Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Post autor: asm » 22-02-18, 10:29

Moje intencje na marzec 2018:
- o uzdrowienie mojego męża,
- o uzdrowienie mojej siostry,
- o zdrowie dla moich bliskich,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- o udany remont, o siły dla nas i nam pomagających, i Boże Błogosławieństwo na ten czas,
- dziękczynna za wszystkie dzieci,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie,
- o pokój na świecie,
Panie Jezu, nie ogarniam,
Ty się tym zajmij, Ufam Tobie... :angel:

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 22-02-18, 19:40

" Jezu Ty sie tym zajmij " . Jasna Gora organizuje rekolekcje na ten temat . w Radiu Jasna Gora szczegoly .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 23-02-18, 11:39

Potwierdzam

- O wszelkie potrzebne łaski dla mnie i dla mojej rodziny.

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 25-02-18, 08:29

o 9.30 na KTV msza w nadzwyczajnym rycie . dzisiaj z miejscowosci Saarlouis . ja poswiecam intencjom uczestnikow naszej Rozy .

smacznego niedzielnego obiadku wszystkim .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Post autor: ewa7778 » 27-02-18, 08:44

Potwierdzam
moje intencje na marzec tak jak luty
Pozdrawiam wszystkich z Rózy

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 28-02-18, 10:20

Hej! Korzystając z nieobecności Szefa w firmie oglądałem wczoraj fajny film :P "Bóg w Krakowie" polecam. Jest to ciepły film na mrozny wieczór :)
Ostatnio zmieniony 28-02-18, 10:21 przez patryk84, łącznie zmieniany 1 raz.

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 28-02-18, 12:46

a jak szef przeczytal Twoj wpis to nastepna intencja moze byc o znalezienie nowej pracy .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 28-02-18, 15:32

zalapalem sie przed chwila na Koronke do Bozego Milosierdzia na TV-TELEPACE , transmisja na zywo z rzymskiego kosciola Swietego Ducha . odjechalem maksymalnie . odpocznienie , odnowienie , uspokojenie .

Jezu jestes wielki ! S. Faustyna mawiala - " z Nim wszystko , bez Niego nic " .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 28-02-18, 19:13

Intencje modlitewne na marzec 2018 r.:

- za naszą Ojczyznę, posłów, prezydenta, rząd, szczególnie w kontekście obecnego konfliktu z Izraelem;
- za chorych, przeżywających jakiekolwiek trudności, a zwłaszcza za konających i dusze cierpiące w czyśćcu;
- za wszystkich, których spotkałem w życiu, a zwłaszcza tych, którzy są zadani mojej opiece duszpasterskiej i modlitwie;
- w intencji młodego mężczyzny i jego rodziny, którzy mają kłopoty finansowe i jeszcze inne, o ich rozwiązanie;
- w intencji Zenona, o wyjście z bardzo trudnej sytuacji życiowej;
- w intencji Tanji, które obecnie ma poważne kłopoty zdrowotne i finansowe;
- o życie w trzeźwości dla Grzegorza i Piotra;
- o ukończenie rozpoczętego projektu, który polega na napisaniu książki apologetycznej w odpowiedzi na książkę Eliasza Leszka Szczepaniaka: "Wierzę w Jeden Katolicki Kościół. Świadectwo konwersji do Prawosławia";
- o nawrócenie autora wspomnianej wyżej książki;
- Waszym modlitwom pragnę polecić także sprawę listu wysłanego przeze mnie do Kongregacji Nauki Wiary w sprawie książek M. Vadii;

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 28-02-18, 19:18

Kochani,
Po raz kolejny się przekonuję, że się starzeję. Kilka dni temu przyszła mi myśl, którą chciałem podzielić się z Różą, ale niestety, zapomniałem. Dzisiaj mam pustkę w głowie, tzn. nie mam żadnego natchnienia, żeby napisać jakieś przesłanie dla naszej Grupy na miesiąc marzec. Więc pomyślałem, że posłużę się słowami kard. Hlonda:

Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem. Trzeba ufać i modlić się. Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest Różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem. Nastąpi wielki tryumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę.

Jak ktoś chce przeczytać całość tej wypowiedzi, może to zrobić tutaj: link.

Módlmy się nie tylko o to, aby Polska była bezpieczna i wielka, ale jeszcze bardziej i najpierw, aby były silna Bogiem. Na tym polega prawdziwa, nieprzemijająca wielkość. Módlmy się także za tych, którzy nas nienawidzą, oczerniają, szkodzą. Bardziej bolą krzywdzące słowa, które są wypowiadane przez współrodaków. Za nich też trzeba się modlić. Modlitwa może ich zmienić, i zmienia modlących się, tak że odczuwają w sercu pokój i miłość. To znak obecności Ducha Świętego.

Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!
Ostatnio zmieniony 28-02-18, 19:23 przez o. Placyd Koń, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 28-02-18, 19:30

Moje intencje na marzec 2018:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Bronisławy, Władysława, Ireny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O nową pracę w moim mieście, o siły i łaskę zdrowia dla mnie.
- O lepszą, stabilną pracę dla mojego męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Beaty, Edyty, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą, o łaskę macierzyństwa dla Justyny.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Ostatnio zmieniony 28-02-18, 19:51 przez magda68, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 28-02-18, 19:32

Ojcze Placydzie. Dziękuję za te piękne słowa :angel:
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 28-02-18, 19:43

Przepraszam z pomyłkę. Ostatnie moje intencje są oczywiście na marzec
Magda

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 28-02-18, 19:52

magda68, dziękuję za miłe słowo.
Poprawiłem miesiąc przy intencjach.

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 28-02-18, 22:41

Potwierdzam,
Intencje mam te same co na luty
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ