Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 28-05-18, 19:01

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per giugno:
per Alice e la sua famiglia,che il Signore mandi sopra di loro il Suo Spirito.
per Roberta,Maurizio,Nora,Cinzia e le loro famiglio,che il Signore dia loro la forza di superare i momenti difficili....
per il Santo padre e per le sue intenzioni..
per tutti i sacerdoti,specialmente per quelli perseguitati a causa della fede...
per la conversione dei potenti,perchè prendano a cuore la sorte dei loro popoli e facciano leggi a favore della vita.
per la conversione dei musulmani,dei cristiani tiepidi e di coloro che sostengono il gender..
per il nostro gruppo del Rosario,perchè sia sempre unito nella fede in Dio...
per me,affinche il Signore mi faccia capire la Sua volontà in questo periodo difficile....
salutandovi,con Dio
Maurizio

voyak1
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 29-06-17, 20:11

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: voyak1 » 28-05-18, 20:01

Potwierdzam obecność na czerwiec

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 31-05-18, 20:06

Potwierdzam czerwiec.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 31-05-18, 23:31

Maurizio Leoni pisze:
28-05-18, 19:01
ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per giugno:
per Alice e la sua famiglia,che il Signore mandi sopra di loro il Suo Spirito.
per Roberta,Maurizio,Nora,Cinzia e le loro famiglio,che il Signore dia loro la forza di superare i momenti difficili....
per il Santo padre e per le sue intenzioni..
per tutti i sacerdoti,specialmente per quelli perseguitati a causa della fede...
per la conversione dei potenti,perchè prendano a cuore la sorte dei loro popoli e facciano leggi a favore della vita.
per la conversione dei musulmani,dei cristiani tiepidi e di coloro che sostengono il gender..
per il nostro gruppo del Rosario,perchè sia sempre unito nella fede in Dio...
per me,affinche il Signore mi faccia capire la Sua volontà in questo periodo difficile....
salutandovi,con Dio
Potwierdzam udział w grupie. Moje intencje na czerwiec.


- Za Alicję i jej rodzinę, aby Pan zesłał na nich Swojego Ducha.
- Za Cincię, Maurizio, Norę, Roberta i ich rodziny, aby Pan dał im siły w ich trudnym momencie.
- Za Ojca świętego i jego intencje.
- za wszystkich kapłanów, szczególnie za tych prześladowanych za wiarę.
- o nawrócenie trzymających władzę, aby wzięli sobie do serca prawa tych, nad którymi mają władzę i tworzyli prawo dla życia.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan oraz wspierających ideologię gender.
- za naszą grupę różańcową, aby ciągle mogła trwać zjednoczona w wierze w Boga.
- za mnie, aby Pan dał mi poznać Jegop wolę w tym trudnym okresie.

Pozdrawiam was. Z Bogiem
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 31-05-18, 23:38

Potwierdzam. Moje intencje na czerwiec 2018:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Bronisławy, Władysława, Ireny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- O nową pracę dla mnie i męża w moim mieście, o siły i łaskę zdrowia dla nas.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą,
- o łaskę macierzyństwa dla Justyny, Edyty, Justyny i Joanny.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, Tadeusza, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Magda

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-06-18, 20:36

Intencje na czerwiec 2018 r.:
- za naszą Ojczyznę, prezydenta, rząd, posłów; żeby Boże Prawo miało swoje odbicie w prawie stanowionym, i żeby było zachowywane przez Polaków, szczególnie, żeby nie było w Polsce dzieci poczętych mordowanych w aborcji;
- za chorych, przeżywających jakiekolwiek trudności, a zwłaszcza za konających i dusze cierpiące w czyśćcu;
- za wszystkich, których spotkałem w życiu, a zwłaszcza tych, którzy są zadani mojej opiece duszpasterskiej i modlitwie;
- w intencji Zenona, o wyjście z bardzo trudnej sytuacji życiowej;
- o życie w trzeźwości dla Grzegorza i Piotra;
- o ukończenie rozpoczętego projektu, który polega na napisaniu książki apologetycznej w odpowiedzi na książkę Eliasza Leszka Szczepaniaka: „Wierzę w Jeden Katolicki Kościół. Świadectwo konwersji do Prawosławia”;
- o nawrócenie autora wspomnianej wyżej książki;
- Waszym modlitwom pragnę polecić także sprawę listu wysłanego przeze mnie do Kongregacji Nauki Wiary w sprawie książek M. Vadii.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 374
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 02-06-18, 20:37

Kochani!
Z opóźnieniem, bo nie potrafiłem zalogować się wcześniej. Ale teraz zauważyłem, że nowe hasło trzeba było potwierdzić klikając na przysłany link… Człowiek uczy się całe życie ;-)
Czerwiec to miesiąc Bożego Serca. W Najświętszym Sercu Pana Jezusa umieszczam wszystkich Członków Grupy różańcowej św. Jana Pawła II. oraz polecane intencje.
Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty!

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 03-06-18, 13:37

Przypominam, również z opóźnieniem, linki do formatek:

Przydział Tajemnic

Intencje prywatne członków Grupy Różańcowej

Intencje stałe Grupy Różańcowej

Intencje zaktualizowane, Ojcze Placydzie, dziękuję za błogosławieństwo dla Grupy! :)
P.S. Z jeszcze większym opóźnieniem dziękuję i ja za wszystkie ślubne życzenia, przepraszam, ale wcześniej nie miałem jak napisać. :)

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 03-06-18, 22:59

Kochani, ja jeszcze z większym opóźnieniem potwierdzam obecność na modlitwie w czerwcu.
Mariuszu i Izo przyjmijcie ode mnie spóźnione życzenia ślubne: niech Bóg umacnia Was łaską, byście potrafili dzień po dniu budować jedność małżeńską i postępować na drodze do świętości, zgodnie z Bożym zamysłem, zgodnie z powołaniem, jakim Was obdarzył! Błogosławieństwa na nowej drodze życia! kwiatek
Darku, dziękuję za modlitwę za mnie i nasze nienarodzone maleństwo. Bóg zapłać wszystkim, którzy pamiętali w modlitwie za mnie/ za nas w tym trudnym czasie.
Patryk radość z kolejnego bobasa jest ogromna :-D Chwała Panu, że Jego Opatrzność czuwa nad nami! Chcę Wam powiedzieć, że z maleństwem wszystko jest już dobrze. Powierzam Waszej modlitwie siebie, nowe życie, które noszę pod sercem i wszystkie Bogu znane intencje. :saint:
Pamiętam o Was w codziennej modlitwie! Z Panem Bogiem Kochani! :angel:
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 17-06-18, 19:22

jak tu cicho o zmierzchu . korzystajac z kilkudniowego pobytu w Czwartej Rzeczpospolitej zapodalem sobie ksiazke " Katechizm Katolicki Sw Piusa X "
jest to wyplyniecie na glebie w czasach ostatecznych jednak strawne w czytaniu czyli pisane zrozumialym jezykiem .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Dariusz-555 » 18-06-18, 11:34

wspomniana ksiazka daje kapitalna odpowiedz na pytanie - czy mozemy miec nadzieje ze przez modlitwe otrzymamy potrzebna pomoc i laske , o ktore prosimy ? - na stronie 70 znajdziemy odpowiedz .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

ewa7778
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 08-07-17, 12:19

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: ewa7778 » 22-06-18, 13:20

POTWIERDZAM NA LIPIEC
INTENCJE JAK NA CZERWIEC POZDRAWIAM CAŁA GRUPĘ
DOBRYCH WAKACJI DLA KAZDEGO ZYCZĘ :angel:

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 22-06-18, 16:43

Potwierdzam lipiec.

- W intencji Bogu wiadomej.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 24-06-18, 18:33

Potwierdzam. Jeśli nie dam radę zalogować się w następnych miesiącach, potwierdzam także za sierpień oraz wrzesień.
Moje intencje na lipiec, (ewentualnie sierpień i wrzesień 2018):

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Bronisławy, Władysława, Ireny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- Za nowożeńców Ewelinę i Karola.
- O nową pracę dla mnie w moim mieście. O łaski i siły w mojej nowej pracy.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą,
- o łaskę macierzyństwa dla Justyny, Edyty, Justyny i Joanny.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby członkowie nowego rządu we Włoszech kierowali się zawsze wartościami katolickimi, sprawiedliwością i miłością bliźniego. Polecam Najświętszej Marii Pannie nowy rząd w Włoszech.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, Tadeusza, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za stabilną pracę dla mojego męża.
Magda

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 24-06-18, 18:36

Potwierdzam. Jeśli nie dam rady zalogować się w następnych miesiącach, potwierdzam także za sierpień oraz wrzesień.
Moje intencje na lipiec, (ewentualnie sierpień i wrzesień 2018):

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Bronisławy, Władysława, Ireny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o miłość i jedność między nimi oraz siły w codziennym życiu.
- Za nowożeńców Ewelinę i Karola.
- O nową pracę dla mnie w moim mieście. O łaski i siły w mojej nowej pracy.
- W intencjach Bogu znanych, szczególnie jednej, trudnej.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym, o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą,
- o łaskę macierzyństwa dla Justyny, Edyty, Justyny i Joanny.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby członkowie nowego rządu we Włoszech kierowali się zawsze wartościami katolickimi, sprawiedliwością i miłością bliźniego. Polecam Najświętszej Marii Pannie nowy rząd w Włoszech.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, Tadeusza, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za stabilną pracę dla mojego męża.
Magda

ODPOWIEDZ