Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 14-09-19, 13:13

Pozdrawiam Was z Włocławka, gdzie dziś Polska zjednoczyła się pod Krzyżem i zapewniam o modlitwie. :machamy:

Jeśli nie macie okazji uczestniczyć osobiście, to VOD TVP prowadzi transmisję na żywo, warto włączyć się w tę dzisiejszą wspólnotową modlitwę i posłuchać świadectw. Niech nasze umiłowanie Krzyża Chrystusa niesie światu świadectwo Bożej Miłości do nas!

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 16-09-19, 16:51

Ty sie modliles we Wloclawku pod Krzyzem za Polske a w najblizsza sobote w Toruniu marsz zboczencow lgbt .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 28-09-19, 12:05

Potwierdzam obecność w październiku

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 29-09-19, 18:57

Potwierdzam. Moje intencje na październik:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O dobrą pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny. O chrzest św. dla Danuty.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej. Polecam Matce Najświętszej Synod amazoński.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili (szczególnie osoby, które podczas pielgrzymki udzielały mi gościny), których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety i Franciszki i Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Magda

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-10-19, 15:35

Witam grupe
potwierdzam pazdzierni intencje moje jak we wrzesniu

z Bogiem :angel: :angel:

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-10-19, 17:13

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per ottobre:
per me e Cinzia,che l'inizio di questa vita a 2 sia benedetto dal Signore.
per Alice,che possa crescere nella fede,e per la conversione della sua famiglia
per la conversione di Anna e Roberto,e tutti quelli che praticano o seguono yoga,reiki e altre discipline olistiche.
per Nora,Mariagrazia,Roberta e le loro famiglie,perchè abbiano il conforto tramite lo Spirito Santo.
per la conversione dei musulmani,atei,seguaci di altre religioni e cristiani tiepidi.
per il Santo Padre Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per il nostro gruppo del Rosario.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-10-19, 19:45

Witajcie, Kochani,

na nowy miesiąc, miesiąc Różańca świętego, niech Was błogosławi Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 01-10-19, 19:55

:nutki: Moje intencje na październik 2019:
- dziękczynna za Sylwię, Sabinę, Franciszka i Maksymiliana z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
-dziękczynna za udany urlop, za ludzi których poznaliśmy,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli, Matko Boska miej ich w swojej opiece,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy.

Panie Boże udziel pokoju w życiu rodzinnym i w pracy.
Jezu Ufam Tobie
Matko Boża Różańcowa wstawiaj się za nami
Na górę

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 03-10-19, 14:39

Potwierdzam obecność na modlitwie w październiku za siebie i Agnes. Moje intencje:
- dziękczynna, za nawrócenie bliskich mi osób,
- dziękczynna za szczęśliwe narodziny Kubusia,
- dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski,
- o nawrócenie grzesznikow zatwardziałych, szczególnie wśród naszych bliskich i znajomych,
- o potrzebne łaski dla Ani i Piotra,
- o łaskę dobrej spowiedzi K.,
- o zdrowie dla naszej rodziny,
- o dar rady w ważnej dla nas sprawie,
- za nasze małżeństwo, w 11 rocznicę ślubu, o łaskę wiary, nadziei, miłości i jedności małżeńskiej,
- za nasze dzieci i chrześniaków o święte życie dla nich,
- we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.
Szczęść Boże Kochani! Pamiętam w modlitwie za Was :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 03-10-19, 16:48

Ojcze Placydzie, dziękuję za październikowe błogosławieństwo dla Grupy! :-)

Kochani, pamiętałem o Was we Włocławku na modlitwie pod Krzyżem, polecam Wam na yt szczególnie świadectwo Joanny Bątkiewicz-Brożek i Drogę Krzyżową.

Magda, nie mam na razie czasu żeby Ci na spokojnie odpisać, a propos PPK, ale w wolnej chwili to zrobię, tylko na razie jestem ciągle w biegu.

Nie wiem, czy wiecie, ale u hioba (właściciela forum, na którym gościmy) zdiagnozowano nowotwór, prosił o modlitwę, a więc i my Go nią otoczmy.

P.S. Przypominam formatki: Przydział Tajemnic oraz Intencje stałe Grupy Różańcowej.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-11-19, 01:49

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
le mie intenzioni per novembre:
per me e Cinzia,che il Signore ci sia sempre vicino
per Alice,che continui a crescere nella fede,e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Massimo e Michela,Tatiana
per il Santo Padre e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
contro la diffusione dello yoga,reiki e tutte le pratiche olistiche , contro Halloween,e ogni altra pratica di ispirazione satanica.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per il nostro gruppo del Rosario,affinchè sia sempre unito nella fede
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-11-19, 10:01

Kochani,

witam Was w nowym miesiącu. Listopad to miesiąc, który zaczynamy od uroczystości Wszystkich Świętych, a następnego dnia w liturgii wspominamy wszystkich wiernych zmarłych, czyli dusze w czyśćcu cierpiące. Jak Wam wiadomo, Wszyscy Święci to nie tylko ci święci, których imiona zapisane są w kalendarzu liturgicznym, ale także ci nieznani z imienia święci. Zapewne przynajmniej niektórych z nich spotkaliśmy w naszym życiu. Ponieważ nie wiemy, czy ci, którzy odeszli, czy to członkowie naszych rodzin, czy przyjaciele, koledzy czy tylko przypadkowo spotkani, są już w niebie, czy może jeszcze w czyśćcu modlimy się za nich, jakby byli w czyśćcu (przynajmniej wielu tak czyni). Ale nawet, jeśli są już w niebie, to ta modlitwa oczywiście nie przepada, ale pomaga innych, a ostatecznie służy nam samym, ponieważ ci, którzy pamiętają o zmarłych, później będę lepiej predysponowani, żeby skuteczne okazały się modlitwy za nich, kiedy już odejdą z tego świata. Korzystajmy ze skarbca Kościoła i ofiarujmy za naszych Zmarłych odpusty. I oczywiście polecajmy ich w czasie modlitwy, w tym także modlitwy różańcowej.

Na nowy miesiąc niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 01-11-19, 15:04

Potwierdzam. Moje intencje na listopad:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O dobrą pracę dla mnie w moim mieście.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny,. O chrzest św. dla Danuty.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety, Aliny, Franciszki, Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 01-11-19, 15:12

Maurizio Leoni pisze:
01-11-19, 01:49
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
le mie intenzioni per novembre:
per me e Cinzia,che il Signore ci sia sempre vicino
per Alice,che continui a crescere nella fede,e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Massimo e Michela,Tatiana
per il Santo Padre e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
contro la diffusione dello yoga,reiki e tutte le pratiche olistiche , contro Halloween,e ogni altra pratica di ispirazione satanica.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per il nostro gruppo del Rosario,affinchè sia sempre unito nella fede
salutandovi,con Dio
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo
Moje intencje na listpad:
- Za mnie i Cincię, aby Pan był zawszy przy nas blisko
- Za Alicję, aby adal wzrastała w wierze, o nawrócenie jej rodziny
- O nawrócenie Anny, Roberta, Massimo, Tatiany.
- Za Ojca Świętego i jego intencje, za wszystkich kapłanów.
- Przeciw rozpowszechnianiu jogi, reiki, wszystkich praktyk holistycznych, przeciw helloween, i przeciw praktykowaniu wszystkiego co pochodzi z inspiracji satanistycznej.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan
- Za naszą grupę różańcową, aby nadal była zjednoczona w wierze.
salutandovi,con Dio
Magda

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 01-11-19, 17:29

Potwierdzam obecność w listopadzie. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ