Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 31-01-21, 20:56

Potwierdzam. Z Panem Bogiem.
Magda

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-02-21, 18:53

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
le mie intenzioni per febbraio:
per me e Cinzia,perchè,dopo il matrimonio civile,il Signore ci dia la possibilità di farlo davanti a Dio.
per Alice,che continui a ricercare il Signore,e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Nora,Fabio,Mariagrazia,Fabrizio,di tutti coloro che praticano yoga,reiki,cartomanzia,pranoterapia,ayurveda e altre discipline orientali.
perchè non prevalga l'ideologia gender delle lobby LGBT e quello delle lobby pro aborto.
perchè il Signore ci liberi da quello che sta succedendo,da questa pandemia suscitata da satana.
per il Santo Padre e le sue intenzioni e per tutti i sacerdoti,in particolare per quelli perseguitati nel mondo.
per questo gruppo del Santo Rosario,che continui unito nel nome di Gesù.
salutandovi,con Dio
Maurizio

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 26-02-21, 22:27

Potwierdzam marzec.
Intencje te same.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 28-02-21, 16:58

Artek, dzięki za potwierdzenie!

magda68, ewa7778 i Maurizio, czekam jeszcze na Wasze potwierdzenia & ewentualne intencje.

Pozdrawiam Was, błogosławionego czasu Wielkiego Postu!

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-03-21, 00:04

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le nie intenzioni per marzo:
Per me e per Cinzia,che il Signore ci stia sempre accanto.
per Alice,che resti sempre nella fede,e per la sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Nora,Fabio,Mariagrazia.
contro la diffusione delle ideologie gender,abortiste e contro la diffusione delle discipline olistiche ( yoga,reiki,pranoterapia,ayurveda,ecc )
contro l'instaurarsi del N.W.O
per il Santo Padre e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per la conversione dei massoni,cristiani tiepidi,musulmani e di tutti i nemici della Chiesa.
per il nostro gruppo del Rosario,che continui ad essere unito nella fede...
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-03-21, 09:38

Kochani,

Na rozpoczynający się dzisiaj miesiąc życzę wszystkim Solenizantom i Jubilatom, wszystkim Członkom naszej Grupy modlitewnej oraz Waszym rodzinom, obfitego Bożego błogosławieństwa. Niech Pan umacnia Was w podążaniu za Nim gdziekolwiek jesteście i cokolwiek robicie. Niech wszystko będzie na większą Jego chwałę i na duchowy pożytek dla bliźnich.

Matka Najświętsza, Królowa Różańca świętego, niech wyprasza Wam wszystkie potrzebne łaski.

Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty.

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-03-21, 22:45

POTWIERDZAM MARZEC I NIE TYLKO
INTENCJE JAK OSTATNIO
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
OPIEKI BOZEJ NA TEN TRUDNY CZAS :angel: :angel:

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 11-03-21, 20:14

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Potwierdzam.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 11-03-21, 21:17

Wow, jesteś.

W mojej parafii woda święcona jest. Nikt z mojego parafialnego kościoła "nadwyżki" wiernych nie wypraszał. Komunię Św. przyjmujemy na kolanach, i nie "dołapnie". Nie, w mojej parafii aż takie szaleństwo ludziom się nie udzieliło.
A tzw covida (cokolwiek to jest) możliwe że z mężem przeszliśmy. On był "pozytywny", ja się nie badałam. "Leki z Bożej apteki" najlepsze na wszelkie wirusy. Tzw szczepionki z abortowanych dzieci - to co mówił bp Schneider - prawne usankcjonowanie aborcji. Całkowicie demoniczne. Papy Francesca nie słucham wcale.
W kwestii "iskry" z Polski, nie wypowiadam się.
Magda

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 30-03-21, 22:54

Potwierdzam obecność w grupie na kolejny miesiąc kwiecień.
Proszę o modlitwę w mojej intencji.
pomoc w właściwej ocenie sytuacji i podjęciu właściwych decyzji.
Za wszystkich członków tej grupy i ich intencje jak zawsze.

Jak najlepiej przeżytych
Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych
Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 31-03-21, 19:28

Kochani,
Kwiecień to o tyle szczególny miesiąc, bo świętujemy w nim Wielkanoc – najważniejsze nasze święto. Oczywiście Wielkanocy nie byłoby bez Bożego Narodzenia, ale gdyby nie było Wielkanocy, Boże Narodzenie nie byłoby tym, czym jest… Zmartwychwstanie Pana to początek Nowego Stworzenia. Mamy w nim udział przez Chrzest św. Trzeba więc, jak pisze Apostoł, żebyśmy chodzili w nowości życia. Tego życzę Wam i sobie i każdemu z Was wraz z Waszymi rodzinami.

Niech Was błogosławi Ojciec i Syn i Duch Święty.

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-04-21, 11:13

Darek, nie wiem, czy czytałeś wcześniejsze posty, ale w związku ze zmianami w Róży - tzn. brakiem kontaktu m. in. z Twojej strony oraz dojściem 7 nowych osób, zostałeś na początku lutego wykreślony z przydziału. Fajnie, że się odezwałeś, trochę się martwiliśmy, czy może coś się nie stało, ale daj znać, czy nadal się z nami modlisz i czy mam Cię do przydziału przywrócić. Będę wdzięczny, jak w miarę regularnie napiszesz, że potwierdzasz lub wrzucisz intencje, żebyśmy z o. Placydem mogli kontrolować komplet w Grupie.

Bardzo Cię proszę, powstrzymaj się od przytyków do tego, co, jak i jak często kto pisze. Już to było kiedyś poruszane, ale przypomnę, że niektórzy modlą się w stałych intencjach w związku z czym nie muszą ich co miesiąc wpisywać. Uszczypliwości naprawdę nie są potrzebne. Napiszę jeszcze, w związku z tym, że kilka osób, m. in. Ty, przez dłuższy czas się nie odzywało na forum, powstało drugie miejsce "spotkań" członków Róży na facebookowym Messengerze, jako że tam większość określiła, że kontakt jest szybszy i łatwiejszy. Jeśli masz Facebook'a, to zapraszam.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 04-04-21, 11:42

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
Volevo confermare le intenzioni del mese precedente.
Salutandovi,con Dio e una Santa Pasqua nel Signore risorto a tutti.
Maurizio

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 17-04-21, 14:22

Darek, przydział jest stały, zrobiony na pół roku/rok z góry. Trzeba sobie tylko pilnować zmiany przydziału co miesiąc, każdego 1-go dnia miesiąca. Wpisałem Cię znowu na przydział, ale zmieniła Ci się Tajemnica, więc sprawdź sobie proszę pod tym linkiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Pisanie intencji nie jest obowiązkowe, obowiązkowe jest tylko potwierdzanie obecności na modlitwie - najlepiej pod koniec bieżącego miesiąca na miesiąc nadchodzący, żebyśmy mieli pewność, że w Róży jest komplet.

Możesz pisać na forum tak często, jak chcesz, aczkolwiek warto powstrzymać się od przytyków i krytyki, co i z jaką częstotliwością kto pisze, bo to nie zachęca innych do aktywności na forum.
Tematy zawsze poruszaliśmy różne, ale jak widzisz nie każdy się tu tak "ekscytuje" tematami politycznymi czy krytyką papieża Franciszka, więc jeśli o tym głównie chcesz pisać, to możliwe, że nie doczekasz się odpowiedzi.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 18-04-21, 21:23

Potwierdzam. Moje intencje na maj:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Jadwigi, Katarzyny.
- o nawrócenie dla Magdy.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej pracy oraz w pracy mojego syna i męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili. W intencji Margerity, Marka, Aliny, Elżbiety, Danuty, Pauliny, rodziny Eshenbruch, Anny i Andrzeja, Anny i jej rodziny, Jarosława.
- W intencji ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, kapłanów mojej parafii.
- O nawrócenie i opamiętanie dla masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- O definitywne zakończenie aborcji na całym świecie oraz niewykorzystywanie ciał abortowanych dzieci do testowania i produkcji szczepionek oraz jakichkolwiek produktów. Aby przedstawiciele rządów Polski i innych krajów w żaden sposób nie szli na kompromis z producentami takich szczepionek.
- O zakończenie niszczenia życia rodzin i całych społeczeństw, oraz zakończenie ograniczeń dostępu do kościołów przez "lockdowny".
- Aby w tym roku wszędzie odbyły się tradycyjne pielgrzymki piesze do miejsc kultu i procesje Bożego Ciała.
- Za zmarłych z mojej rodziny i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Jadwigę, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, śp. Giovannę, za śp. Gizelę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy.
Z Panem Bogiem
Magda

ODPOWIEDZ