Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Vul » 16-08-17, 13:25

artek pisze:Szczęść Boże.
Szczęść Boże!
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 17-08-17, 13:08

Oktawia zdrowa i na tym sie wtedy urwalo . w zasadzie mozna zamknac temat bo jest ok .

dzis wczesnym rankiem wrocilem . intencje te , ktore zostaly mi zapodane indywidualnie by przekazac Pani Fatimskiej wykonane . a przekazalem je w bardzo oryginalny sposob . wkrotce fotki . zreszta Terezjusz w ostatniej chwili dopisal - " wszystkie intencje naszej Rozy " . czyli wszystko jest w porzadku .

rodzina z Torunia zameldowala mi ze bylem widoczny na Rozancu w Kaplicy Objawien 14 sierpnia .
a w ramach czasu wolnego bylismy nad Atlantykiem w miejscowosci Nazare . bylo kapitalnie .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 17-08-17, 13:14

i znowu z emocji zapomnialem cos dopisac ( tu chyba nie ma mozliwosci ponownego zaingerowania we wpis by go poprawic lub uzupelnic ) - rodzina byla ze mna 14 sierpnia w Fatimie za pomoca mojej ulubionej stacji TV-TELEPACE . tam w Fatimie wszystko zabetonowane , z trudem zebralem na pamiatke troche Ziemi Fatimskiej w poblizu miejsca objawienia . pogoda caly czas upalna . na glownym placu nie wygladalo to na pielgrzymke a raczej na plaze w Kaliforni .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 17-08-17, 14:41

Witam ojca i Artka :-D
Bardzo się cieszę że jesteście :-D

Przy okazji potwierdzam, moje intencje:

Za całą moją rodzinę. O łaskę Wierności Jezusowi dla całej mojej rodziny. Za to aby Maryja wraz z sowim Synem nauczyli mnie kochać, z Miłością przyjmować i Miłością reagować na przykrości i krzywdy.
W intencji Misji i Innuitów, O pokój na świcie w szczególności za Ukrainę, Syrię i Europę. W intencji Agnieszki z prośbą o uzdrowienie z reumatoidalnego zapalenia stawów, Mateusza z prośbą o uzdrowienie z Mukowiscydozy i jego babcię o zdrowie, Natalki aby była silna i poradziła sobie z trudnościami jakie spotykają ją w szkole i w życiu Za Dominika aby się leczył i wyzdrowiał. I za mnie o łaskę uzdrowienie. Za misjonarzy w Tajynsza (Kazachstan) i za ich misje. Dziękuję za wszystkie okazane łaski, za to że tam gdzie moim rodzonym rodzicom się nie powiodło w moim wychowaniu w naszych relacjach tam byli i są moi Niebańscy Rodzice cała moja Niebańska Rodzina w szczególności dziękuję za Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Awatar użytkownika
gossia
Przyjaciel forum
Posty: 19
Rejestracja: 28-06-17, 15:57
Kontakt:

Post autor: gossia » 17-08-17, 14:46

Dariusz-555, Tak sobie pomyślałam że jeszcze nie przeprosiłam cie za to że nazwałam cię hejterem na poprzednim forum :oops: Więc przepraszam. Zrozumiałam z czasem że nim nie jesteś po prostu masz inne zdanie bronisz go i rozpowszechniasz je. przytulam
"Ponieważ kocham ciebie, ponieważ Bóg ciebie kocha!"

Matka Teresa z Kalkuty:)

https://www.facebook.com/Serwis-Ewangel ... 467576327/

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 17-08-17, 18:01

ja nic nie wiem Gossia . odnosnie poprzedniego forum to zapodam cos z przeszlosci .
http://de.swoopshare.com/file/aba81f324 ... 1.jpg.html
umawialem sie z Andrzejem na ubiegly tydzien w Fatimie . Andrzeju , z pewnoscia modliles sie ze mna za nasza Roze . z pewnoscia byles obecny .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 17-08-17, 19:53

czas na sprawozdanie z odrobionego zadania domowego w Fatimie . najpierw modlitwa z intencjami w reku . http://de.swoopshare.com/file/454f0d31c ... e.JPG.html
nastepnie wrzucilem kartke do swietego ognia . dym zawsze unosi sie do Nieba .
http://de.swoopshare.com/file/e80e40bbe ... n.JPG.html
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 27-08-17, 21:48

jak tu cicho o zmierzchu . pewnie sie troche rozrusza jak beda intencje na nowy miesiac czyli " sorki ze mnie tu dlugo nie bylo , te same intencje co w poprzednim miesiacu " .

moja intencja wiadomo - za udana i owocna fatimska pielgrzymke . w przedostatni dzien pobytu , Pani Fatimska dala nam kilka godzin wolnego wiec dalismy szusa nad ocean atlantycki do miejscowosci Nazare .
http://de.swoopshare.com/file/f8ea36b3c ... a.JPG.html
jest tu kapitalnie . polecam wszystkim . milego tygodnia wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 30-08-17, 11:35

Potwierdzam

Moje intencje na wrzesien

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla Elżbiety, Władysława, Bronisławy.
- O błogosławieństwo w mojej pracy, o nową, lepszą pracę.
- O lepszą, stabilną pracę dla mojego męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Edyty, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym. O rozpowszechnienie Mszy św. trydenckiej, o należytą cześć dla Eucharystii.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. O wyzwolenie z homoseksualizmu dla Andrei i Fabio, Franciszka i Piotra. Aby ustały prześladowania wobec, którzy się temu prawu sprzeciwiają. O siły, łaskę i odwagę od Ducha Świętego w przezwyciężeniu wszelkich wpływów związanych z tym prawem w mojej pracy.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, za sp. ks. Mariana, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
_________________
Magda

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 31-08-17, 16:56

Potwierdzam na wrzesień, intencje stałe bez zmian + za Anetę, o umocnienie wiary w obliczu codziennych trudności i niezachwianą ufność w opiekę Maryi.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 31-08-17, 19:28

Kochani, oto nasze wrześniowe intencje prywatne oraz stałe Róży.
Proszę o.Placyda o błogosławieństwo dla Grupy na kolejny miesiąc wspólnej modlitwy. :-)

Przydział Tajemnic

Intencje prywatne członków Grupy Różańcowej

Intencje stałe Grupy Różańcowej

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 31-08-17, 21:55

Terezjusz, dziękuję za przypomnienie o moich obowiązkach jako opiekuna wirtualnej róży różańcowej.

Kochani, z serca błogosławię każdej i każdemu z Was. Niech Boże błogosławieństwo rozszerza się przez Was do Waszych rodzin, przyjaciół i znajomych, obejmując także tych wszystkich polecanych w Waszych modlitwach.

Św. Franciszek lubił bardzo błogosławieństwo Aaronowe. Myślę, że bardzo słusznie, przede wszystkim dlatego, że jest on częścią słowa Bożego, a jako takie ma szczególną moc. Pragnę je wykorzystać w tym miejscu. Niech ono dociera do Was i okaże się skuteczne!

"Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem" (Lb 6,24-26).
Ostatnio zmieniony 01-09-17, 16:42 przez o. Placyd Koń, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 31-08-17, 22:04

Potwierdzam intencje z sierpnia. Oprócz tego polecam modlitwom żonę mojego siostrzeńca, Gosię, która jest w ciąży, o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla niej i dla dziecka.

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Post autor: beti2503 » 31-08-17, 23:06

Witam serdecznie opiekuna duchowego naszej Róży oraz Ciebie Artek :)
Potwierdzam obecność swoją i Agnes na modlitwie we wrześniu. Moje intencje:
- dziękczynna za owocny czas rekolekcji, za naszego kierownika duchowego, za łaski płynące z Sakramentu Małżeństwa, za nasze dzieci, za doświadczenie Bożej Miłości, za szczęśliwe rozwiązanie Moniki i wszystkie otrzymane łaski,
- we wszystkich intencjach Bogu wiadomych, o wypełnienie Bożej Woli w naszym życiu.
Łezka również pamiętam ;-)
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 01-09-17, 14:24

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per settembre sono:
per Alice,che continui a camminare sulla via del Signore Gesù,e per la sua mamma,che possa avvicinarsi a Dio..
per Anna e Roberto,Fabio,Jeannette,che possano abbracciare la fede nel Signore Gesù...
per Umberto e Mariagrazia,Nora,Mariagrazia,che possano sentire Gesù Cristo nelle loro difficoltà..
per la conversione dei musulmani,dei cristiani tiepidi e di tutti noi...
per me,che sto attraversando un periodo piuttosto difficile..
per il nostro gruppo del Rosario,che possa stare unito nella fede..
per il Santo Padre e per le sue intenzioni..
salutandovi,con Dio
Maurizio

ODPOWIEDZ