Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 01-11-17, 19:46

Przepraszam że znowu z opóźnieniem. Potwierdzam obecność w listopadzie.
Intencje:
- o zdrowie dla mojego taty.
- proszę też o modlitwę za mnie, o pomoc w kilku ważnych dla mnie sprawach.

Pozdrawiam Was wszystkich.

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Post autor: Maurizio Leoni » 01-11-17, 21:56

ciao a tuttu.
confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per novembre:
per Alice,che continui a crescere nella fede,e per la sua mamma,che possa avvicinarsi al Signore Gesù.
per Roberta,che possa sentire il Signore vicino nella sua malattia,soprattutto nei momenti di crisi.
per Roberto e Anna,affinche abbandonino l'occultismo e abbraccino la vera fede.
per Nora,Mariagrazia,Fabio,Mariagrazia e Umberto,affinche siano sorretti nelle loro difficoltà e si sentano amati da Cristo.
per il Santo Padre e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per il nostro gruppo del Rosario,che resti sempre unito nella fede al Signore Gesù.
per me,perchè io possa sentire la presenza di Cristo in questo momento di difficoltà.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 02-11-17, 10:43

Witajcie Kochani! Mam sprawę do tych z Was którzy mieszkają w mojej kolicy. Poszukujemy obecnie dwóch pracowników do firmy. Handlowca i operatora maszyn cnc. Jeśli macie kogoś godnego polecenia to niech podeśle do mnie CV na maila.
Praca w Pruszkowie.
p.lewandowski@mbkeyprog.com

Zawsze to lepiej mieć kogoś poleconego niż z przypadku.

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: patryk84 » 02-11-17, 12:35

Puszeczka pozdrawia wszystkich z Róży i dziękuje za pamięć modlitewną.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rose_jo
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 02-07-17, 13:35

Post autor: Rose_jo » 02-11-17, 13:34

Kochani,bardzo przepraszam za moją nieobecność.
Potwierdzam moją nieustanną modlitwę.
Z Panem Bogiem!

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 02-11-17, 20:09

Maurizio Leoni pisze:ciao a tuttu.
confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per novembre:
per Alice,che continui a crescere nella fede,e per la sua mamma,che possa avvicinarsi al Signore Gesù.
per Roberta,che possa sentire il Signore vicino nella sua malattia,soprattutto nei momenti di crisi.
per Roberto e Anna,affinche abbandonino l'occultismo e abbraccino la vera fede.
per Nora,Mariagrazia,Fabio,Mariagrazia e Umberto,affinche siano sorretti nelle loro difficoltà e si sentano amati da Cristo.
per il Santo Padre e le sue intenzioni,e per tutti i sacerdoti.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi.
per il nostro gruppo del Rosario,che resti sempre unito nella fede al Signore Gesù.
per me,perchè io possa sentire la presenza di Cristo in questo momento di difficoltà.
salutandovi,con Dio
Potwierdzam moją obecność w grupie. Moje intencje na listopad.
- Za Alicję, aby nadal wzrastała w wierze i za jej mamę, aby ta przybliżyła się do Jezusa.
- Za Robertę, aby mogła odczuć bliskość Pana w swojej chorobie, szczególnie w momentach kryzysu.
- Za Roberta i Annę, aby porzucili okultyzm i przyjęli prawdziwą wiarę.
- Za Norę, Marięgrazię,Fabio, Marięgrazię i Umberto, aby doznali wsparcia w ich trudnościach i poczuli, że są kochani przez Chrystusa.
- Za Ojca Świętego i jego intencje, za wszystkich kapłanów.
- O nawrócenie muzułmanów i letnich chrześcijan.
- Za naszą grupę, aby pozostała zjednoczona w wierze w Pana Jezusa.
- Za mnie, abym odczuwał obecność Chrystusa w tym trudym momencie.
Pozdrawiam was. Z Bogiem.
Magda

Piotr Żarski

Post autor: Piotr Żarski » 08-11-17, 19:38

Witam. I proszę o modlitwę za mnie abym godnie oddał się w niewolnictwo Jezusa przez ręce Maryi według św. Ludwika De Montfort . Jestem w trakcie przygotowań.

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 09-11-17, 20:26

a ile to juz lat temu radzilem Ci zostac osoba konsekrowana ? niekoniecznie oznacza to zostac ksiedzem .
w moich zbiorach znalazlem modlitewnik z roku ok 1947 odnosnie Jezusowego niewolnictwa milosci .
co nieco zalaczam .

http://de.swoopshare.com/file/b5956b2ff ... 1.jpg.html

http://de.swoopshare.com/file/64abfcac7 ... 2.jpg.html

codzienny Rozaniec na PADRE-PIO-TV wciaga mnie coraz bardziej . nie moge sie oderwac . jest tu jakas boska sila .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 11-11-17, 22:33

http://de.swoopshare.com/file/c630ac60a ... a.jpg.html
te fotke wykonalem w Toruniu wieczorem w kosciele Sw Ducha 02.04.2005 czyli na ok 3 godziny przed odejsciem Jana Pawla II do Domu Ojca .

moja ulubiona ksiazka Ojca Jozefa Witko - " wolaj do mnie a odpowiem Ci " , polecam rozdzial " skutecznosc modlitwy Jozafata " . dziala .

milej niedzieli wszystkim i smacznego obiadku .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
asm
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 03-09-17, 19:14

Post autor: asm » 26-11-17, 14:20

CHRYSTUS PAN, karmi nas...

Potwierdzam moją obecność w grupie :)

Moje intencje na grudzień 2017:
- o uzdrowienie mojego męża,
- dziękczynna za Helmuta, Waldka, i Laurę z okazji urodzin, o dary Ducha Świętego, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej,
- dziękczynna za nasze chrześniaki: Liliankę, Lenkę, Zuzankę, Pawełka i Laurę, o Boże Błogosławieństwo dla nich i ich rodzin,
- dziękczynna za Franciszka, Liwię, Esterę, Floriana, Julię, Dariusza o zdrowie dla nich,
- o wyjaśnienie sprawy Bogu wiadomej,
- o wyjaśnienie trudnej sytuacji mojego taty,
- o odwagę dla mnie w szukaniu nowej pracy z Bożą pomocą,
- o zgodę, jedność, szanowanie się nawzajem, pokój w naszej rodzinie i w pracy, niech Bóg w pokoju kieruje naszym życiem i naszą pracą,
- dziękczynna za wszystkich ludzi, dobre i złe doświadczenia, które dane mi było poznać, przeżyć w ostatnim czasie,
- o zdrowie dla Kubusia, o uleczenie z rzadkiej choroby,
- o pokój na świecie,
- Panie Jezu, nie ogarniam, Ty się tym zajmij, Ufam Tobie...

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 26-11-17, 19:41

Moje intencje na grudzień.

Za moją rodzinę: szczególnie Łukasza, Amelkę, Magdę, Elżbietę, Zbigniewa, Bronisławę.
O łaski i błogosławieństwo. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy.
- O zdrowie dla moich rodziców i teściowej,
- O nową pracę w moim mieście.
- O lepszą, stabilną pracę dla mojego męża.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych, szczególnie Jacka, Mariusza, Beaty, Edyty, Marka, Renato, Anny, Dariusza, Ireny, Katarzyny, Rafała.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich muzułmanów, wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików.
- Aby kapłani i wierni Kościoła nie ulegali wpływom modernistycznym.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą.
- za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech prawo legalizujące związki homoseksualne, o nawrócenie dla wszystkich, którzy to prawo tworzyli i popierają. O wyzwolenie z homoseksualizmu dla Andrei i Fabio, Franciszka i Piotra, Umberto. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. O siły, łaskę i odwagę od Ducha Świętego w przezwyciężeniu wszelkich wpływów związanych z tym prawem w mojej pracy.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. Sławomira, Benedykta, Armanda, Andrzeja, Antoniego, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski.
Magda

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 28-11-17, 15:34

dziekczynna za 26 lat Radia Maryja , blagalna za powodzenie EUROPA CHRISTI .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Piotr Żarski

Post autor: Piotr Żarski » 28-11-17, 23:52

Moje intencje na Grudzień.
1- O zwycięstwo na świecie Niepokalanego Serca Maryi.
2-Za wszystkie dzieci poczęte a zagrożone aborcją o zwycięstwo życia.
3- Za wszystkie dusze pogrążone w różnorakich nałogach o łaskę walki dla tych ludzi.
4-Za ludzi biednych i bezrobotnych aby dobry i miłosierny Bóg obdarzył ich łaską pracy.
5-Za dusze w czyśćcu cierpiące

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 29-11-17, 18:12

Droga Grupo, jest taka sprawa - jak wiecie (Ci z Was, którzy są w Grupie Różańcowej już jakiś czas), organizowaliśmy wcześniej parokrotnie zbiórki pieniężne w czasie Adwentu i Wielkiego Postu na cel charytatywny. Czy bylibyście zainteresowani taką zbiórkę w tego rocznym Adwencie?

Pytam, ponieważ nasza zaprzyjaźniona Wspólnota Różańcowa organizuje u siebie taką zbiórkę i pomyślałem, że gdybyście byli na tak, to moglibyśmy dołączyć choćby w parę osób. Zbiórka w tamtych Różach będzie przeznaczona na pomoc jakiemuś choremu dziecku - piszę jakiemuś, ponieważ najpóźniej w sobotę będę znać szczegóły jakiemu dziecku konkretnie.

Co Wy na to?

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 29-11-17, 18:30

Terezjusz pisze:Droga Grupo, jest taka sprawa - jak wiecie (Ci z Was, którzy są w Grupie Różańcowej już jakiś czas), organizowaliśmy wcześniej parokrotnie zbiórki pieniężne w czasie Adwentu i Wielkiego Postu na cel charytatywny. Czy bylibyście zainteresowani taką zbiórkę w tego rocznym Adwencie?

Pytam, ponieważ nasza zaprzyjaźniona Wspólnota Różańcowa organizuje u siebie taką zbiórkę i pomyślałem, że gdybyście byli na tak, to moglibyśmy dołączyć choćby w parę osób. Zbiórka w tamtych Różach będzie przeznaczona na pomoc jakiemuś choremu dziecku - piszę jakiemuś, ponieważ najpóźniej w sobotę będę znać szczegóły jakiemu dziecku konkretnie.

Co Wy na to?
Mariusz
ja się dołączam do zbiórki
Magda

ODPOWIEDZ