Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

To podforum jest <b><a href="viewtopic.php?p=22081#22081"> zamknięte do odwołania</a></b>.

Moderator: Moderatorzy

benyan
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 08-06-10, 09:42
Lokalizacja: Hannover

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: benyan » 13-07-10, 09:22

Do n*

widze ze nie spoczales na laurach i wciaz konsekwentnie atakujesz Hioba i jego poglady. Wolnosc slowa oczywiscie daje Ci takie prawo . Ale czy takie konsekwentne atakowanie przynosi ci jakas satysfakcje ? Czy oburzajace stwierdzenie ze Lech Kaczynski byl najgorszym prezydentem tak cie dowartosciowywuje ? Czy nie rozumiesz ze ranisz uczucia katolikow takim stwierdzeniem ? Chetnie bym sie wdal z Toba w dyskusje .. dlaczegoz to Lech Kaczynski byl np. gorszy od pijaka i krasomowcy Kwasniewskiego , albo od bohatera Walesy ktory ma teraz tylko jeden procent poparcia a bedac prezydentem ogolnie mowiac popisal sie blado.. Czy ty aby nie pomyliles forum ? Tutaj jest forum katolickie , przedewszystkim religijne a nie polityczne lewicowe. Chcialbym Cie prosic zebys zaprzestal tutaj prowokacji i przeniosl sie na jakies inne forum w ktorym znajdziesz .


Do Kuby Ch. nie wiem jak to mozliwe ze czlowiek popierajacy poglady n* moderuje to forum i jeszcze sie do tego przyznaje . Ja sobie zycze zeby tuja moderowali ludzie wierzacy , katolicy bo to JEST TAKIE FORUM. Pozdrawiam.

ps. i niech mi nikt nie wmawia ze atakuje personalnie.. mamy wolnosc slowa i jesli ktos w sposob bezkrytyczny , nie podajac zadnych rozszadnych argumentow tylko kierujacy sie zwykla niechecia krytykuje mojego Prezydenta to ja mam prawo skrytykowac jego .. Czyzbym sie mylil Kubo Ch ?
benyan

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: KubaCh » 13-07-10, 11:23

benyan pisze:Do Kuby Ch. nie wiem jak to mozliwe ze czlowiek popierajacy poglady n* moderuje to forum i jeszcze sie do tego przyznaje . Ja sobie zycze zeby tuja moderowali ludzie wierzacy , katolicy bo to JEST TAKIE FORUM. Pozdrawiam.
Benyan - moderuję to forum, bo taką rolę powierzył mi Hiob. Jeśli sobie tego nie życzysz, to skieruj taki wniosek do Hioba, a jak go zaakceptuje, to oczywiście stanie się zgodnie z Twoim życzeniem.

I proszę o nie sugerowanie, że jestem osobą niewierzącą, bądź nie jestem katolikiem - bo nie do Ciebie należy ocenianie mojej wiary
benyan pisze:mamy wolnosc slowa i jesli ktos w sposob bezkrytyczny , nie podajac zadnych rozszadnych argumentow tylko kierujacy sie zwykla niechecia krytykuje mojego Prezydenta to ja mam prawo skrytykowac jego .. Czyzbym sie mylil Kubo Ch ?
.

Regulamin forum (do którego przestrzegania zobowiązałeś się rejestrując się na forum) mówi jednoznacznie:
Zabrania się stosowania personalnych uwag dotyczących charakteru, wyglądu, sposobu pisania, wykształcenia, kompetencji, poglądów czy motywacji forumowiczów. Wszelkie uwagi - pozytywne czy krytyczne - powinny dotyczyć jedynie tematu dyskusji.
i ma się to nijak do wolności słowa, bo to forum jest forum prywatnym Hioba i może sobie wpisać do regulaminu co mu się żywnie podoba.
Ostatnio zmieniony 13-07-10, 11:26 przez KubaCh, łącznie zmieniany 1 raz.

benyan
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 08-06-10, 09:42
Lokalizacja: Hannover

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: benyan » 13-07-10, 13:18

Ok . Rozwaze Kubo Ch. zrwrocenie sie do Hioba o wyrazenie jego zdania na temat Twojego sposobu moderowania tego forum. Chetnie uslysze jego opinie na temat ze sie tak wyraze roznych odcieni katolicyzmu bo szczerze mowiac nie spotkalem sie jeszcze z katolikiem ktory krytycznie odnosilby sie do prezydenta Kaczynskiego i popieral lewicowe czy wrecz liberalne poglady jakimi tutaj szafuje n*.

A poki co to stosuje sie do Twojej kolejnej reprymendy.. Troche mi tutaj jednek brakuje reprymendy dla mojego partnera n* Jemu wolno na tym forum krytykowac poglady innych ? Czy mozna zrozumiec inaczej jego slowa :
"Człowieka nieznanego ? Hiob nie znał prezydenta RP ? Skoro nieznany to skad przekonanie o jego wspaniałości. Zaraz po śmierci była mowa tylko o wspaniałościach, ale tylko dlatego, że przy otwartej jeszcze trumnie (jak sam Hiob dalej mówi) prostety nie są na miejscu.
Z mojego punktu widzenia, biorąc pod uwagę poczynania L.Kaczyńskiego (te leżące w kompetencji prezydenta) i jego wypowiedzi uważam go za najgorszego dotychczasowego prezydenta RP. Uważałem tak po pewnym czasie jego prezydentury i uważam tak po jego tragicznej śmierci. "

W tej wypowiedzi skrytykowal dwie osoby na raz : prezydenta i Hioba.. i zadnej reprymendy ???
benyan

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: KubaCh » 13-07-10, 15:33

To ja przypomnę jeszcze raz regulamin:
Zabrania się stosowania personalnych uwag dotyczących charakteru, wyglądu, sposobu pisania, wykształcenia, kompetencji, poglądów czy motywacji forumowiczów.
oznacza to, że krytykowanie prezydenta Kaczyńskiego jest dozwolone (podobnie jak prezydenta Kwaśniewskiego, prezydenta Obamy czy prezydenta Wałęsy).

I jeszcze jeden punkt z regulaminu:
Jeśli masz uwagi czy pytania dotyczące pracy administratorów -skieruj je przez Prywatne Wiadomości. Dyskusje na ten temat na Forum są zabronione.
Podsumowując - jeśli masz jakieś uwagi do mojego moderowania, kieruj je przez Prywatne Wiadomości do Hioba, Alex, Vul'a lub do mnie. A nie dyskutuj o tym na forum, bo i tak nie doczekasz się tutaj odpowiedzi.

I jeszcze jedna uwaga natury politycznej - póki co Kościół nie wpisał do Katechizmu poparcia Lecha Kaczyńskiego, więc można być katolikiem i go nie popierać. Nie łączmy proszę religii z poparciem takiego czy innego polityka.
Ostatnio zmieniony 13-07-10, 15:38 przez KubaCh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: KubaCh » 13-07-10, 20:46

Ponieważ śp pan prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką już jakiś czas temu spoczęli na Wawelu, a temat budzi niezdrowe emocje - zamykam go.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Miejsce pochówku prezydnta RP na Wawelu czy to dobry pomysl?

Post autor: hiob » 15-04-12, 13:13

Cytowałem wcześniej piękny wiersz pana Henryka Krzyżanowskiego. Alex podrzuciła mi link do pieśni, jaka powstała do słów tego wiersza:

<iframe width="640" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/XcQOGHu8XIE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zablokowany