Hiob w Krakowie 13 czerwca 2015

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
bonaldo
Administrator
Posty: 48
Rejestracja: 29-04-14, 08:56
Lokalizacja: o/Krakowa

Post autor: bonaldo » 15-06-15, 20:31

Ja też dorzucę swoje 5 groszy do spotkania w Krakowie i pozdrowię Wszystkich których już znałem i tych których miałem okazję pierwszy raz poznać i spędzić z Wami ten czas miło i przyjemnie. Organizacyjnie za sprawą propozycji Hioba i Twina (o ile dobrze pamiętam :-) ) by spotkać się w Hucie byliśmy nie do pobicia bo nawet "kapela weselno-podwórkowa" nam przygrywała w Stylowej :-P Magia Hioba ściągnęła wiele osób a udział w spotkaniu Pani Grażynki był wisienką na torcie. Jeszcze raz Wszystkich Pozdrawiam i do następnego :-) może już za kilka dni?

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 15-06-15, 20:36

W weekend muzeum nieczynne. Szkoda bo po zdjęciach widać ze warto. A może muzeum w Krakowie na Wawrzyńca chociaż Hiob juz tam pewnie był.

Awatar użytkownika
Fanaberia
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 27-05-15, 10:09
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Fanaberia » 15-06-15, 21:13

W kwestii rozpoznania osób na spotkaniu - zgadzam się - łatwo nie było . Niektórzy (czyli ja), choć często podróżują z Hiobem i innymi gapowiczami i wbrew pozorom znają nicki użytkowników na forum, w realu się pogubili :) Nie wiedziałam, że bonaldo to bonaldo, skrzydlaty to skrzydlaty itd... Wstyd, ale co zrobić... Pozdrawiam :)

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 17-06-15, 09:40

Cześć koledzy i koleżanki.
Widzę że temat kolejnego spotkania z Hiobem umarł. Słuchajcie Krakusy może jednak coś zorganizujemy wspólnymi siłami? Kilka postów wcześniej napisałem propozycje wspólnego wyjazdu do Muzeum Żywca. Może nie motoryzacyjne ale bardzo ciekawe. Przy okazji można zahaczyć o Lanckoronę. Jeśli macie inne propozycje to piszcie.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na jakiś odezw.

bartosik
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 30-01-12, 21:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bartosik » 17-06-15, 10:39

Witajcie Hiobowicze :)
Co do drugiego spotkania z Hiobem, jestem oczywiście chętny i dostosuję się. Może po najbliższym weekendzie udałoby się nam jakoś umówić, kiedy to Hiob wróci z Poznania i będzie już po rodzinnym ślubie.
Poniżej wrzucam dwie fotki:

na pierwszym zdjęciu występują od lewej: Marcusm (jeżeli dobrze pamiętam), bartosik (to ja) i hiob

na drugim: bonaldo, Marcusm, pani Grażynka, hiob, Twin i Agunik



Obrazek

Obrazek

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 17-06-15, 11:10

Fajnie że wrzuciłeś te fotki, teraz powoli zaczynam sobie kojarzyć nick z osobą.
Wydawał mi sie że Markus jest z Warszawy.

Co do weekendu 26-27 to Ja w niestety pracuje a z Tego co mi wiadomo to Hiob jest wtedy na gościnnych występach w Warszawie.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 17-06-15, 11:12

AndrzejZet pisze:Widzę że temat kolejnego spotkania z Hiobem umarł.
Nie umarł ale niech sobie Hiob od nas odpocznie :-). Wróci do Krakowa to zobaczymy kiedy będzie miał wolny dzień. Na taki wyjazd jak dla mnie najlepsza byłaby któraś niedziela ale to też nie każdemu musi odpowiadać.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 17-06-15, 11:28

Twin niedziela jak najbardziej ok.
Dobrze że nie umarł , jednak Ja wole trzymać rękę na pulsie żeby później nie żałować że można było się jeszcze spotkać ale się nie dopilnowało.
Oczywiście nic na siłę , jeśli nie uda się spotkać, z powodu nie sprzyjających okoliczności to, cóż tak czasami bywa. Nie będę miał jednak do siebie pretensji że zaniechałem próbę ponownego spotkania.

Twin jeśli masz ochotę to może jakoś wspólnymi siłami coś sie uda zorganizować.
Napisz jak zapatrujesz się na moją propozycję wycieczkową. Jeśli nie odpowiada to mogę poszukać czegoś innego.

Pozdrawiam serdecznie.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 17-06-15, 11:47

AndrzejZet pisze:Napisz jak zapatrujesz się na moją propozycję wycieczkową.
Ja zawsze jestem nastawiony na tak :-). Tu by chyba trzeba bardziej Hioba zapytać. Które muzeum masz konkretnie na myśli, browar? Trzeba będzie zewnętrzny transport zamówić po degustacji piwa :D.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Czesiek
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 13-06-15, 23:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Czesiek » 17-06-15, 15:18

Ja na pewno odpadam. Niestety pracuję na zmianie 4 brygadowej a wolnego nie dostanę. :-/

AndrzejZet
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-05-15, 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AndrzejZet » 17-06-15, 16:17

Tak Twin. Myślałem o muzeum browaru Żywiec. Fajnych rzeczy można się dowiedzieć i zobaczyć piwo od drugiej strony. Poza tym trochę historii,jest tam zrobiona sala na kształt XIX w. ulicy. Potem można podjechać do Lanckorony.

Piotrek_en
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 17-03-11, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Piotrek_en » 20-06-15, 10:40

Nieśmiało proponuję coś takiego, że skoro w poniedziałek Hiob nagrywa dla Radia Kraków, to może po audycji jakieś małe spotkanie na zasadzie odprowadzenia go do domu czy krótkiego spaceru po mieście ;). Ot tak bez większej filozofii, krótkie spotkanie. O ile to nie będzie nagranie przykładowo o szóstej rano :)
zapraszam do oglądania moich filmów: https://www.youtube.com/user/mazaq86

Awatar użytkownika
Markus
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 06-03-15, 07:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Markus » 22-06-15, 07:50

AndrzejZet pisze:Wydawał mi sie że Markus jest z Warszawy
No bo jestem. Skąd to zdziwienie?

edex10501
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 27-03-12, 11:34
Lokalizacja: ok. Zywca

Post autor: edex10501 » 22-06-15, 10:11

Wydaje mi się, że fajne jest też muzeum Tyskiego.

P.S. Jakby wypaliło z Browarem w Żywcu to byłbym chętny, wszystko oczywiście zależy od terminu.

MaciekM
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 26-05-15, 17:51
Lokalizacja: Polska

Post autor: MaciekM » 22-06-15, 16:59

Pomysł fajny, lecz proponowałbym zamienić Browar Żywiec na jezioro żywieckie, albo zaporę w Międzybrodziu, a w tej okolicy najlepsze byłoby wjechanie kolejką na górę Żar (wjechanie jest ukłonem w stronę przyjaciół nie chcących maszerować :-) ). Stamtąd widoki piękne i porozmawiać można.
W Tychach natomiast zamiast browaru polecałbym zobaczyć jezioro Paprocańskie i przyległe tereny. Piękna okolica na spacer, rozmowę, relaks.
Hiob jest abstynentem z tego co mówił, ja również więc może dlatego zapamiętałem ten fakt. Z własnego doświadczenia mogę podzielić się opinią, że unikam jako abstynent miejsc czci piwa - knajpy, puby, nawet muzea.
W żadnym stopniu nie chcę być adwokatem Hioba, ale uważam, że fajniej byłoby się spotkać w terenie :)

ODPOWIEDZ