Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 09-08-17, 00:19

Dariusz-555 pisze:w Fatimie bede od 11 do 15 sierpnia gdzie bedziemy modlic sie na 100 lecie objawien . choc wiadomo ze w 1917 roku objawienie w sierpniu bylo nie 13 a 19 .
mozecie wpisywac intencje , ktore zaniose do Pani Fatimskiej . nie musza byc szczegolowe . moga byc np " w intencji Bogu wiadomej " . kazdy niech po swojemu . intencje poloze dokladnie w tym miejscu gdzie ukazala sie Matka Boza . Wasze zadanie to modlitwy by pielgrzymka byla udana i owocna .
Dariuszu, będziesz w Fatimie w dniach, kiedy przypadają moje urodziny, zabierz proszę ze sobą intencję dziękczynną za dar mojego życia a także podziękuj Maryi za wszystkie wyproszone mi przez Nią łaski i błogosławieństwa, szczególnie za różańcową wspólnotę "Róże Pustyni" i wszystkie siostry w Chrystusie którę ją tworzą, w trzecią rocznicę powstania, oraz za naszą Grupę Różańcową, niech nas Maryja jednoczy i nieustannie otacza opieką!

Bóg zapłać, bezpiecznej podróży i owocnej w łaski pielgrzymki, będę pamiętać w modlitwie! :)
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 09-08-17, 16:04

Terezjusz, dziękuję!

Pokój i Dobro!

Tak, przyjąłem zaproszenie do towarzyszenia Waszej Grupie. Na forum u Hioba jestem już od lat, chociaż muszę od razu się przyznać, że od jakiegoś czasu już nie jestem aktywny. Lepiej wygląda z odmawianiem Różańca. Czynię to regularnie od bardzo dawna. Udział w Grupie Różańcowej będzie więc kontynuacją mojego udzielania się na Forum.

Pozdrawiam wszystkich. Niech Pan Jezus Wam błogosławi!
o. Placyd

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 09-08-17, 19:46

Serdecznie Ojca witamy w Grupie, dziękuję, że zgodził się Ojciec nami duchowo zaopiekować! :-)
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 09-08-17, 21:45

droga Moherkowa , jesli odbierasz TV-TELEPACE to badz z nami za pomoca tej stacji telewizyjnej . 12 i 13 sierpnia Rozaniec o 19.30 i nocna Msza 12 sierpnia poczatek ok 22.30 . wspominam jak umawial sie z nami na pielgrzymke do Fatimy nasz umilowany Andrzej Puszeczka . kilka lat temu nie przezyl wypadku drogowego . bedzie patrzal na nas z gory bezposrednio u Najwyzszego . Alleluja i do przodu . intencje oczywiscie zloze u stop Pani Fatimskiej .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 10-08-17, 09:36

moherkowa, dziękuję za przywitanie. Myślę, że sam korzystam z tego, ponieważ modląc się razem z Wami zyskuję wiele osób, które modlą się za mnie i w moich intencjach. Chciałbym je tu podać:

- za naszą Ojczyznę;
- za chorych, przeżywających jakiekolwiek trudności, a zwłaszcza za konających i dusze cierpiące w czyśćcu;
- za wszystkich, których spotkałem w życiu, a zwłaszcza tych, którzy są zadani mojej opiece duszpasterskiej i modlitwie.

Niech Matka naszego Pana ma Was w swojej opiece, a Jej Syn udziela Wam obfitego błogosławieństwa!

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 10-08-17, 13:09

Darek, wysłałem Ci wiadomość na priv z intencjami moimi oraz asm, które proszę, żebyś zabrał ze sobą d Fatimy. Napisałem także do osób z naszej Róży, które jeszcze nie założyły konta na forum, że jedziesz na tę pielgrzymkę, więc jeśli dostanę dziś jeszcze jakieś intencje, to przekażę Ci je tą samą drogą.

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 10-08-17, 13:12

O.Placydzie, intencje już dopisałem do listy naszych wspólnych intencji. :-)

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 10-08-17, 16:35

Terezjusz - odebralem , wydrukowalem , zaniose do Pani Fatimskiej . wszystkich prosze o szczesliwa i owocna pielgrzymke . Alleluja i do Fatimy .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Dariusz-555
Przyjaciel forum
Posty: 147
Rejestracja: 28-06-17, 22:32
Lokalizacja: Polska

Post autor: Dariusz-555 » 10-08-17, 16:45

zapomnialem dodac slowo - MODLITWE - o szcesliwa pielgrzymke . oby udalo mi sie wykonac interesujace fotki . Andrzeju Puszeczka , mielismy umowic sie w Fatimie . . . . . spogladaj zatem na nas z miejsca po prawicy Najwyzszego . wspominam Ciebie jako tego , ktory czynil niesamowite starania by pogodzic skloconych . tak , na " forum.wiara.pl " czasami byly mniej lub bardziej ostre klotnie . to Ty Andrzeju byles inicjatorem zbiorki prezentow dla chorej dziewczynki ( chwilowo zapomnialem imienia ) by ulzyc w jej cierpieniach . o ile wiem jest juz zdrowa .
Andrzeju , wstawiaj sie nadal za nami u Zmartwychwstalego i nie ustawaj w modlitwach .
Ojczyzne wolną racz nam wrócić Panie

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: magda68 » 10-08-17, 22:55

Dariusz-555 pisze: to Ty Andrzeju byles inicjatorem zbiorki prezentow dla chorej dziewczynki ( chwilowo zapomnialem imienia ) .
Oktawia :-)

Jeśli Darek można, chciałam dołączyć moje intencję do Matki Bożej Fatimskiej: O nową pracę dla mnie w moim mieście. O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza i Magdy i ślub kościelny dla nich, o błogosławieństwo dla Amelki. Łaski dla mojego męża, rodziców, teściowej.

Dla Maurizio: o nową pracę.

Bóg zapłać.
Magda

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Post autor: o. Placyd Koń » 11-08-17, 17:20

Terezjusz, dziękuję mocno bardzo ;-)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 12-08-17, 09:30

Odnośnie Oktawii, to pamiętam, że była to taka pierwsza wysłuchana modlitwa Róży w poważnej intencji. Andrzej był dość mocno zaangażowany w pomoc dla niej. Andrzej na krótko przed śmiercią pisał na forum, że Oktawia miała jechać do Rzymu podziękować za dar uzdrowienia. Czy ktoś może wie, jak Oktawia ma się teraz?

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 12-08-17, 10:05

Kochani, od dziś jest z nami w Róży nowa osoba - serdecznie witamy Cię, Artek, w naszej Grupie! :)



Pragnę również dołączyć do naszych intencji ofiary ostatnich nawałnic które przetoczyły się przez Polskę oraz ich rodziny :-(
Ostatnio zmieniony 12-08-17, 19:51 przez Mariuszz, łącznie zmieniany 1 raz.

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: artek » 13-08-17, 22:48

Szczęść Boże.
To ja Artek :-)

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Post autor: Iza » 13-08-17, 23:59

Witaj w Grupie Artek, cieszymy się, że do nas dołączyłeś! :-)
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

ODPOWIEDZ