: Big Nasty » 07-04-08, 00:26

ostatni zarejestrowany uzytkownik HIOP ma dosc hmm ciekawy profil

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: hiob » 07-04-08, 06:01

Big Nasty pisze:ostatni zarejestrowany uzytkownik HIOP ma dosc hmm ciekawy profil
Już nie jest zarejestrowany. A do Ciebie mam prośbę: Jak coś takiego zauważysz, zamiast pisać o tym w poście, zawiadom przez gg mnie lub Alex, żeby szybko usunąć takiego żartownisia. Dziękuję.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

PiotrossS
Przyjaciel forum
Posty: 71
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Swansea, Walia

Re: Problemy z Forum

Post autor: PiotrossS » 07-04-08, 07:15

hiob pisze:
Big Nasty pisze:ostatni zarejestrowany uzytkownik HIOP ma dosc hmm ciekawy profil
Już nie jest zarejestrowany. A do Ciebie mam prośbę: Jak coś takiego zauważysz, zamiast pisać o tym w poście, zawiadom przez gg mnie lub Alex, żeby szybko usunąć takiego żartownisia. Dziękuję.
Hmm.. chcialbym poinformowac, ze codziennie bede cos "grzebac" przy forum, powoli czas sie znajduje. Zamierzam zrobic mniej-wiecej w najblizszym czasie :
1. Blokada kont z poczatkiem, koncowkami - Hiob, Hiob, Hio
2. Nawigacja... Zeby ekran ruszal sie za Hiobem (wiadomo o co chodzi)
3. Blokada maili - przy rejestrowaniu sie - kody do wpisania.
4. Strona glowna (w tym zakladka forum oczywiscie)
5. Nowe logo, bardziej dopasowane.
6. Odswiezanie zawartosci ShoutBox'a co 30-60s (aby Hiob podczas jazdy nie musial ciagle klikac w refresh)
7. - to, co Hiob wymysli :) czekam na gg ;)

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za moja dluuugasna nieobecnosc ;)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: hiob » 07-04-08, 10:45

PiotrossS pisze: Hmm.. chcialbym poinformowac, ze codziennie bede cos "grzebac" przy forum, powoli czas sie znajduje. Zamierzam zrobic mniej-wiecej w najblizszym czasie :
1. Blokada kont z poczatkiem, koncowkami - Hiob, Hiob, Hio
2. Nawigacja... Zeby ekran ruszal sie za Hiobem (wiadomo o co chodzi)
3. Blokada maili - przy rejestrowaniu sie - kody do wpisania.
4. Strona glowna (w tym zakladka forum oczywiscie)
5. Nowe logo, bardziej dopasowane.
6. Odswiezanie zawartosci ShoutBox'a co 30-60s (aby Hiob podczas jazdy nie musial ciagle klikac w refresh)
7. - to, co Hiob wymysli :) czekam na gg ;)

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za moja dluuugasna nieobecnosc ;)
Nic się nie dzieje, wiadomo, szkoła jest najważniejsza. Prawdę mówiąc inni mogliby czasem brać z Ciebie przykład, bo o ile jest mi niezmiernie miło, że mam tu tylu gości, to czasem mnie gryzie sumienie, gdy ktoś zamiast się uczyć i odrabiać lekcje "podróżuje" ze mną po USA :-D

Co to samych planów, to zgadzam się. On nawet nie rejestrował nicka "HIOP", ale HlOP", zamiast dużego "i" małe "L".

Temat z poprawką do kodu mapy tak, żeby się mapa przesuwała zacząłem nawet na forum fransona, ale chyba nikt jeszcze nie rozwiązał tego problemu. Dawno tam nie zaglądałem, może trzeba się im przypomnieć. Albo sam wymyślisz. Wierzę w Ciebie ;-)

Kod do przepisania pomoże przeciw robotom, ale nie pomoże przeciw nieżyczliwym ludziom. Jednak i tak uważam, że dobry pomysł.

Własna strona główna to byłoby coś! Jeszcze można by jakoś "poukładać" ważniejsze teksty i zrobi się prawdziwy portal

Logo jest super, ale jak uważasz, że mogłoby być lepsze. to próbuj. Ale ja i tak jestem już usatysfakcjonowany.

A o shoutboxie rozmawialiśmy już. Może zastąpimy go jakimś czatem, choć trudno będzie chyba skoordynować to tak, żeby tylko zarejestrowani na forum mogli się wypowiadać. Trochę się boję zostawiania możliwości pisania dla każdego. Wielu osobom albo to forum wręcz przeszkadza, albo też uważają je za doskonałe miejsce do reklamowania różnych podejrzanych stronek.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

zwirzu
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 07-04-08, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy z Forum

Post autor: zwirzu » 07-04-08, 20:27

Witam,
Przepraszam, że zaczynam akurat w tym miejscu a nie od przedstawiania się. Mam pytanie do administratorów forum: czy da się zawęzić trafność szukania do pojedynczego postu a nie do całego tematu? Np.: pytanie o opony odsyła mnie do osiemdziesięciostronicowego tematu z podróży i drugiego, czterdziestrostronicowego "pytania do Hioba". Ciężko się przeszukuje takie długie tematy a nie chciałbym mnożyć pytań.

Pozdrawiam
zwirzu

Grisza
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 30-03-08, 17:58

Re: Problemy z Forum

Post autor: Grisza » 07-04-08, 20:40

zwirzu cały czas da się tak zrobic wystarczy zmienic z tematy na posty i znajduję to co potrzeba;D

Marcinek
Przyjaciel forum
Posty: 207
Rejestracja: 28-11-07, 04:21
Lokalizacja: Szczecin Swinoujscie

Re: Problemy z Forum

Post autor: Marcinek » 26-11-08, 19:49

No, więc będę pierwszy :-)
SB na podstronie z mapką i kamerą nie jest z tego forum, tylko ze starego :-)
Pozdrawiam :)

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Problemy z Forum

Post autor: Zbyszek Michał » 26-11-08, 21:46

Proszę o wyjaśnienienie mi, bom ja niedzisiejszy. Co to jest SB? W znanym mi znaczeniu nie jest dobre ani stare ani nowe. Zgłaszam się na ochotnika by zastrzelić :mrgreen:
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Problemy z Forum

Post autor: Alex » 26-11-08, 22:22

W wirtualnym świecie Służba Bezpieczeństwa ustąpiła miejsca ShoutBoxowi. Jeszcze trochę czasu upłynie i skrót SB będzie się kojarzył młodym forumowiczom tylko z shoutboxem. Pozdrawiam :-)

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Problemy z Forum

Post autor: Zbyszek Michał » 26-11-08, 22:45

Ufff!
Teraz tylko muszę z powrotem zawleczkę do granatu włożyć!
:mrgreen:
Jezu ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: Vul » 27-11-08, 11:49

Marcinek pisze:SB na podstronie z mapką i kamerą nie jest z tego forum, tylko ze starego
Poprawione :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

kalamat
Przyjaciel forum
Posty: 42
Rejestracja: 25-11-08, 20:37

Re: Problemy z Forum

Post autor: kalamat » 03-12-08, 21:55

Zaloguję się na forum, napiszę jakis post i gdy kliknę na wyślij, wychodzi mi okno żebym się znów zalogowała, a napisanego postu już oczywiście nie ma, co to za przyczyna?

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: Vul » 04-12-08, 01:19

kalamat pisze:Zaloguję się na forum, napiszę jakis post i gdy kliknę na wyślij, wychodzi mi okno żebym się znów zalogowała
Najprawdopodobniej zmieniły Ci się ustawienia przeglądarki i nie akceptujesz ciasteczek (cookies).
kalamat pisze:a napisanego postu już oczywiście nie ma
Zaloguj się i powróć do poprzednich stron - powinien być tam Twój post [po ponownym zalogowaniu skrót klawiszowy: Alt-strzałka_w_lewo aż pojaiw się Twój post a potem jeszcze raz wyślij].

Długość sesji ustawiona jest na 25 minut. Ciasteczka wygasają razem z sesją. Powinno być ok Sprawdź jeszzce raz ustawienia przeglądarki (czy akceptuje ciasteczka)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

ODPOWIEDZ