Kamera na moim trucku.

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 15-07-11, 18:39

Adam123, problem polega na tym, że ja także się nie znam. Wydaje mi się, że można by zrobić jakiś "prywatny Ustream", bez reklam, na serwerze "pożyczonym" od KubyCh, ale za mało wiem na ten temat. Może kiedyś, docelowo, tak się stanie, na razie pozostaje nam "kulawy" Ustream i problemy z transmisją za jego pośrednictwem.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Adam123
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 04-07-11, 11:41
Lokalizacja: Zakrzów

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: Adam123 » 28-07-11, 20:54

Taka mała moja propozycja,żeby jedną z kamer umieścić gdzieś wyżej np. u góry szyby.Była by lepsza widoczność.

KAsztAn
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 25-07-11, 19:32
Lokalizacja: Łódź

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: KAsztAn » 28-07-11, 22:16

popieram, mogło by dać ciekawy efekt :)
'Szatan boi się ludzi radosnych.' św. Jan Bosko

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 05-10-11, 04:29

Mibars pisze:Przeglądałem forum i chyba takie pytanie jeszcze nie padło, aż dziwne to dla mnie :) Chyba ten temat jest najbardziej odpowiedni, gdyż jest tutaj kawałek historii zmian w udostępnianiu materiału na żywo i nie tylko.

A mianowicie: Kiedy i jak zaczęła się "przygoda" z zabieraniem "gapowiczów" w trasę? Chodzi mi o to jak to wyglądało. Najpierw zacząłeś zamieszczać filmy z podróży i w trakcie przerw korzystać z internetu i je publikować i w trakcie przerw rozmawiać? Skąd pomysł na kamerkę w kabinie? Czy nie masz uczucia, że jesteś pod obserwacją, taką nazwijmy to trochę nierówną obserwacją, bo 50 osób Cię widzi, a ty nie widzisz nikogo z nas? Jak wyglądały twoje pierwsze dni jazdy z kamerką?
Odpowiedziałem w temacie "pytań do hioba", viewtopic.php?t=2154 Poza tym możesz sprawdzić początek tego wątku, gdzie teraz jesteśmy. Tam jest cała historia jak to powstawało.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Krzywy
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 12-12-11, 15:44
Lokalizacja: krk

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: Krzywy » 14-12-11, 00:56

Moja Mama urodziny 4 gru

Anteas

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: Anteas » 10-04-12, 16:20

Ostatnio zauważyłem, że jak oglądam Hioba, to coraz częściej uwłacza się w odtwarzaczu reklama. Jest jakiś sposób na zlikwidowanie tego, czy też trzeba z pokorą nosić ten krzyż?

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 13-04-12, 17:47

Anteas pisze:... Jest jakiś sposób na zlikwidowanie tego?
Podobno zainstalowanie wtyczki "adblock plus" likwiduje reklamy nadawane przez ustream.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anteas

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: Anteas » 13-04-12, 20:32

Pokombinuje z tą wtyczką w takim razie. Dzięki :-)

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: skrzydlaty » 23-09-13, 07:58

Obraz z kamery na żywo: we wtorek i sobotę rano do wczesnych godzin popołudniowych, plus dodatkowo czasem może być wczesnym rankiem w środy i niedziele.

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: JJacek » 02-01-16, 10:20

Obraz z kamery na żywo w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty od ok. 9 do ok. 18.
Mogą być jednak wyjątki. Szczegóły w FAQ.

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: JJacek » 25-09-16, 19:15

Obraz z kamery na żywo w poniedziałki, wtorki, środy i soboty, od ok. 10:00 do ok. 19:00.
Mogą być jednak wyjątki. Szczegóły w FAQ.
Ostatnio zmieniony 25-09-16, 19:17 przez JJacek, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ