Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Róża Różańcowa to miejsce spotkań członków aby dzielić się intencjami różańcowym tworząc grupę modlitewną. Również miejsce gdzie możemy porozmawiać.
Widoczna dla wszystkich z możliwością pisania i odpowiedzi tylko dla grupowiczów.
W spawie przyjęcia do grupy należy się kontaktować z moderatorem grupy.

Moderatorzy: patryk84, Mariuszz

ODPOWIEDZ
gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 01-02-20, 17:54

Hello everyone, I confirm my presence for this month. God bless you!

Awatar użytkownika
beti2503
Przyjaciel forum
Posty: 48
Rejestracja: 29-06-17, 10:47

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: beti2503 » 01-02-20, 19:05

Potwierdzam udział w modlitwie za siebie i Agnes w lutym. Moja intencja: dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Pamiętam o Was w modlitwie, również o Tobie Gianluka. Dziękuję Ojcze Placydzie za błogosławieństwo! Z Panem Bogiem Kochani!
Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał? (1 Kor 4, 7)

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Mariuszz » 02-02-20, 19:49

Kochani wczoraj będąc na Jasnej Górze polecałem i zawierzałem naszą Różę, Niepokalanej. Zawierzałem Was wszystkich a w sposób szczególny naszego o. Placyda który dziś obchodzi swoje święto.
O.Placydzie z okazji dzisiejszego święta pragnę Ojcu w imieniu całej Rózy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech dobry Bóg strzeże Ojca na wszystkich drogach po których Ojca prowadzi, niech umacnia w powołaniu a Niepokalana otacza opieką i wyjednuje wszelkie łaski potrzebne w Ojca posłudze.

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 02-02-20, 20:00

Potwierdzam. Moje intencje na luty:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych. O nawrócenie Jerzego, Rafała, Grażyny.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili, których zgorszyłam swoją postawą. W intencji Margarety, Aliny, Franciszki, Józefa i ich rodzin, łaskę macierzyństwa dla Małgorzaty i Magdaleny.
- Za nowo narodzoną Rachelę, o łaski dla jej rodziców.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 03-02-20, 09:13

i ja potwierdzam obecność w grupie!
Intencja główna:
-pomoc w ułożeniu sobie życia.
Z Panem Bogiem!

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 03-02-20, 17:52

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per febbraio:
per me e per Cinzia,che il Signore ci stia vicino e ci aiuti,specialmente nei momenti difficili.
per Alice e la sua famiglia.
per Fabio Mergiani, che vuole togliersi dalla Chiesa, e per i suoi genitori Nora e Agostino,che il Signore possa inviare lo Spirito Santo su di loro e li aiuti in questo particolare momento.
contro la diffusione,soprattutto sui social network,dei post o dei siti che sponsorizzano yoga,reiki e ogni sorta di pratiche olistiche...
per la conversione dei musulmani,cristiani tiepidi,e quanti sono contro la Chiesa di Dio...
per le intenzioni di papa Francesco e per tutti i sacerdoti...
per il nostro gruppo del Rosario,che possa continuare sempre unito....
salutandovi,con Dio.....scusate per il ritardo,ma siamo stati male...
Maurizio

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 26-02-20, 18:32

Wraz z kolejnym Wielkim Postem chciałabym Was zaprosić do kolejnej zbiórki charytatywnej - tym razem na kilkumiesięczną Mię Kurtuldu z Wrocławia, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni 1 typu. Na leczenie Mii w Stanach potrzebne jest aż 9 milionów złoty... Jeśli ktoś z Grupy chciałby dorzucić od siebie cegiełkę, zapraszam pod ten link - znajdziecie tam więcej informacji oraz różne formy płatności: www.zrzutka.pl/9hnfe2

Zbiórka potrwa od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia.

Przekazuję Wam także podziękowanie, jakie przyszło z Bractwa Małych Stópek za naszą zbiórkę adwentowo-bożonarodzeniową.
Niestety zdjęcie do postu mogę dodać w bardzo małym rozmiarze, dlatego wrzucam Wam link do dysku googla, gdzie wrzuciłam skan dyplomu z podziękowaniem: https://drive.google.com/file/d/10VbEig ... sp=sharing

Błogosławionego czasu Wielkiego Postu!
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

artek
Przyjaciel forum
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-13, 19:32
Lokalizacja: Brzesko

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: artek » 27-02-20, 22:01

Tym razem pierwszy.
potwierdzam obecność w marcu.
Intencja tak jak wcześniej
-pomoc w ułożeniu sobie życia.
Z Panem Bogiem!

Awatar użytkownika
patryk84
Administrator
Posty: 43
Rejestracja: 29-07-10, 18:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: patryk84 » 28-02-20, 20:38

Witajcie kochani, potwierdzam obecność na modlitwie.

Intencja:
- w intencji Bogu wiadomej

Z Panem Bogiem!

gianluca
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 05-01-20, 17:12

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: gianluca » 01-03-20, 01:27

Hello everyone, I confirm my presence for this month. God bless you!

Maurizio Leoni
Przyjaciel forum
Posty: 75
Rejestracja: 28-06-17, 21:42

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Maurizio Leoni » 01-03-20, 16:14

ciao a tutti,confermo la mia presenza nel gruppo.
le mie intenzioni per marzo:
per me e per Cinzia,perchè possiamo presto confermare il nostro amore davanti a Dio.
per Alice e per la conversione della sua famiglia.
per la conversione di Anna e Roberto,Mariagrazia,Fabio e di tutti i nemici della Chiesa.
contro il dilagare dello Yoga e di tutte le discipline olistiche.
per la conversione dei musulmani e dei cristiani tiepidi...
per le intenzione di Papa Francesco,e per tutti i sacerdoti.
per il nostro gruppo del Rosario,che continui sempre unito nel Signore.
salutandovi,con Dio
Maurizio

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-03-20, 21:17

Kochani,

dzisiaj pierwszy dzień marca i jednocześnie pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Życzę wszystkim owocnego przeżycia tego czasu przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zarazem marzec to tradycyjnie miesiąc poświęcony czci św. Józefa. Niech ten cichy, ale bardzo potężny Patron oręduje za nami u Pana.
Niech Was błogosławi Bóg wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty.

Awatar użytkownika
o. Placyd Koń
Administrator
Posty: 375
Rejestracja: 11-04-08, 00:53
Lokalizacja: Neukirchen b. Hl. Blut, Niemcy
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: o. Placyd Koń » 01-03-20, 21:20

Mariuszz pisze:
02-02-20, 19:49
Kochani wczoraj będąc na Jasnej Górze polecałem i zawierzałem naszą Różę, Niepokalanej. Zawierzałem Was wszystkich a w sposób szczególny naszego o. Placyda który dziś obchodzi swoje święto.
O.Placydzie z okazji dzisiejszego święta pragnę Ojcu w imieniu całej Rózy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech dobry Bóg strzeże Ojca na wszystkich drogach po których Ojca prowadzi, niech umacnia w powołaniu a Niepokalana otacza opieką i wyjednuje wszelkie łaski potrzebne w Ojca posłudze.
Bardzo dziękuję za modlitwę!

Awatar użytkownika
Iza
Przyjaciel forum
Posty: 83
Rejestracja: 27-06-17, 10:39
Kontakt:

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: Iza » 01-03-20, 23:33

Ojcze Placydzie, z serca dziękuję za błogosławieństwo na kolejny miesiąc.
___

Moje intencje marcowe:
• Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski;
• O wzrost wiary w mojej rodzinie i łaskę nawrócenia dla tych, którzy są daleko od Boga;
• Za Kasię K. i Kasię W. w Bogu wiadomej intencji;
• O łaskę Nieba dla mojego śp. taty;
• Za mamę, siostrę i siostrzeńców o opiekę Maryi dla nich na wszystkich ich ścieżkach;
• O błogosławione przeżycie czasu Wielkiego Postu dla mnie i moich najbliższych;
• Maryi i św. Józefowi polecam moje małżeństwo i naszą przyszłość, a szczególnie Męża z okazji jego obchodzonych w marcu urodzin, wdzięczna za dar jego życia.
• O pomyślne i sprawiedliwe załatwienie spraw spadkowych oraz o pokój w naszych rodzinach.
• Za Mię, o zebranie potrzebnych środków na potrzeby leczenia, łaskę zdrowia dla malutkiej, o umocnienie dla rodziców w czasie oczekiwania oraz leczenia.
Niech cię Pan błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
(Lb 6, 24-26)

Awatar użytkownika
magda68
Przyjaciel forum
Posty: 138
Rejestracja: 28-06-17, 21:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Grupa Różańcowa im. św. Jana Pawła II

Post autor: magda68 » 02-03-20, 20:26

Potwierdzam. Moje intencje na luty:

- O łaski i błogosławieństwo dla Łukasza, Amelki, Magdy, Zbigniewa, Władysława, Ireny, Katarzyny. Aby znikły wszystkie przeszkody dla ślubu kościelnego Łukasza i Magdy, o ich wzajemne pogodzenie się, o miłość i jedność między nimi, zdrowie i siły w codziennym życiu, oraz aby wrócili to praktyk religijnych.
- O błogosławieństwo i łaski w mojej nowej pracy. O łaski dla moich nowych kolegów z pracy.
- W intencjach Bogu znanych.
- O nawrócenie niewierzących z mojej rodziny i znajomych.
- O nawrócenie do Chrystusa wszystkich Muzułmanów, Żydów oraz wyznawców innych niechrześcijańskich religii.
- O powrót wszystkich niekatolickich chrześcijan do Kościoła Rzymsko - Katolickiego.
- O nawrócenie masonów, ateistów, wszystkich walczących z Kościołem.
- O należny szacunek dla Najświętszego Sakramentu u wszystkich katolików. Aby został zniesiony zwyczaj przyjmowania Najświętszego Sakramentu "na rękę".
- Dla mnie: o łaskę głębszego wniknięcia w Tajemnicę Najświętszej Eucharystii. Abym umiała z należnym szacunkiem przyjąć Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Abym dobrze przeżyła Wielki Post.
- O przezwyciężenie kryzysu w Kościele oraz o częstsze sprawowanie Mszy św. trydenckiej.
- O łaski dla wszystkich, którym winna jestem modlitwę, którzy mnie o nią prosili.
- O uratowanie małżeństwa Anny i Andrzeja. O zgodę między nimi.
- Za ks. Krzysztofa, ks. Cyrusa, ks. Alessandro, ks. Tadeusza, ks. Daniela, ks. Janusza, ks. Kazimierza, ks. Roberta, o. Augustyna.
- Aby zostało anulowane ustanowione we Włoszech i Niemczech prawo legalizujące związki homoseksualne. Aby ustały prześladowania wobec tych, którzy się temu prawu sprzeciwiają. Aby Matka Najświętsza uchroniła naszą Ojczyznę przed wpływami homolobby. O nawrócenie wszystkich, którzy popierają legalizację związków homoseksualnych.
- Za zmarłych z mojej rodziny, i spośród znajomych, szczególnie za śp. moją mamę Elżbietę, śp. Bronisławę, śp. Sławomira, śp. Benedykta, śp. Armanda, śp. Andrzeja, śp. Antoniego, śp. Tadeusza, śp. Margę, za dusze w czyśćcu cierpiące.
Dziękczynna: za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie za łaskę znalezienia dobrej pracy
Z Panem Bogiem
Magda

ODPOWIEDZ