Rozmowa w Radiostradzie w Radiu Kraków - 2015

Audycje radiowe, w których brałem udział: www.pluswarszawa.pl, www.radiomaryja.pl, www.radioniepokalanow.pl i artykuły o mnie w polskich czasopismach
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Rozmowa w Radiostradzie w Radiu Kraków - 2015

Post autor: hiob » 29-06-15, 18:17

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CkuTgH1Bjyk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Czernin
Przyjaciel forum
Posty: 72
Rejestracja: 27-04-14, 21:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Post autor: Czernin » 30-06-15, 14:06

Powiedz mi Hiobie, czy te radia w których udzielasz jakiegoś wywiadu same Ciebie zapraszają na taki wywiad, czy jak to wygląda? Może jesteś tak znany w Krakowie.

Ostatnio w studiu Radia Kraków gościł prezydent elekt, było to pierwsze takie studio, które odwiedził pan Andrzej.
Jeśli nie będziesz umiał myśleć, to świat pomyśli za Ciebie.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 30-06-15, 18:49

Nie, nie jestem znany. To wszystko przypadek, albo też po prostu Duch Święty kieruje moimi losami.

Ja kiedyś aktywnie blogowałem na Frondzie. Tam poznałem, najpierw wirtualnie, potem w realu pewnego innego blogera, pracującego w wydawnictwie Benedyktynów. Jego żona, Agnieszka Korn, pracuje w tygodniku Niedziela i pisała o mnie parokrotnie, a jej niedawno poznaną przyjaciółką jest Lidia Jazgar, piosenkarka i dziennikarka Radia Kraków. Ona mnie poprosiła o nagranie rozmowy dla jej programu, a gdy byłem w radiu, spotkałem pana redaktora prowadzącego Radiostradę i on wyraził ochotę rozmowy ze mną na żywo na antenie. Taka była geneza tego spotkania. Mam nadzieję, że nie ostatniego. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Post autor: skrzydlaty » 02-07-15, 23:15

Hiobie, potwierdza się, że jesteś niezłym gawędziarzem. :-)

Donislaw
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 21-05-15, 17:01
Lokalizacja: Ostrowiec SWietokrzyski

Post autor: Donislaw » 06-07-15, 18:25

HIobie, jesteś godzien prowadzić program Top Gear :) , z przyjemnością sie ciebie słucha i oglada :)

ODPOWIEDZ