Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-11-19, 20:58

potwierdzam listopad
intencie jak w pazdzierniku
pozdrawiam grupę
Wiele Łask Bozych

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-11-19, 20:59

potwierdzam listopad
intencje jak w pazdzierniku

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 02-11-19, 11:10

Potwierdzam obecność na modlitwie w listopadzie za siebie i Agnes. Moje intencje:
- dziękczynna, za łaskę podjęcia Nowenny Pompejańskiej,
- dziękczynna za dar wspólnoty Domowego Kościoła i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka,
- dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie w naszym małżeństwie,
- za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, o łaskę Nieba dla nich, szczególnie za śp. M, W, K, A, I, za zmarłych z naszej rodziny, za duszę babci Asi,
- o nawrócenie grzesznikow zatwardziałych, zwłaszcza wśród naszych bliskich i znajomych,
- o potrzebne łaski dla Ani i Piotra,
- o łaskę dobrej spowiedzi K.,
- o zdrowie dla naszej rodziny,
- o dar rady w ważnej dla nas sprawie,
- za nasze małżeństwo, o jedność małżeńską,
- za nasze dzieci i chrześniaków o święte życie dla nich,
- we wszystkich intencjach Bogu wiadomych,
- za wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę.
Szczęść Boże Kochani! Pamiętam w modlitwie za Was :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 04-11-19, 17:27

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo!
Moje (spóźnione) intencje listopadowe:
• Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski;
• O wzrost wiary w mojej rodzinie i łaskę nawrócenia dla tych, którzy są daleko od Boga;
• Za Kasię K. i Kasię W. w Bogu wiadomej intencji;
• O łaskę Nieba dla mojego śp. taty;
• Za mamę, siostrę i siostrzeńców o opiekę Maryi dla nich na wszystkich ich ścieżkach;
• Za ks. Pawła, ks. Marcina, o. Szczepana, o. Mirka, ks. Michała Aleksandra oraz za ks. Dominika z Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów.
• Za dusze zmarłych z mojej rodziny, aby dostąpili zbawienia.


Serdeczności! :machamy:
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 04-11-19, 18:46

Szczęść Boże, Kochani :-> dziękuję za to że jesteście i że możemy dalej wspólnie się modlić. Ojcze Placydzie dziękujemy za błogosławieństwo i słowo do nas.

Moje intencje na listopad:
- za wszystkich, którym obiecałem modlitwę i którzy o nią prosili;
- za Halinę i Czesława o łaskę zdrowia i nawrócenia;
- za wszystkich, wśród których mieszkam i pracuję;
- za kapłanów, braci i siostry zakonne;
- za dusze wszystkich tych, których znałem, a których nie ma już wśród nas;
- w intencji wszystkich próśb o modlitwę, na które natrafiam w internecie;
- za Agnieszkę i jej rodzinę.

Przypominam formatki: Przydział Tajemnic oraz Intencje stałe Grupy Różańcowej.

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 05-11-19, 08:45

Przepraszam za spóźnienie

Moje intencje na listopad 2019:
- dziękczynna za Zuzię, Romka, Pawełka, mamę Krystynę, teściową Dorotę z okazji urodzin, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli, Matko Boska miej ich w swojej opiece,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka, Laurę i Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy.

Panie Boże udziel pokoju w życiu rodzinnym i w pracy.
Jezu Ufam Tobie
Matko Boża Różańcowa wstawiaj się za nami

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 08-11-19, 09:29

na TBN Polska audycja o tym jak nie dac sie zwiesc szatanowi i uwierzyc w Slowo Boze . o 19.00 na KTV msza trydencka a zaraz po tym na Padre-Pio-Tv Adoracja Krzyza czyli obfitosc splywajacych Lask Bozych . polecam .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 30-11-19, 19:18

Potwierdzam obecność na modlitwie w grudniu za siebie i Agnes. Moja intencja: dziękczynna za cały 2019 rok, za wszystkie otrzymane łaski. Pamiętam w modlitwie za Was. :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-12-19, 11:35

Kochani,

zaczęliśmy nowy miesiąc, a zarazem Adwentem nowy rok liturgiczny. Adwent to przygotowanie do Bożego Narodzenia, a także, szczególnie jego pierwsza część, przygotowanie na drugie przyjście Pana. W ten sposób Adwent jest obrazem całego naszego życie, a może raczej nasze życie jest, a przynajmniej powinno być Adwentem, świadomym przygotowaniem się na spotkanie z Panem, czy to przy końcu naszych dni czy też w czasie Jego powtórnego przyjścia. To spotkanie z Panem zadecyduje o całej naszej wieczności. Niech modlitwa, szczególnie ta różańcowa, będzie jednym z elementów, które pozwolą nam zachować czujność i gotowość do wyjścia naprzeciw Tego, który przychodzi.

Niech Was błogosławi Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-12-19, 16:29

ciao a tutti , confermo la mia presenza nel gruppo .
le mie intenzioni per dicembre :
per me e per mia moglie Cinzia,che il Signore ci sia sempre accanto negli avvenimenti della nostra vita .
per Alice,che continui il suo percorso di fede,e per la conversione dei suoi genitori .
per la conversione di Anna e Roberto,Mariagrazia,Massimo e Michela,Tatiana,Claudio e Elena.
per la conversione dei musulmani,dei cristiani tiepidi e coloro che sono lontani dalla verità.
per papa Francesco e le sue intenzioni, e per tutti i sacerdoti.
contro l'avanzata dell'ideologia gender,le discipline olistiche,yoga,reiki,ecc...
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nel Signore.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 01-12-19, 18:07

Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo! :-)

•••

Moje intencje grudniowe:
• Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski;
• O wzrost wiary w mojej rodzinie i łaskę nawrócenia dla tych, którzy są daleko od Boga;
• Za Kasię K. i Kasię W. w Bogu wiadomej intencji;
• O łaskę Nieba dla mojego śp. taty;
• Za mamę, siostrę i siostrzeńców o opiekę Maryi dla nich na wszystkich ich ścieżkach;
• Za ks. Pawła, ks. Marcina, o. Szczepana, o. Mirka, ks. Michała Aleksandra oraz za ks. Dominika z Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów.
• O dobre owoce adwentowego cyklu, którego jestem współorganizatorką, aby praca całego zespołu przysłużyła się duchowemu wzrostowi tych, którzy w ten sposób będą przeżywać Adwent.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 01-12-19, 18:21

Kochani, jeśli mielibyście chęć i możliwość przyłączyć się do kolejnej zbiórki charytatywnej, to zapraszam Was do udziału w zbiórce na rzecz jednej z podopiecznych Bractwa Małych Stópek. Więc szczegółów znajdziecie na stronie zbiórki: https://zrzutka.pl/ytcgh8

Zrzutka ma charakter prywatny, dane wpłacających są ukryte i każdy może wpłacić dowolną kwotę. O wiele prościej organizować wpłaty przez system zrzutki, dlatego w tym roku w ten sposób. Druga zmiana to taka, że zbiórka nie zakończy się wraz z końcem Adwentu, jak w poprzednich razach, a potrwa do 5 stycznia, 6 stycznia przeleję pieniądze na konto Fundacji Małych Stópek. Rozmawiałam wczoraj z ks. Kancelarczykiem i ustaliliśmy, że cała zebrana przez nas kwota zostanie przekazana na pomoc konkretnej mamie i dziecku.

Serdeczności! :machamy:
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 01-12-19, 22:16

POTWIERDZAM GRUDZIEN
INTENCJE JAK LISTOPAD

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 02-12-19, 00:18

Ja tak samo potwierdzam grudzień.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: asm » 02-12-19, 08:41

Moje intencje na grudzień 2019:
- dziękczynna za Helmuta, Waldka, Gabrielę, Mariannę, Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich bliskich, o zdrowie, dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża,
- o wsparcie dla trójki małych dzieci: Antka, Pawła i Franka, których rodzice się rozwiedli, Matko Boska miej ich w swojej opiece,
- o wsparcie dla Moniki i jej dzieci, żeby ich mąż i ojciec, chciał się leczyć z alkoholizmu,
- o uzdrowienie Marka, opiekę jego patronów, Anioła Stróża, dary Ducha Świętego,
- o uzdrowienie dla Sabiny, Krystyny, Gerarda, Doroty, Helmuta, Wiktorii o siły dla nich i ich bliskich, Matko Boża miej ich w swojej opiece,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- dziękczynna za nasze chrzestne dzieci: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka, Laurę i Maksymiliana o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza, Aurelię, Marcusa o zdrowie dla nich,
- dziękczynna za nową pracę, żebym sprostała nowemu (Boże pomóż, dodaj odwagi, Ufam Tobie),
- o zgodę, wzajemny szacunek, pokój w rodzinie i w pracy.

Panie Boże udziel pokoju w życiu rodzinnym i w pracy.
Jezu Ufam Tobie
Matko Boża Różańcowa wstawiaj się za nami
Królowo Różańca Świętego módl się za nami

ODPOWIEDZ