Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 04-07-18, 10:46

grillowanie Polski w euro-parlamencie juz rozpoczete . nie moge przejsc obok tego obojetnie . nasza Ojczyzna jest obrzucana blotem jak nigdy dotad . hiszpanska deputowana taki tekst odczytala z kartki - " panie Morawiecki , dzwony koscielne nie pozwalaja panu uslyszec naszego glosu " . Ojczyzne wolna . . . . . . cale zdanie jest pod stopka .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 04-07-18, 14:32

Dariusz-555 pisze:
04-07-18, 10:46
grillowanie Polski w euro-parlamencie juz rozpoczete . nie moge przejsc obok tego obojetnie . nasza Ojczyzna jest obrzucana blotem jak nigdy dotad . hiszpanska deputowana taki tekst odczytala z kartki - " panie Morawiecki , dzwony koscielne nie pozwalaja panu uslyszec naszego glosu " . Ojczyzne wolna . . . . . . cale zdanie jest pod stopka .

A to nie jest tak czasem, ze p. M. M po to został premierem, aby "dobra zmiana" stała się jeszcze lepsza dla eurokratów i żydolewackiego establismentu. Ja nie słucham wystąpień eurokratów plujących na Polskę. Szkoda na to czasu. Nie "nakręcam" się na polytykowanie o tzw ekipie rządzącej i tzw "opozycji", skoro i jedni i drudzy mają przyczepione sznurki, za które te same ręce pociągają. Krajski,Braun już od dość dawna o tym mówili. A to co się teraz dzieje jest tylko potwierdzeniem.
Najlepsza broń... Różaniec.

tak przy okazji podaję link do wystąpienia G. Brauna. O Gietrzwałcie.
https://www.youtube.com/watch?v=KjZtPOp1neQ
Magda

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 04-07-18, 19:22

w kazda niedziele na TVP-1 o 07.00 msza z Krakowa ze starych Lagiewnik . polecam . a za chwile na Radio-Horeb " Bog slyszy Twoja modlitwe " .
Alleluja i do przodu .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 07-07-18, 11:51

modlitwy na Jasnej Gorze rozpoczete . glowne uroczystosci zwiazane z nawiedzeniem figury sw Michala Archaniola od 14.00 . transmisja w Radiu Jasna Gora .
Adoracja Najswietszego Sakramenu wraz z modlitwami o uzdrowienie i odnowienie . polecam . kto chce byc uzdrowiony i odnowiony reka do gory ?
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Juski
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 30-06-17, 09:17

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Juski » 09-07-18, 08:59

Osobiście ostatnio, po za nowo odkrytym św Charbelem, na nowo odkrywam bogactwo św Józefa. Chyba jeden z najcichszych a jednocześnie chyba najbardziej niesamowity święty i jakże skuteczny orędownik...

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 16-07-18, 12:06

Juski jak byś potrzebowała trochę olejku św. Szarbela to daj znać. Będąc jednej niedzieli w bazylice w Niepokalanowie, była akurat grupa pielgrzymów z Libanu, podczas kazania opowiadali o Św. Szarbelu a na koniec rozdawali olejek. Już raz użyłem olejku. Moja najmłodsza, Klara oparzyła się na policzku. Niestety został ślad. Nie czekając długo posmarowałem te miejsce olejkiem, oczywiście ufna modlitwa do Św. Szarbela o pomoc i dziś nie ma śladu. Ktoś powie przypadek, ja powiem Św. Szarbel :)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 16-07-18, 18:50

oprocz ojejku sa jeszcze drobne kamyki , ktore uzywa sie do kadzidla . rok szybko zleci i ponownie dzien wspomnien pustelnika Maronity i mistrza modlitwy z Libanu czyli Ojca Charbela Maklouffa z miasteczka Bekka Kafra .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 18-07-18, 12:27

Zgadza się, kamyki także mam, nie wiedziałem co z nimi zrobić, dzieki Darku :)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 18-07-18, 21:36

zatem witam w klubie czcicieli sw Charbela . te kamyczki kladzie sie na specjalny wegielek , mozna dolac kilka kropel olejku , zamyka sie calosc w specjalnym naczyniu i podpalic wegielek . wazna jest metalowa podstawka bo calosc jest bardzo goraca . jesli bedziesz chcial to zapodam fotke .milego wieczoru wszystkim
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 25-07-18, 08:12

:saint: :angel: :nutki: :angel: :saint: :machamy:
Intencje na sierpień 2018:
- dziękczynna za Anetę i Marka, z okazji 10 rocznicy ślubu, za wszystkie łaski otrzymane z prośbą o dalsze, o spokój i Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej,
o dar rodzicielstwa jeśli taka jest Twoja wola...,
- o wiarę dla mnie...
- o uzdrowienie mojego męża, o opiekę Matki Bożej,
- o uzdrowienie mojej siostry, mamy, taty, teściowej, teścia
- o zdrowie dla moich bliskich,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- o udany remont, o siły dla nas i nam pomagających, i Boże Błogosławieństwo na ten czas,
- dziękczynna za nasze chrześniaki: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię o zdrowie dla nich,
- dziękczynna za wszystkie dzieci,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie,
- za wszystkich, którzy walczą o życie
- o pokój na świecie,

Panie Jezu,
Ty się tym zajmij,
Ufam Tobie...

:nutki: tańczę :nutki:

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 25-07-18, 21:33

Bardzo proszę o modlitwę za moją teściową, która leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Bóg zapłać.
Magda

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 27-07-18, 08:41

Potwierdzam obecność
Moja intencja na sierpień: prośba o uwolnienie z nałogu

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 28-07-18, 23:25

Będę obecny w sierpniu.
Proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 29-07-18, 21:52

Potwierdzam.

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Bronisławy, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu. O wyzdrowienie z ciężkiej choroby dla Bronisławy.
- Za nowożeńców Ewelinę i Karola.
- O nową pracę dla mnie w moim mieście. O łaski i siły w mojej nowej pracy.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą,
- o łaskę macierzyństwa dla Justyny, Edyty, Justyny i Joanny.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby członkowie nowego rządu we Włoszech kierowali się zawsze wartościami katolickimi, sprawiedliwością i miłością bliźniego. Polecam Najświętszej Marii Pannie nowy rząd w Włoszech.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, Tadeusza, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za stabilną pracę dla mojego męża.
Magda

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 31-07-18, 22:00

potwierdzam sierpien intencje jak lipcu

ODPOWIEDZ