Petycja do premiera RP

To podforum jest <b><a href="viewtopic.php?p=22081#22081"> zamknięte do odwołania</a></b>.

Moderator: Moderatorzy

benyan
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 08-06-10, 09:42
Lokalizacja: Hannover

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: benyan » 05-07-10, 08:15

Do Kuby Ch.

wiesz , ja nie mam zamiaru zagladac do Twojej duszy ale gratuluje poczucia bycia niegorszym katolikiem. A do przemyslenia daje Ci taka teze. Czy dobry katolik kieruje sie nauka Kosciola Katolickiego czy nie ? Wiadomo ze np jesli chodzi o in vitro to Jaroslaw Kaczynski kieruje sie nauka Kosciola , natomisat Komorowski choc tez przyznaje sie do bycia katolikiem to jego zapowiedzial liberalizacje tej ustawy,, to znaczy zostawia ludziom prawo do wyboru. Jak Ci sie wydaje kto tak naprawde zasluguje na miano dobrego katolika : Kaczynski czy Komorowski ? Jak powiesz ze Komorowski to juz sam sobie odpowiesz jakim katolikiem jestes ..
benyan

benyan
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 08-06-10, 09:42
Lokalizacja: Hannover

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: benyan » 05-07-10, 08:24

Do n*
Czlowieku dlaczego ty sie tak upierasz , ze my sugerujemy tutaj teorie spiskowa i ze to jest nienormalne. A nie wpadlo Ci nigdy do glowy ze odrzucenie z gory spisku jest nienormalne. Twoje myslenie nie jest normalne bo 99 % faktow wskazuje na to ze to byl zamach , wiec ty odrzucajac ta teorie zachowujesz sie jak to dziecko w piskownicy ktore uparcie twierdzi ze ma ladniejsza babke a ma brzydsza.. ok ?
benyan

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: Vul » 05-07-10, 15:03

Wiadomości, które tutaj były jako niezgodne z tematem i zostały wyodrębnione do oddzielnego wątku w Hydeparku:
Echa wyborów prezydenckich
Wspólnota Domowego Kościoła
&#22825;&#28961;&#32085;&#20154;&#20043;&#36335; (&#22825;&#26080;&#32477;&#20154;&#20043;&#36335;)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

N*
Przyjaciel forum
Posty: 94
Rejestracja: 30-04-10, 14:04
Lokalizacja: z niezależnej strony

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: N* » 05-07-10, 16:24

benyan pisze: Twoje myslenie nie jest normalne bo 99 % faktow wskazuje na to ze to byl zamach
99% z 0 = 0
99% z jakich faktów ?

wielkopolek
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 30-07-10, 20:21
Lokalizacja: Gniezno

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: wielkopolek » 03-08-10, 15:27

I już teraz mogę napisać czas pokazał że Hiob miał absolutną rację to co pisał parę miesięcy temu jeśli chodzi o Smoleńskie śledztwo.
Dla mnie szokujące było widzieć w dzień katastrofy zadowolonego i śmiejącego się Komorowskiego stojącego nad trumną z prezydentem Kaczyńskim. Pragnę tylko jeszcze przypomnieć Kubie i innym że nie można być sędzią we własnej sprawie a niestety rząd Tuska jak i Rosyjski jest tu stroną i zależy im aby wynik śledztwa był taki a nie inny.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: KubaCh » 03-08-10, 17:15

wielkopolek pisze:Dla mnie szokujące było widzieć w dzień katastrofy zadowolonego i śmiejącego się Komorowskiego stojącego nad trumną z prezydentem Kaczyńskim.
A mogę spytać gdzie tego "śmiejącego się Komorowskiego stojącego nad trumną" widziałeś? Zwłaszcza w dzień katastrofy, który Komorowski spędził w Warszawie, a ciało prezydenta Kaczyńskiego w Rosji? Bo mam wrażenie, że zmyślasz fakty, tak aby pasowały do Twoich tez.
wielkopolek pisze:Pragnę tylko jeszcze przypomnieć Kubie i innym że nie można być sędzią we własnej sprawie a niestety rząd Tuska jak i Rosyjski jest tu stroną i zależy im aby wynik śledztwa był taki a nie inny.
A tak konstruktywnie - skoro nie prokuratura rosyjska i nie polska, to kto to śledztwo powinien prowadzić? Poza tym - tak gwoli ścisłości, to w Polsce śledztwo podlega nie rządowi, tylko Prokuratorowi Generalnemu - a nim jest p. Andrzej Seremet, który został powołany na to stanowisko przez śp. prezydenta Kaczyńskiego (a dopiero potem otrzymał kontrasygnatę premiera). Więc wcale nie jest tak jak sugerujesz, że rząd jest sędzią we własnej sprawie.

Awatar użytkownika
brunatny
Przyjaciel forum
Posty: 637
Rejestracja: 12-07-09, 22:11
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: brunatny » 03-08-10, 23:11

KubaCh wpisz sobie You Tube Ból i Śmiech to było na płycie lotniska gdy przyleciały trumny ze zwłokami Szefa Sztabu WP Gen. Gągora. Pan Komorowski wygląda na rozbawionego rozmową z panem Tuskiem
Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: KubaCh » 03-08-10, 23:22

brunatny - jeśli wielkopolkowi chodziło o ten filmik, to mamy doczynienia z historią podobną do Radia Erewań i rowerów na Placu Czerwonym:
wielkopolek pisze:Dla mnie szokujące było widzieć w dzień katastrofy zadowolonego i śmiejącego się Komorowskiego stojącego nad trumną z prezydentem Kaczyńskim.
1. Nie w dzień katastrofy tylko kilka dni później
2. Nie nad trumną Kaczyńskiego tylko na płycie lotniska przed przywitaniem trumn kilku innych ofiar katastrofy
3. Nie śmiejącego się tylko uśmiechającego się.

Ale być może wielkopolkowi chodzilo o jakąś inną sytuację - czekam na wyjaśnienie.

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: Anaheim » 04-08-10, 10:08

Czy jak mnie wujek przed pogrzebem z usmiechem przywital tez jest zly i w ogole ?
Ostatnio zmieniony 04-08-10, 10:08 przez Anaheim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brunatny
Przyjaciel forum
Posty: 637
Rejestracja: 12-07-09, 22:11
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: brunatny » 04-08-10, 23:41

KubaCh chodzi chyba o ten filmik bo ja innego nie widziałem , ale mimo wszystko mogli zachować uśmiechy na później . A z drogiej strony ciekawe co pan Tusk takiego zabawnego powiedział ?
Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli.

wielkopolek
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 30-07-10, 20:21
Lokalizacja: Gniezno

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: wielkopolek » 05-08-10, 19:55

KubaCh jeśli nie wiesz kiedy to było i gdzie to dlaczego negujesz to co napisałem o haniebnym zachowaniu Komorowskiego tak oficjalnie stronniczo komentujesz jest to żenujące na moderatora się absolutnie nie nadajesz a ja nikomu nie będę udowadniał że nie jestem wielbłądem.

prot
Przyjaciel forum
Posty: 212
Rejestracja: 06-04-10, 09:01
Lokalizacja: Polska

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: prot » 05-08-10, 20:37

brunatny pisze:wpisz sobie You Tube Ból i Śmiech
Cóż, przynajmniej nie udawał smutku i współczucia dla rodzin.
Nie mniej szokuje mnie rozweselone oblicze człowieka z katafalkami w tle. Po jakimś przepitym grabarzu może bym się spodziewał znieczulicy czy ignorancji wobec zachowania chociażby pozorów powagi, ale nie po facecie, który jest rzekomo głową rodziny i ojcem 5-tki dzieci i teraz głową państwa w centralnej Europie...

KubaCh pisze: 2. Nie nad trumną Kaczyńskiego tylko na płycie lotniska przed przywitaniem trumn kilku innych ofiar katastrofy
3. Nie śmiejącego się tylko uśmiechającego się.
:-/ ehh... nikt nie wymaga wylewania łez ale, minimum ogłady jeśli w sercu lód...
brunatny pisze:A z drogiej strony ciekawe co pan Tusk takiego zabawnego powiedział ?
Czasami lepiej nie wiedzieć.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: myschonok » 05-08-10, 22:47

:mrgreen: :lol: :-D

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Petycja do premiera RP

Post autor: Vul » 05-08-10, 23:03

wielkopolek pisze:oficjalnie stronniczo komentujesz jest to żenujące na moderatora się absolutnie nie nadajesz
Proszę, uwagi takie kieruj przez PW do Adminów forum: hioba, Alex albo do mnie.
Ostatnio zmieniony 06-08-10, 02:22 przez Vul, łącznie zmieniany 3 razy.
Wspólnota Domowego Kościoła
&#22825;&#28961;&#32085;&#20154;&#20043;&#36335; (&#22825;&#26080;&#32477;&#20154;&#20043;&#36335;)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Zablokowany