Wakacje 2019

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Wakacje 2019

Post autor: hiob » 03-03-19, 10:37

Oto moje wakacyjne plany na rok 2019.

Urlop mam od 7 sierpnia, a do pracy muszę wrócić 6 września, więc najprawdopodobniej w Polsce będę w dniach 9 VIII - 4 IX.

15 VIII to koniec mojej nowenny, chciałbym być w tym dniu na Jasnej Górze. Może wybrałbym się tam z jakąś pieszą pielgrzymką? Może ktoś z Was by mi towarzyszył? Zapraszam do wspólnego planowania i do wspólnego pielgrzymowania.

1 IX to moja rocznica ślubu, więc planujemy jakąś Mszę w Krakowie (to niedziela, wszyscy jesteście zaproszeni) i potem jakaś uroczystość w knajpie dla rodziny (sorry, ale to już bez Was, bo mam za mało piniondzów w materacu, żeby zrobić imprezkę na 200 osób). :soczek:

Poza tym na razie nie ma żadnych planów, poza tym, że chciałbym przejechać całą Polskę "po obrzeżach", zaczynając z Krakowa na wschód, potem na północ itd, odwiedzając po kolej Rzeszów, Zamość, Lublin, Białystok, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i powrót do Krakowa.

Do wakacji jeszcze daleko, więc sporo czasu, by coś zaplanować, więc zachęcam do tego - tutaj, albo w komentarzach na YT, bo zaraz nagram też na ten temat film.

https://www.youtube.com/watch?v=VgdHUQJZtZk
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Dominik
Administrator
Kontakt:

Re: Wakacje 2019

Post autor: Dominik » 03-03-19, 14:00

W tym roku muszę się załapać na spotkanie :-)
Może w Ostrowcu Świętokrzyskim coś skombinuje z Marcinem, jakieś atrakcje :-) a jak nie to może wpadnę do Krakowa czy Rzeszowa.
[center]Często mam za mało odwagi, żeby nacisnąć Enter.
Chcesz przekazać mi 1% podatku? Wejdź na moją stronę WWW KLIK, na niej opisuje co i jak

[/center]

mondfa z lasu
Przyjaciel forum

Post autor: mondfa z lasu » 05-03-19, 13:53

Moja propozycja. Niedługo potwierdzi się termin Festiwalu w Gniewie - https://www.gospel-festiwal.pl/ prawdopodobnie 16.08 :) Festiwal trwa trzyz reguły dni.
Mam nadzieję, że udałoby się coś fajnego z fej okazji zorganizować!

Proszę o rezerwację! :D

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 07-03-19, 13:17

Na razie myślę, że zacznę od rekolekcji. Skrzydlaty namawia mnie, bym pojechał z nim, ale taki rodzaj duchowości mnie troszkę przeraża. Może wybrałbym jakieś inne, np. Ignacjańskie? Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym związane?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
arix3
Przyjaciel forum

Post autor: arix3 » 07-03-19, 18:51

Witam po długiej nieobecności, (praca, rodzina itd. długo by opowiadać o zmianach przez ostatnie dwa lata). Serdecznie zapraszam do Rzeszowa :-)
Miło było się znów spotkać (pewnie Hiobie już mnie nie pamiętasz -dawno temu w Krakowie na rynku). :-)
Arek :)

ODPOWIEDZ