Wizyta Hioba w Krakowie 2014. Koszulka forumowa.

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Wizyta Hioba w Krakowie 2014. Koszulka forumowa.

Post autor: hiob » 03-03-14, 16:45

Chyba warto zacząć przygotowania do mojego przyjazdu i naszego spotkania w 2014 roku w Krakowie. Do czerwca tylko 3 miesiące, zleci ja błyskawica.

Ja będę w Polsce, jak Bóg da, gdzieś od 17 czerwca do 3 lipca. Weekend 28/29 czerwca będę miał zajęty przez uroczystości rodzinne, więc myślę, że trzeba by zorganizować jakieś spotkanie w weekend 21/22 czerwca, chyba, że spotkalibyśmy się przed południem 29 VI.

Przy okazji zaprezentuję Wam koszulkę, jaką otrzymałem od Herza. Chciałbym zamówić ich więcej, może nie dokładnie takich, choć mi się ten wzór podoba, ale coś w tym rodzaju. Na przykład kolor ciemniejszy, dodatkowo jakiś napis na plecach (np. "Wiara i rozum są jak dwa skrzydła". Św. Jan Paweł 2. www.katolik.us ) - Herz pewnie by to już jakoś ładnie rozplanował. Dobrze by jednak było, gdybym wiedział kto ewentualnie zjawiłby się na tym spotkaniu i jaki rozmiar koszulki, ewentualnie także kolor by preferował.

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 04-03-14, 03:42 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 04-03-14, 07:47

Szanowni Przyjaciele. Zainteresowanych proszę o wpisywanie się tutaj albo kontakt z Hiobem.
Koszulki będą w dobrej gramaturze 190g/m2 oraz wykonane profesjonalnym sitodrukiem. Zajmuję się tym zawodowo więc nie będzie z tym problemu. Dla mnie najważniejsze aby Hiob zadecydował na jakim podłożu (kolor) będzie chciał te nadruki. Jak dostanę tę informację będę mógł dobrać farby do tego projektu.
I tak jak napisał Hiob te 3 miesiące do czerwca zlecą jak błyskawica. Tak więc zainteresowani spotkaniem z Hiobem i koszulkami proszeni są o kontakt :) Pozdrawiam serdecznie.
Maciek "herz"

Usialala
Przyjaciel forum
Posty: 32
Rejestracja: 05-02-14, 19:32
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Usialala » 05-03-14, 19:03

Witam :) mnie niestety nie nie będzie na spotkaniu, choć myślami napewno będę w Krakowie z Hiobem i całą resztą .bardzo żałuje juz dziś, ale niestety w moim przypadku przyjazd jest niemożliwy .w związku z tym mam pytanie: czy jest możliwe zrobienie tez koszulki dla mnie ? Niestety trzeba by mi ją wysłać pocztą np. Oczywiscie pokrywam koszty pezesyłki :) bardzo prosze o odpowiedź, z góry dziękuję :) Usialala.
Jest na świecie przepiękna istota u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami,Matka .

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 05-03-14, 20:53

herz pisze:Dla mnie najważniejsze aby Hiob zadecydował na jakim podłożu (kolor) będzie chciał te nadruki. Jak dostanę tę informację będę mógł dobrać farby do tego projektu.
A masz może jakiś wzornik dostępnych kolorów Herz? Coś takiego jak w załączonym poniżej obrazku.
Obrazek
Moim zdaniem mógłby to być jakiś odcień szarości, grafit, coś takiego. W załączonym przeze mnie obrazku niewiele widać ale mi się na przykład podoba ten kolor "KHAKI", jest to ten wzór na samym dole drugi od prawej.
Jeśli o mnie chodzi, to na razie nie wiem czy się pojawię na spotkaniu, bo to jeszcze zbyt odległy termin dla mnie.
Pozdrawiam ;-)

Anteas

Post autor: Anteas » 06-03-14, 18:01

Ja jestem zainteresowany spotkaniem, ale którem mąż wie co będzie za trzy miesiące? Są tacy mężowie, zowiemy ich prorokami, jeno Wasz sługa nie jest z ich liczby. Nie wie nawet, czy jutra dożyje, natomiast może rzec iż jeśli Bóg, praca, obowiązki, zdrowie i sytuacja geopolityczna :mrgreen: pozwolą, to ma zamiar stawić się osobiście. Zaś co do koszulek, to jeszcze nie jest zdecydowany, ale myśli że raczej będzie chciał.

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arturo » 06-03-14, 19:06

Anteas pisze:Ja jestem zainteresowany spotkaniem, ale którem mąż wie co będzie za trzy miesiące? Są tacy mężowie, zowiemy ich prorokami, jeno Wasz sługa nie jest z ich liczby. Nie wie nawet, czy jutra dożyje.
Anteas! Nie filozofuj :-D
Na 99,9% dożyjesz i się spotkamy.

Co do koszulki to jestem zainteresowany w rozmiarze XXXL. Czyli im więcej iksów, tym dla mnie lepiej :-) A na poważnie to, poproszę jakiś największy z dostępnych rozmiarów.
Może być w kolorze khaki. Podoba mi się.

Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika
sabb
Przyjaciel forum
Posty: 30
Rejestracja: 04-10-13, 22:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: sabb » 06-03-14, 20:07

Ja jestem zainteresowany koszulką w rozmiarze L (tak mi żona kazała powiedzieć :-) ).Kolor jest w zasadzie obojętny,byle to nie był biały,różowy,seledynowy,pomarańczowy,fioletowy,brązowy,czarny,tęczowy... :-D .Mam nadzieję,że będę miał możliwość pojawić się na spotkaniu.

Awatar użytkownika
MarekB
Moderator
Posty: 7
Rejestracja: 22-01-14, 18:45
Lokalizacja: Polska, Międzyrzec Podlaski

Spotkanie

Post autor: MarekB » 11-03-14, 14:25

Ja poproszę koszulkę w rozmiarze L a kolor biały lub czarny bądź też niebieski lub zielony ew. czerwony ?:D. Na spotkaniu będę choćby nie wiem co :D.
Ostatnio zmieniony 11-03-14, 14:27 przez MarekB, łącznie zmieniany 1 raz.

herz
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 24-03-08, 15:55
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: herz » 11-03-14, 16:27

Panowie i Panie. Ja bym proponował koszulki szary/melanż. Białe się brudzą, czarne blakną od słońca. Więc odcień szarości wydaje mi się całkiem dobrym pomysłem. Ciężka sprawa by przy ilości którą zaplanował Hiob (około kilkudziesięciu sztuk) dało radę upilnować kto jaki kolor i rozmiar chciał. Myślę żeby to podzielić na grupy rozmiarowe np po 25 sztuk i dla każdego coś się wybierze. Temat należy przyspieszyć jeśli chcemy się wyrobić do czerwca :) Wprawdzie produkcja potrwa parę godzin ale jednak musimy się na coś zdecydować :)

Pozdrawiam serdecznie.
Herz

Anteas

Post autor: Anteas » 11-03-14, 18:24

Arturo pisze:Anteas! Nie filozofuj :-D
Na 99,9% dożyjesz i się spotkamy.
Jak by co, to namówicie Hioba na spotkanie na cmentarzu :lol:

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 11-03-14, 20:16

Anteas pisze:Jak by co, to namówicie Hioba na spotkanie na cmentarzu
Jasne, żeby nie wzbudzać podejrzeń zrobimy spotkanie nocą a żebyśmy mogli się z Tobą zobaczyć weźmiemy łopaty i latarki.

A tak poważnie, to i ja jeśli Pan Bóg pozwoli będę na spotkaniu. W kwestii koszulek rozmiar XL lub XXL, jakoś tak się mieszczę pomiędzy tymi rozmiarami, raz pasuje na mnie jeden raz drugi :-).Kolorystka jak widzę została już zaproponowana przez wykonawcę, dla mnie może być :-).
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Post autor: Ada » 12-03-14, 21:05

Ja też będę :mrgreen: , jeśli Bóg pozwoli.

Poproszę rozmiar M i mógłby być w wyborze czerwony, ale jak będzie inny, to też dobrze.

Hhmm..., no właśnie, jakie M? to są bardziej męskie rozmiary?, bo jeśli tak, to raczej S.

...No dobrze, nie będę kombinować, najwyżej będę mieć "mini" :mrgreen: . Poproszę M.
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

Dejv
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 13-02-14, 18:38
Lokalizacja: Górny Śląsk, Polska
Kontakt:

Post autor: Dejv » 18-03-14, 18:59

Ja będę na 100%. A rozmiar koszulki to L ;)

Awatar użytkownika
Wisnia095
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 22-01-14, 14:14
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Wisnia095 » 19-03-14, 22:22

Będę na 100%. Ja poproszę jeżeli można xxl ;)
[OO=[][]=OO] ///\/\-Power !

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 20-03-14, 06:57

herz pisze:Panowie i Panie. Ja bym proponował koszulki szary/melanż. Białe się brudzą, czarne blakną od słońca. Więc odcień szarości wydaje mi się całkiem dobrym pomysłem. Ciężka sprawa by przy ilości którą zaplanował Hiob (około kilkudziesięciu sztuk) dało radę upilnować kto jaki kolor i rozmiar chciał. Myślę żeby to podzielić na grupy rozmiarowe np po 25 sztuk i dla każdego coś się wybierze. Temat należy przyspieszyć jeśli chcemy się wyrobić do czerwca :) Wprawdzie produkcja potrwa parę godzin ale jednak musimy się na coś zdecydować :)

Pozdrawiam serdecznie.
Herz
Ja także myślę, że kolor jest tu sprawą drugorzędną, ale może udałoby się zrobić kilka wersji? Na przykład szare, navy, khaki i czerwone?

Jeśli chodzi o wzór, proponowałbym ten, który jest na Twojej "oryginalnej" koszulce, którą od Ciebie dostałem, przenieść na plecy, a z przodu umieścić napis typu "www.katolik.us - forum dla wierzących, myślących i poszukujących", czy "Wiara i rozum są jak dwa skrzydła - www.katolik.us" czy coś w tym rodzaju. Albo zostawić z przodu to, co jest, a napis ten dać na plecach? Jak myślicie? Mógłbyś, Herz, nam tu to jakoś wizualnie zaprezentować?

Jeśli chodzi o rozmiary, to myślę, że większość z nas mieści się w M, L i XL. Może by tak zrobić 10 S, 30 M, 35 L, 20 XL, 5 XXL? A jak któryś zabraknie, to się zamówi dodruki. :mrgreen:

Co do samego spotkania, to napiszcie jaki dzień byłby najodpowiedniejszy? Mnie jest wszystko jedno, z wyjątkiem popołudni w weekend 29 czerwca, ale może być niedziela przed południem, czy koło południa 29 czerwca (imieniny Piotra, może coś postawi? :lol: ), albo jakikolwiek czas w weekend 21/22 czerwca. Tylko ważne, by się szybko na coś zdecydować, bo będę w Polsce krótko, a mam przecież także inne zobowiązania.

Mówimy tu o spotkaniu w Krakowie, gdyby ktoś się chciał ze mną spotkać w Warszawie, to mogę tam także przyjechać, ale w grę wchodzi tylko dzień powszedni.

Herz, dopracuj projekt, ruszaj z produkcją, pokaż jej efekt i przysyłaj rachunek, nie ma co zwlekać i dyskutować w nieskończoność. ;-) Jak będą potem jakieś krytyczne uwagi, zrobi się wersję 2.0, poprawioną i ulepszoną. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zablokowany