Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Terezjusz

ODPOWIEDZ
Dariusz-555
Przyjaciel forum

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 04-07-18, 09:46

grillowanie Polski w euro-parlamencie juz rozpoczete . nie moge przejsc obok tego obojetnie . nasza Ojczyzna jest obrzucana blotem jak nigdy dotad . hiszpanska deputowana taki tekst odczytala z kartki - " panie Morawiecki , dzwony koscielne nie pozwalaja panu uslyszec naszego glosu " . Ojczyzne wolna . . . . . . cale zdanie jest pod stopka .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum

Post autor: magda68 » 04-07-18, 13:32

Dariusz-555 pisze:
04-07-18, 09:46
grillowanie Polski w euro-parlamencie juz rozpoczete . nie moge przejsc obok tego obojetnie . nasza Ojczyzna jest obrzucana blotem jak nigdy dotad . hiszpanska deputowana taki tekst odczytala z kartki - " panie Morawiecki , dzwony koscielne nie pozwalaja panu uslyszec naszego glosu " . Ojczyzne wolna . . . . . . cale zdanie jest pod stopka .

A to nie jest tak czasem, ze p. M. M po to został premierem, aby "dobra zmiana" stała się jeszcze lepsza dla eurokratów i żydolewackiego establismentu. Ja nie słucham wystąpień eurokratów plujących na Polskę. Szkoda na to czasu. Nie "nakręcam" się na polytykowanie o tzw ekipie rządzącej i tzw "opozycji", skoro i jedni i drudzy mają przyczepione sznurki, za które te same ręce pociągają. Krajski,Braun już od dość dawna o tym mówili. A to co się teraz dzieje jest tylko potwierdzeniem.
Najlepsza broń... Różaniec.

tak przy okazji podaję link do wystąpienia G. Brauna. O Gietrzwałcie.
https://www.youtube.com/watch?v=KjZtPOp1neQ
Magda

Dariusz-555
Przyjaciel forum

Post autor: Dariusz-555 » 04-07-18, 18:22

w kazda niedziele na TVP-1 o 07.00 msza z Krakowa ze starych Lagiewnik . polecam . a za chwile na Radio-Horeb " Bog slyszy Twoja modlitwe " .
Alleluja i do przodu .

Dariusz-555
Przyjaciel forum

Post autor: Dariusz-555 » 07-07-18, 10:51

modlitwy na Jasnej Gorze rozpoczete . glowne uroczystosci zwiazane z nawiedzeniem figury sw Michala Archaniola od 14.00 . transmisja w Radiu Jasna Gora .
Adoracja Najswietszego Sakramenu wraz z modlitwami o uzdrowienie i odnowienie . polecam . kto chce byc uzdrowiony i odnowiony reka do gory ?

Juski
Przyjaciel forum

Post autor: Juski » 09-07-18, 07:59

Osobiście ostatnio, po za nowo odkrytym św Charbelem, na nowo odkrywam bogactwo św Józefa. Chyba jeden z najcichszych a jednocześnie chyba najbardziej niesamowity święty i jakże skuteczny orędownik...

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 16-07-18, 11:06

Juski jak byś potrzebowała trochę olejku św. Szarbela to daj znać. Będąc jednej niedzieli w bazylice w Niepokalanowie, była akurat grupa pielgrzymów z Libanu, podczas kazania opowiadali o Św. Szarbelu a na koniec rozdawali olejek. Już raz użyłem olejku. Moja najmłodsza, Klara oparzyła się na policzku. Niestety został ślad. Nie czekając długo posmarowałem te miejsce olejkiem, oczywiście ufna modlitwa do Św. Szarbela o pomoc i dziś nie ma śladu. Ktoś powie przypadek, ja powiem Św. Szarbel :)

Dariusz-555
Przyjaciel forum

Post autor: Dariusz-555 » 16-07-18, 17:50

oprocz ojejku sa jeszcze drobne kamyki , ktore uzywa sie do kadzidla . rok szybko zleci i ponownie dzien wspomnien pustelnika Maronity i mistrza modlitwy z Libanu czyli Ojca Charbela Maklouffa z miasteczka Bekka Kafra .

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 18-07-18, 11:27

Zgadza się, kamyki także mam, nie wiedziałem co z nimi zrobić, dzieki Darku :)

Dariusz-555
Przyjaciel forum

Post autor: Dariusz-555 » 18-07-18, 20:36

zatem witam w klubie czcicieli sw Charbela . te kamyczki kladzie sie na specjalny wegielek , mozna dolac kilka kropel olejku , zamyka sie calosc w specjalnym naczyniu i podpalic wegielek . wazna jest metalowa podstawka bo calosc jest bardzo goraca . jesli bedziesz chcial to zapodam fotke .milego wieczoru wszystkim

ODPOWIEDZ