Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 30-06-20, 20:20

Potwierdzam udział w modlitwie.

Intencje na lipiec:
- dziękczynna za Wojtka, Ulę, Marka, Agnieszkę z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli, Matko Boska miej ich w swojej opiece,
- o wsparcie dla Moniki i jej dzieci, żeby ich mąż i ojciec przestał pić,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka, Laurę i Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa, Mię o zdrowie dla nich,
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy,
- za dzieci, którym nie dane było się urodzić.

Panie Boże udziel pokoju w życiu rodzinnym i w pracy.
Jezu Ufam Tobie
Matko Boża Różańcowa wstawiaj się za nami

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-07-20, 10:20

Witajcie Kochani!

W pierwszą niedzielę rozpoczętego właśnie lipca Kościół daje nam do wysłuchania i rozważenia Ewangelię według św. Mateusza 11,25-30. Cały ten fragment to jeden z moich ulubionych tekstów biblijnych, może nawet najbardziej ulubiony z całego Pisma św. Z tych sześciu wersetów pragnę zacytować te dwa: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych” (ww. 28-29).

Nasz Pan jest „cichy i pokorny sercem” i zachęca nas, abyśmy się od Niego uczyli tej cnoty. Zgodnie z Jego słowami pokora jest drogą do „ukojenia dusz” – osiągnięcia pokoju serca. Ale pokora potrzebna jest też do wykonania tego pierwszego koniecznego kroku: decyzji przyjścia do Niego, u której początku stoi poznanie własnej niewystarczalności. W ten sposób pokora zakorzeniona w prawdzie prowadzi do poznania siebie i Boga, a jej owocem jest ukojenie serc, przedsmak szczęścia wiecznego zbawionych w niebie.

Niech modlitwa różańcowa stanie się dla nas środkiem do zdobycia potrzebnej cnoty.

Na tej drodze niech błogosławi Was Bóg wszechmogący: Ojciec, Syn i Duch Święty.

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 01-07-20, 22:21

moje intencje na lipiec:
- o zdrowie dla dziadka
- dla mnie w intencji Bogu wiadomej.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-07-20, 00:26

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per luglio :
per me e per Cinzia,che il Signore ci accompagni nel nostro cammino .
per Alice,che continui il suo percorso di fede,e per la sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Mariagrazia,Fabio,Gianfranco e di di tutti coloro che sono lontani dalla Chiesa.
per una signora molto malata di cancro della quale i medici hanno dato poco tempo,affinche il Signore si faccia presente nella sua famiglia.
per la conversione dei nemici della Chiesa,dei musulmani,massoni,cristiani tiepidi...
contro il dilagare dell'ideologia gender,dello yoga,reiki ,ed altre pratiche olistiche.
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre avanti nel Signore
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 05-07-20, 00:07

Ojcze Placydzie dziękuję za lipcowe błogosławieństwo, oraz za Ojca obecność z nami i wspólną modlitwę.
Dziękuję tym którzy potwierdzają swoją obecność w grupie, jak i tym którzy choć nie potwierdzają tu na forum, to jednak trwają z nami na wspólnej modlitwie. Są jednak osoby które już dawno nie dawały znaku życia i nie wiem czy są z nami.Poczekam jeszcze do sierpnia a we wrześniu jeżeli nie potwierdzą obecności będzie to równoznaczne z opuszczeniem naszej Róży.

Moje intencje na lipiec : Za Izę o wszelkie potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i łaskę zdrowia
Za nasze rodziny i wszystkich którym obiecałem modlitwę
Za wszystkich wśród których mieszkam i pracuję
Za Anię i Jej mamę Krystynę o łaskę zdrowia


Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie życząc udanych i bezpiecznych wakacji.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 05-07-20, 22:07

Potwierdzam. Moje intencje na czerwiec:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- No nową, dobrą pracę dla Magdy,
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem, wszystkich, którzy dążą do zniewolenia ludzi.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili. W intencji Margerity, Marka. W intencji Pauliny, w intencji rodziny Eshenbruch.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna, kapłanów mojej parafii.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, śp. Giovannę, za śp. o Hryniewicza, za śp. Gizelę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 05-07-20, 22:07

Potwierdzam. Moje intencje na lipiec:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- No nową, dobrą pracę dla Magdy,
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem, wszystkich, którzy dążą do zniewolenia ludzi.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili. W intencji Margerity, Marka. W intencji Pauliny, w intencji rodziny Eshenbruch.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna, kapłanów mojej parafii.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, śp. Giovannę, za śp. o Hryniewicza, za śp. Gizelę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 05-07-20, 22:13

Mariuszz pisze:
05-07-20, 00:07
Ojcze Placydzie
Dziękuję tym którzy potwierdzają swoją obecność w grupie, jak i tym którzy choć nie potwierdzają tu na forum, to jednak trwają z nami na wspólnej modlitwie. Są jednak osoby które już dawno nie dawały znaku życia i nie wiem czy są z nami.Poczekam jeszcze do sierpnia a we wrześniu jeżeli nie potwierdzą obecności będzie to równoznaczne z opuszczeniem naszej Róży
Mariusz. Gianluca opuścił Różę. Nie wiem czy Wam napisał na privie. Pisałam mu, aby oficjalnie dał informację wysyłając posta na forum, albo Wam (Tobie lub Izie) prywatną wiadomość. Ja do Izy napisałam wiadomość.
Podał powód, ale nie chcę o tym tu pisać.
Magda

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 31-07-20, 21:08

potwierdzam swoją dalszą obecność.
Moje intencje na sierpień:
- o ustanie pandemii
- o zgodę i pojednanie w rodzinach
- o łaskę zdrowia dla Barbary, Renaty i Beaty

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 01-08-20, 01:00

Potwierdzam obecność w kolejnym miesiącu :)
intencje:
za Asię o pomoc w podejmowaniu decyzji
o wskazówki dla mnie co mam wybrać
za całą rodzinę
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-08-20, 22:54

Kochani,
Ponieważ nie mam dostępu do komputera, ograniczę się tylko do błogosławieństwa na obecny miesiąc:
Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-08-20, 23:50

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per agosto :
per me e mia moglie Cinzia,che il Signore ci stia accanto,soprattutto nei momenti difficili.
per Alice e la sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Nora,Fabio,Mariagrazia.....e per la conversione dei nemici della Chiesa,massoni,cristiani tiepidi e musulmani.
contro il dilagare dello yoga e altre discipline olistiche,contro l'ideologia gender e la deriva anticristiana del mondo.
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per le anime dei defunti ed in particolare per Elena.
per il nostro gruppo del Rosario,perchè continui sempre unito nel nome del Signore...
salutandovi,con Dio
Maurizio

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 02-08-20, 23:51

o. Placyd Koń pisze:
02-08-20, 22:54
Kochani,
Ponieważ nie mam dostępu do komputera, ograniczę się tylko do błogosławieństwa na obecny miesiąc:
Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty.
Amen
Maurizio

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 03-08-20, 20:23

Potwierdzam. Moje intencje na sierpień:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Jadwigi, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- No nową, dobrą pracę dla Magdy w Poznaniu.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem, wszystkich, którzy dążą do zniewolenia ludzi.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili. W intencji Margerity, Marka. W intencji Pauliny, w intencji rodziny Eshenbruch.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna, kapłanów mojej parafii.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, śp. Giovannę, za śp. o Hryniewicza, za śp. Gizelę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 03-08-20, 20:34

Maurizio Leoni pisze:
02-08-20, 23:50
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per agosto :
per me e mia moglie Cinzia,che il Signore ci stia accanto,soprattutto nei momenti difficili.
per Alice e la sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Nora,Fabio,Mariagrazia.....e per la conversione dei nemici della Chiesa,massoni,cristiani tiepidi e musulmani.
contro il dilagare dello yoga e altre discipline olistiche,contro l'ideologia gender e la deriva anticristiana del mondo.
per Papa Francesco e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per le anime dei defunti ed in particolare per Elena.
per il nostro gruppo del Rosario,perchè continui sempre unito nel nome del Signore...
salutandovi,con Dio
Moje intencje na sierpień:
- za mnie oraz moją żonę Cinzię, aby Pan był blisko, szczególnie w trudnych momentach,
- za Alicję i jej rodzinę,
- O nawrócenie Anny i Roberta, Nory, Fabio, Mariigrazii, o nawrócenie wrogów Kościoła, masonów, muzułmanów, letnich chrześcijan,
- Przeciw rozpowszechnianiu jogi i innych holistycznych dyscyplin, przeciw ideologii gender i antychrześcijańskim ruchom na świecie,
- Za papieża Franciszka i jego intencje, za wszystkich kapłanów,
- za dusze zmarłych, szczególnie za św. Elenę,
- za naszą grupę różańcową, aby wciąż trwała zjednoczona w Panu.
Magda

ODPOWIEDZ