Marsz Niepodległosci 11.11.11

To podforum jest <b><a href="viewtopic.php?p=22081#22081"> zamknięte do odwołania</a></b>.

Moderator: Moderatorzy

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Lechita » 21-11-11, 19:34

Polecam zwiastun filmu jaki powstaje o Marszu Niepodległości 11.11.11. Marsz ten wzbudził wiele emocji a tutaj bardzo madre słowa uczestnika tego Marszu dr Jana Żaryna:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3qX0-uWCvI

Damiano
Przyjaciel forum
Posty: 450
Rejestracja: 06-05-10, 22:19
Lokalizacja: Śląsk

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Damiano » 21-11-11, 19:59

Nie chcę nic mówić, ale ten dział jest zamknięty.

Sam
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 24-06-11, 01:16
Lokalizacja: Polska

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Sam » 21-11-11, 20:26

Lechita pisze: bardzo madre słowa uczestnika tego Marszu dr Jana Żaryna:
I znowu Lechita wkleja link, w którym jest o tym, jacy jedni Polacy są źli, bo nie są tymi konkretnymi Polakami, myślącymi tak jak on.
Lechita, chcesz nas podzielić i tu na forum?
Znowu przemycasz politykę i to w wydaniu, jednej skrajnej strony.
Jeden z użytkowników ostatnio pisał swój protest, odnośnie polityki na tym forum.
Chyba niedługo się do tego przyłączę. :-/

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Lechita » 21-11-11, 21:11

Damiano pisze:Nie chcę nic mówić, ale ten dział jest zamknięty.
:cry: wybaczcie ale nie zauwazyłem, mogłbym to przenieśc gdzie indziej ale nie mam takiej mocy sprawczej.
Sam pisze:I znowu Lechita wkleja link, w którym jest o tym, jacy jedni Polacy są źli, bo nie są tymi konkretnymi Polakami, myślącymi tak jak on.
Lechita, chcesz nas podzielić i tu na forum?
Sam, nie oceniaj mnie tak ostro i kategorycznie, ja nie mam zamiaru ani ochoty nikogo dzielić. Wręcz przeciwnie, chciałbym was wszystkich zjednoczyc w Prawdzie. Wkleiłem link do wypowiedzi osoby, która uczestniczyła w Marszu i daje swiadectwo jak było naprawdę i jak zachowało się jedno z głównych mediów nadajacych w Polsce. To właśnie media dzielą nas Polaków manipulując nami. Podział jest na świadomych i nieświadomych tych manipulacji.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: myschonok » 21-11-11, 21:30

"To właśnie media dzielą nas Polaków manipulując nami. Podział jest na świadomych i nieświadomych tych manipulacji."
Wyrazajac taki poglad mam nadzieje iz wyrazasz tylko swoje zdanie.
Uwazam je bowiem za ...nie calkiem odpowiadajace faktom.
Osobiscie znam wiele osob i rodzin calych- gdzie nie ma telewizora.
W wielu z nich, nie ma wogole zadnych mediow, bo, jak mowia sami "nieuzywajacy":
"Jesli w Japonii cos sie stanie- i tak zostane "zyczliwie" poinformowany przez sasiadow w ciagu 5 minut.Nie potrzebujemy mediow aby zyc i nie tesknimy za nimi".
Ludzie ci maja swoje wlasne poglady, w wielu punktach zbiezne- w wielu jednak rozne.

Prawda, czlowiek jest stworzeniem spolecznym i byl ,jest i bedzie poddany presji otoczenia, obojetnie czy to beda w buszu tam-tamy czy Telwizja XY.

Czy przed wiekami ludzie nie byli "manipulowani"?
Byli- tylko przy pomocy innych srodkow.

Przed paroma dniami zmarl w Niemczech piosenkarz.
Starszy, dojrzaly czlowiek.
Przed laty byl komunista a kiedy system upadl- nie przestal nim byc.
Do smierci.
Mowil ,jesli go pytano:"pozostaje przy swoim zdaniu, choc rozumiem,ze dla was to niedorzeczne"
Ale mial- wlasne zdanie i zadne media tego przez lata nie zmienily.
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Sam
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 24-06-11, 01:16
Lokalizacja: Polska

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Sam » 21-11-11, 21:44

Lechita wmawiając mi, że media mną manipulują, sam stajesz się manipulantem.
I oczywiście robisz to dla sprawy, którą uważasz za jedynie słuszną.
Robisz to bo lubisz się bawić w politykę.
Ostatnio zmieniony 21-11-11, 21:45 przez Sam, łącznie zmieniany 1 raz.

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Lechita » 21-11-11, 22:40

myschonok pisze:Wyrazajac taki poglad mam nadzieje iz wyrazasz tylko swoje zdanie.
Nie mam przecież uprawnien do wypowiedzi "ex cathedra" :mrgreen: ale zawsze moge miec racje :-)
myschonok pisze:Osobiscie znam wiele osob i rodzin calych- gdzie nie ma telewizora.
W wielu z nich, nie ma wogole zadnych mediow, bo, jak mowia sami "nieuzywajacy":
"Jesli w Japonii cos sie stanie- i tak zostane "zyczliwie" poinformowany przez sasiadow w ciagu 5 minut.Nie potrzebujemy mediow aby zyc i nie tesknimy za nimi".
Tez uwazam, że bez telewizora mozna zyć. A wracając do sasiadów, to sasiad ogladający stacje XY przekazuje informację przfiltrowana przez XY, czyli odbierajacy informacje jest zmanipulowany.
myschonok pisze:Ludzie ci maja swoje wlasne poglady, w wielu punktach zbiezne- w wielu jednak rozne.
Myschonok, ja nie chce dyskutowac o pogladach ale o prawdzie i kłamstwie. Jesli XY skłamało w sprawie Marszu i ze zwykłych ludzi, patriotów zrobili nacjonalistów i burdziarzy to wtedy to nie jest kwestia pogladu ale uczciwosci.
myschonok pisze:Czy przed wiekami ludzie nie byli "manipulowani"?
Byli- tylko przy pomocy innych srodkow.
Oczywiscie, że byli, sa i będą, tyle, że zawsze warto sie dowiedziec kto manipuluje a kto mówi prawdę i warto sie tą wiedza podzielić, aby innym oczy otworzyć.
Ostatnio zmieniony 21-11-11, 22:42 przez Lechita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: myschonok » 21-11-11, 22:53

Oczywiscie, że byli, sa i będą, tyle, że zawsze warto sie dowiedziec kto manipuluje a kto mówi prawdę i warto sie tą wiedza podzielić, aby innym oczy otworzyć.
Coz, w takim razie zycze duzo sil i mocy dla tegoz przedsiewziecia!
Aby taka wiedze posiasc, przyjdzie Ci konkurowac z samym Stworca .-)
Z punktu widzenia psychologii- my o samych sobie nie mozemy obiektywnie powiedziec kiedy mowimy prawde, a kiedy manipulujemy, czy tez jestesmy manipulowani przez nasze zmysly( wzrok, sluch, czucie, wech, dotyk) a co dopiero umiec definitywnie okreslic kto mowi prawde, no, to jest zadanie!
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: Lechita » 21-11-11, 23:06

myschonok pisze:Z punktu widzenia psychologii- my o samych sobie nie mozemy obiektywnie powiedziec kiedy mowimy prawde, a kiedy manipulujemy, czy tez jestesmy manipulowani przez nasze zmysly( wzrok, sluch, czucie, wech, dotyk) a co dopiero umiec definitywnie okreslic kto mowi prawde, no, to jest zadanie!
Współczuję ci Myschonok, że jestes wyznawczynią relatywizmu - potwornej zarazy naszych czasów.
Ostatnio zmieniony 21-11-11, 23:06 przez Lechita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: myschonok » 21-11-11, 23:19

Ach, nie masz czego wspolczuc :-)
ja nie posiadam aspiracji bycia Stworca :-)
jak to jakis baca powiedzial, jest tylko prawda, cala prawda i ...prawda.
Cala prawda- ona jest tylko w Bogu i Kosciele.
A reszta- to ...hm...prawda..subiektywna.
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Marsz Niepodległosci 11.11.11

Post autor: hiob » 22-11-11, 01:33

Temat powędruje za chwilę do kosza. Pamiętajcie, to nie jest polityczne forum. To nie jest nawet patriotyczne forum. To jest forum apologetyczne, więc o polityce możemy tu dyskutować tylko w kontekście moralnej nauki Kościoła. W Internecie są tysiące for zajmujących się polityką. Nie widzę powodu dla którego to miałoby być jednym z nich.

Temat zamykam, a za parę dni usunę.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zablokowany