Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 06-09-18, 16:01

wolalbym w intencji naszej Ojczyzny , ktora nadal istnieje tylko teoretycznie . co za radosc uczestniczyc o 15.00 na TELEPACE w Koronce do Bozego Milosierdzia z kosciola Sw Ducha w Rzymie . Joel Osteen na TBN wyjasnia skutecznosc modlitw w konkretnych intencjach czyli " Boze , obiecales wieniec zamiast popiolu " . a co dalej ? kto oglada ten wie . powtorki jego kazan sa dosyc czesto . pozdr i milego popoludnia wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 08-09-18, 13:34

za chwile czyli o 15.00 Koronka z Rzymu a potem procesja w Nazarecie . obie transmisje na moim ulbionym TV-TELEPACE . polecam i milego weekendu wszystkim . i oczywiscie Alleluja i do przodu .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 14-09-18, 21:53

na PADRE-PIO-TV caly czas trwa adoracja Krzyza Swietego . kapitalna sprawa . jestem pod wrazeniem . w przyszla niedziele 50 - lecie powrotu do Nieba Ojca Pio . beda zdroje lask , oj beda . kto juz trwa w Nowennie do Ojca Pio reka do gory ?
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 22-09-18, 18:13

w Bella Italia juz sie dzieje czyli 50 lecie powrotu do Nieba Ojca Pio . wszystko oczywiscie na PADRE-PIO-TV .
tylko co tu tak cicho o zmierzchu ? za tydzien pewnie bedzie troche glosniej czyli " kochani ! sorki ze mnie tu dlugo nie bylo , potwierdzam grudzien - intencje jak w marcu " .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 30-09-18, 08:34

Kochani,
Mamy październik. Dla miłośników Różańca to miesiąc szczególny, bo różańcowy. Zatem to szczególny miesiąc dla nas wszystkich.

W ostatnich dniach oglądałem taki filmik na youtubie, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Był to wywiad z byłym menadżerem w dużej firmie. Za jakieś działania niezgodne z przepisami z przepisami prawnymi został skazany na karę 3 lat więzienia. W tej chwili nie potrafię powiedzieć, na czym dokładnie polegała jego wina, ale nie jest to tu najważniejsze. Ważniejsze jest to, co przeżył, kiedy znalazł się w więzieniu. Powiedział, że …nigdy nie czuł się tak blisko Boga, jak właśnie w czasie pobytu więzienia, kiedy został pozbawiony wszystkiego, co miał do tej pory, a jego świat, w którym żył przestał dla niego istnieć, a w każdym razie nie miał do niego dostępu. Doświadczył ogromnego głodu Boga, dlatego z tęsknotą czekał na niedzielą Mszę św., która na jego oddziale była sprawowana raz na dwa tygodniu. Poprosił żonę o egzemplarz Pisma św. i kiedy je otrzymał, pilnie je czytał. I odkrył też modlitwę różańcową, jak powiedział, zwłaszcza jej medytacyjny charakter. Medytowane tajemnice różańca św. wypełniły jego więzienną samotność. A teraz, jak powiedział, tzn. po wyjściu na wolność, niestety zaniedbał tą praktykę…

To mnie zasmuciło. Bo myślę, że prawdziwa mądrość to trwanie przy Bogu. Zwrócenie się do Niego w trudnym doświadczeniu jest dla wierzących czymś normalnym. Ale niestety, kiedy doświadczenie mija, wielu zapomina o Tym, którego wcześniej tak gorliwie szukali. Aby temu zapobiec, potrzebna jest modlitwa. Modlitwa umacnia nas w wiernym trwaniu przy Bogu. Bo próbą jest nie tylko samotność, choroba, utrata pracy, niesłuszne oskarżenie. Próbą może być powodzenie, takie zajęcie się różnymi ważnymi sprawami, że brakuje czasu dla Najważniejszego. Która z tych prób jest gorsza? Pewnie ta, w której jest łatwiej zapomnieć o Bogu. Niech praktyka codziennego uchroni nas od tego. Przeciwnie, niech umacnia naszą więź z Bogiem przez pośrednictwo naszej zwycięskiej Matki, Królowej Różańca św.

Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 30-09-18, 16:27

Potwierdzam. Moje intencje na październik:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O pracę dla mnie w moim mieście. O łaski i siły w mojej nowej pracy.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. Intencji Margarety.
- o łaskę macierzyństwa dla Justyny, Edyty, Justyny i Joanny.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby członkowie nowego rządu we Włoszech kierowali się zawsze wartościami katolickimi, sprawiedliwością i miłością bliźniego. Polecam Najświętszej Marii Pannie rząd w Włoszech.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Z Panem Bogiem.
Magda

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 30-09-18, 19:52

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per ottobre:
per Alice,affinche il Signore Gesù la sostenga per la prossima operazione chirurgica,e per la conversione dei suoi genitori.
per Cinzia,Veronica e Lorenzo,Davide,Umberto e Mariagrazia,Nora,perchè sentano la vicinanza di Gesù nella loro vita..
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per le intenzioni di papa Francesco e per tutti i sacerdoti,specialmente per quelli perseguitati a causa della fede.
perché l'Europa conservi le sue radici cristiane.
per il nostro gruppo del Rosario,che possa continuare unito nel nome del Signore..
per me,perchè il Signore mi aiuti in questo momento della mia vita.
salutandovi,con Dio
Maurizio

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 30-09-18, 23:05

Potwierdzam swoją obecność w październiku.
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 01-10-18, 09:46

Maurizio Leoni pisze:
30-09-18, 19:52
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per ottobre:
per Alice,affinche il Signore Gesù la sostenga per la prossima operazione chirurgica,e per la conversione dei suoi genitori.
per Cinzia,Veronica e Lorenzo,Davide,Umberto e Mariagrazia,Nora,perchè sentano la vicinanza di Gesù nella loro vita..
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per le intenzioni di papa Francesco e per tutti i sacerdoti,specialmente per quelli perseguitati a causa della fede.
perché l'Europa conservi le sue radici cristiane.
per il nostro gruppo del Rosario,che possa continuare unito nel nome del Signore..
per me,perchè il Signore mi aiuti in questo momento della mia vita.
salutandovi,con Dio
Potwierdzam moją obecnośc. Moje intencje na październik:

- Za Alicję,aby Pan Jezus wspomagał ją z racji następnej operacji chirurgicznej, o nawrócenie jej rodziców.
- Za Cincię, Weronikę i Lorenza, Dawida, Umberta i Mariegrazię, Norę aby odczuwali bliskość Jezusa w życiu.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- W intencjach papieża Franciszka oraz za wszystkich kapłanów, szczególnie za prześladowanych z powodu wiary.
- Aby Europa zachowała swe chrześcijańskie korzenie.
- Za naszą grupę różańcową, aby nadal była zjednoczona w imię Pana.
- Za mnie, aby Pan pomagał mi w tym momencie życia.
Pozdrawiam Was. Z Bogiem
Magda

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-10-18, 16:13

potwierdzam pazdziernik
intencje jak we wrzesniu
pozdrawiam grupe

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 01-10-18, 19:51

czy wszyscy trwaja w Nowennie do sw Faustyny ? wspominam w ostatni piatek piekna adoracje Krzyza Swietego na TV - TELEPACE . za godzine uwielbianie Maryi w Nazarecie jak zawsze z pieknym podkladem muzycznym , na tym samym kanale . Alleluja i do przodu .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 01-10-18, 21:02

Z klasycznym dla mnie opóźnieniem potwierdzam obecność na modlitwie w październiku za siebie i Agnes. Szczęść Boże Wam wszystkim na ten kolejny miesiąc wspólnej modlitwy :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 03-10-18, 21:58

Oooo ale spóźnienie :oko: , ale cały czas jestem z Wami :)

Potwierdzam moją obecność w grupie

Moje intencje na październik 2018:
- dziękczynna w intencji mojej siostry Sabiny z okazji urodzin, za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, o spokój, dary Ducha Świętego, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o zdrowie dla całej rodziny,
- o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i Kasi,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- dziękczynna za wszystkie dzieci,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie,
- dziękczynna za wszystkich, którzy walczą o życie
- o pokój na świecie.

Pozdrowienia dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 04-10-18, 15:07

Coś tu o spóźnieniach piszecie, to nie będziemy się wyłamywać i też spóźnieni przypominamy - tzn. ja przypominam w intencji zabieganogo ostatnio zelatora :-) - zaktualizowaną formatkę z intencjami: http://htl.li/rCTB30m64bf

Ojcze Placydzie, życzymy Ojcu wszystkiego Bożego i obfitości łask w rocznicę narodzin św. Franciszka dla Nieba, niech święty Patron czuwa nad Ojcem i całym zakonem, i razem z Matką Bożą niech wytrwale oręduje za Ojcem i Ojca współbraćmi! :->
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 06-10-18, 11:15

Kochani, pamiętajcie w swoich modlitwach o Agnes. W poniedziałek będzie miała operację. Niech Bòg ma ją w swojej opiece. Bòg zapłać Wam za pamięć! Pozdrawiam :machamy:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

ODPOWIEDZ