"Modlitwa milami mierzona", miesięcznik Wzrastanie

Audycje radiowe, w których brałem udział: www.pluswarszawa.pl, www.radiomaryja.pl, www.radioniepokalanow.pl i artykuły o mnie w polskich czasopismach
Awatar użytkownika
DonCamillo21
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 24-09-13, 10:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

"Modlitwa milami mierzona", miesięcznik Wzrastanie

Post autor: DonCamillo21 » 05-12-13, 15:23

Witajcie moi drodzy, szczęść Boże:)

Kilka tygodni temu napisałem artykuł o naszym wspaniałym Hiobie. Z zamierzenia miał to być tekst do miesięcznika młodzieżowego "Wzrastanie", postanowiłem jednak wysłać go także do innej redakcji (dokładniej do Krakowskiego Gościa Niedzielnego).

Udało się opublikować tekst we Wzrastaniu, niestety z redakcji Gościa nikt się nie odezwał, czyli pewnie odrzucili lub zignorowali. Ale nie ma tego złego. Artykuł nazywa się "Modlitwa milami mierzona". Ukazał się także w formie elektronicznej. Można go przeczytać pod linkiem:

/edit/ (Link do miesięcznika Wzrastanie już nie dziala. ale tekst jest dostępny na stronie Deon.PL: https://www.deon.pl/religia/wiara-i-spo ... rzona.html )

Bardzo dziękuję za to, że mogłem napisać tekst o tak wspaniałym człowieku.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia,
Zapraszam także na mojego bloga: www.doncamillo21.blogspot.com
Kamil Szyjka
Ostatnio zmieniony 05-12-13, 15:27 przez DonCamillo21, łącznie zmieniany 2 razy.
"Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju"
www.doncamillo21.blogspot.com

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

Post autor: hiob » 09-12-13, 08:30

DonCamillo21 pisze: Udało się opublikować tekst we Wzrastaniu, niestety z redakcji Gościa nikt się nie odezwał, czyli pewnie odrzucili lub zignorowali.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia,
Zapraszam także na mojego bloga: www.doncamillo21.blogspot.com
Kamil Szyjka
Dzięki za ciekawy artykuł, Kamil (trudno, by mnie się nie podobał. :mrgreen: ) i za zamieszczenie go tutaj. Jakość zdjęcia niestety nie jest najlepsza, mógłbyś się postarać zrobić jakiś lepszy skan, albo po prostu wkleić tu cały tekst?

Co do Gościa, to pewnie dlatego tekst został odrzucony, że Gość pisał już o mnie parokrotnie i być może stwierdzono, że nie ma sensu powtarzać podobnych informacji.

hiob
Ostatnio zmieniony 09-12-13, 08:33 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 09-12-13, 08:43

Fajnie to napisałeś DonCamillo, ale czy nie wkradł Ci się tam przypadkiem mały błąd? Chodzi mi o rok, w którym Hiob wyemigrował.

Awatar użytkownika
LordEccles
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 28-03-12, 00:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LordEccles » 09-12-13, 12:41

Fajny tekst. Szkoda, że taki krótki. Ja bym o Hiobie jakiś solidny kilkustronicowy reportaż chętnie przeczytał i to pomimo, że oglądając Hioba od dwóch lat znam go już dosyć dobrze ;-)

Awatar użytkownika
DonCamillo21
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 24-09-13, 10:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

Post autor: DonCamillo21 » 09-12-13, 17:12

hiob pisze: Jakość zdjęcia niestety nie jest najlepsza, mógłbyś się postarać zrobić jakiś lepszy skan, albo po prostu wkleić tu cały tekst?

hiob
Jak wrócę do domu, gdzie jest miesięcznik, to zeskanuję te dwie strony, na których jest artykuł:)
"Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju"
www.doncamillo21.blogspot.com

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzras

Post autor: hiob » 09-12-13, 18:12

DonCamillo21 pisze:
Jak wrócę do domu, gdzie jest miesięcznik, to zeskanuję te dwie strony, na których jest artykuł:)

Jeszcze raz dziękuję:)
Jak mamy link do tekstu online, to wystarczy. I to ja dziękuję, przede wszystkim Panu Bogu za te wszystkie łaski, jakimi mnie obdarzył, ale także Tobie za tę "laurkę". Jakbym się nie znał, to mógłbym uwierzyć, że ten hiob to jakiś święty, czy co... :mrgreen:

Ale warto w tę świętość celować, bo nie ma nic gorszego, niż upadły anioł. Mamy dość hipokryzji wśród braci chrześcijan, więc przy okazji - prośba o modlitwy, bym nie zawiódł ani Was, ani, przede wszystkim, Pana Boga.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Post autor: Andriej » 09-12-13, 21:44

Ooo hiobie - to fajny artykul. No, ja tiepier go przeczytal. To Ty super gosc :-D

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: "Modlitwa milami mierzona" - miesięcznik Wzrastani

Post autor: hiob » 07-09-19, 22:31

Poprawiłem pierwszy post, bo link przestał działać. Tu można przeczytać ten tekst na innej stronie: https://www.deon.pl/religia/wiara-i-spo ... rzona.html
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ