Hiob w Krakowie 13 czerwca 2015

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 15-06-15, 11:11

Spotkanie super pozytywne. Widać że Hiob był zaskoczony ilością osób. Fajnie że wszystko sie udało z lokalem w którym było miejsce na tak duzą grupe osób. Fajnie że Hiob starał się z każdym porozmawiać. Ja żałuję że tak mało mówiłem ale, przyznam się że trochę mnie zjadła trema. Następnym razem będzie lepiej. Hiob rewelacyjna osoba bardzo pozytywna jedno czego żałuje to że to już po. Zdecydowanie spotkanie trwało zbyt krótko.

Pozdrawiam wszystkich obecnych.

Czesiek
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 13-06-15, 23:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Czesiek » 15-06-15, 11:29

Całkiem inaczej pisać na forum a gadać na żywo :-D

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 15-06-15, 12:25

Czesiek wogóle to inna bajka. cały czas myślisz co tu powiedzieć , jaki temat poruszyć żeby rozmowa się toczyła kilka zdań a nie kończyła na całych dwóch. ale tak jak pisałem z czasame będzie lepiej.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 15-06-15, 15:00

AndrzejZet pisze:jedno czego żałuje to że to już po. Zdecydowanie spotkanie trwało zbyt krótko.
Nic straconego, na koniec wizyty w "Stylowej" mieliśmy przecież pokaz jak się spontanicznie organizuje spotkania i jak się "dostarcza" głównego bohatera :D . To co, organizujemy? :D
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Mazi » 15-06-15, 15:52

To może spróbujemy namówić naszego kochanego Hioba na wypad do tego muzeum w Bytomiu Twin ?? będziemy mieli taki "Charlotte Auto Fair" na żywo Tylko, że w Polsce w Bytomiu :D hehe xD rozmawiałem już nawet trochę z nimi z resztą na forum gdzieś jest ich FB no i tam się płaci grosze, a myślę, że warto odwiedzić to miejsce ;)
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 15-06-15, 16:50

Trudno by mi było namawiać na coś na czym sam nie będę mógł być, zależy jakie dni tygodnia wchodzą w grę.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
wojtekNH
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 21-02-11, 21:11
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: wojtekNH » 15-06-15, 17:18

Bardzo się cieszę, że spotkanie się udało, i że zdążyłem choć na chwilę. Co prawda mieszkam na miejscu, ale tego dnia byliśmy na pogrzebie i prosto z drogi wpadłem do stylowej. Moje dziewczyny były wykończone, ja sam mokry i zdyszany, ale się udało. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się zobaczyć Was na żywo, pokłonić się Wam i uścisnąć szanowną prawicę hioba. Dziękuje i pozdrawiam.
Wszystko co piszę wymyślam sam i sam się potem sobie dziwie, że to piszę.

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 15-06-15, 17:21

W moim przypadku w grę wchodzi tylko weekend. Pomyślmy o tym nie jest daleko a jeśli mówicie że warto jechać to nie mamy nic do stracenia. A zawsze to kilka chwil więcej spędzonych z Naszym gościem.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 15-06-15, 18:08

AndrzejZet pisze:W moim przypadku w grę wchodzi tylko weekend.
U mnie też weekendy ze wskazaniem na niedziele. A czy można zwiedzić to muzeum w niedzielę? DJ Mazi coś umknął i nie odpowiedział w jakie dni tygodnia jest to możliwe.
wojtekNH pisze:Bardzo się cieszę, że spotkanie się udało, i że zdążyłem choć na chwilę.
A ja nadal nie wiem, który to był wojtekNH :-) , albo się tak szybko przewinąłeś, albo byłeś zanim dotarliśmy z Agunik spóźnieni 20 minut, albo mam zaawansowaną sklerozę. ;-)
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

MaciekM
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 26-05-15, 17:51
Lokalizacja: Polska

Post autor: MaciekM » 15-06-15, 18:57

Trzeba będzie edytować i opisać zdjęcie grupowe :) Ja też mam problem z zapamiętaniem wszystkich :)

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 15-06-15, 19:06

Kiedy Hiob wrzuci na YT film z małej kamerki to wiele się wyjaśni w kwestii kto jest kto :-).
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 15-06-15, 19:30

Panowie pamiętacie może co to za muzeum w Bytomiu. Jak się nazywa,może adres? Zadzwonię zapytam jak z niedzielą i jakie ceny biletów. Tak na marginesie nie wiem czy wypada ale jest jeszcze bardzo ciekawe muzeum piwa Żywiec w Żywcu. Ale tak jak mówiłem nie wiem czy coś takiego by się Hiobowi spodobało. Rzucam na razie luźne propozycje i pozostawiam Wam pod rozwagę.

Awatar użytkownika
wojtekNH
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 21-02-11, 21:11
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: wojtekNH » 15-06-15, 19:47

Twin pisze: który to był wojtekNH
dzięki piotr78 widać nas na zdjęciach 6,7,13. w jego wpisie.
Ps: Bardzo dziękuję Piotr za umieszczenie zdjęć (za ich wykonanie przede wszystkim).
I na pierwszym we wpisie MaciekM, (dziękuje Maciek)
Istotnie musieliśmy po chwili wyjść bo mojej żonie zrobiło się trochę słabo. W stylowej nie było klimy, a nam dogrzało przez dzień ile chciało.
Ostatnio zmieniony 15-06-15, 20:29 przez wojtekNH, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystko co piszę wymyślam sam i sam się potem sobie dziwie, że to piszę.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 15-06-15, 19:59

wojtekNH pisze:dzięki piotr78 widać nas na zdjęciach 6,7,13. w jego wpisie.
Dzięki za info :-)
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Mazi » 15-06-15, 20:21

Tego nie dopytałem, ale zaraz jak tylko odpiszą, będę przy wiedzy wystarczającej mam nadzieję :D sądząc po zdjęcuiach na FB myślę że warto klik
Powód edycji: Poniedziałek-Piatek Godz. 10.00-18.00 Cena Dla Dorosłych 5 zł uczniowie 3 zł a dzieci do lat 7 mają za darmola :D
Ostatnio zmieniony 15-06-15, 20:39 przez Mazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

ODPOWIEDZ