Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
bigguy
Przyjaciel forum
Posty: 337
Rejestracja: 20-04-11, 16:44
Lokalizacja: Chicago

Re: Przedstaw się!

Post autor: bigguy » 22-04-11, 16:51

Witam jestem nowy na forum ... trafilem tu przez przypadek gdyz ostatnio zaczalem sie zastanawiac nad praca kierowcy trucka .... Jestem z Lodzi a aktualnie mieszkam w Chicago .... narazie jestem niezdecydowany wiec byc moze nigdy nie podejme sie truckowania .... czas pokaze ..... w kazdym badz razie uwielbiam podroze i juz troche udalo mi sie zwiedzic w Stanach ..... a moim celem w niedalekiej przyszlosci jest zakup przyczepy campingowej i mieszkac w niej przez jakis dluzszy okres czasu podrozujac po Stanach i Kanadzie i wszedzie tam gdzie moge sie dostac na kolkach ....

patryk411
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 03-02-11, 01:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: patryk411 » 24-04-11, 21:03

Witam!
Miło mi gościć na tym forum, choć zarejestrowałem się na niego już dawno temu, to jednak dopiero teraz będę bardziej aktywny:) (mam nadzieję)
Z sieci jestem znany przez prowadzenie bloga katolickiego Teraz zaczynam nową inicjatywę, tzn otworzyłem blog książki katolickie.

Mam nadzieję, że wymienimy się cennym doświadczeniem w Panu.
Pozdrawiam :)
Znajdziesz mnie na moim <a href="http://patryk411.cba.pl"><blogu katolickim</a> oraz blogu <a href="http://ksiazkikatolickie.blogspot.com">książki katolickiej</a>

Darek F.
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 25-04-11, 14:02
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Przedstaw się!

Post autor: Darek F. » 25-04-11, 18:37

Witam serdecznie wszystkich Mam nadzieję na miłe i budujące rozmowy. ;-)[glow=green][/glow]
Darek F.

Awatar użytkownika
daniel052
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 10-04-11, 18:21
Lokalizacja: Dębica

Re: Przedstaw się!

Post autor: daniel052 » 04-05-11, 18:51

Witam!
Jestem nowy na naszym forum. trafiłem tu przypadkiem szukając informacji na temat volvo VN780, poczytałem forum i bardzo mi się spodobało.

TakiTomek
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 06-05-11, 22:33
Lokalizacja: na południe od Poznania

Re: Przedstaw się!

Post autor: TakiTomek » 08-05-11, 23:05

Cześć, czas się przywitać bo jeżdze z Wami już 3 miesiące :mrgreen:

Mam na imię Tomek i jestem z Wielkopolski :-P Taka pyra poznańska :lol:

Awatar użytkownika
ArturKSW
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 03-05-11, 23:57
Lokalizacja: UK\Dębica

Re: Przedstaw się!

Post autor: ArturKSW » 09-05-11, 00:26

:mrgreen: WITAM :mrgreen:
Mam na imię Artur pochodzę z oponiarskiego miasta Dębicy :-) , obecnie w Anglii :-( .
Zacząłem oglądać filmiki hioba, podpatrywać w podróży i czytać forum z pół roku temu nie za wiele ale ostatnio trochę więcej czasu tu spędzam więc dlatego się tu zarejestrowałem.
Pozdrawiam hioba i forumowiczów. Szerokości i zdrowia życzę :!:

sheena84
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 06-05-11, 08:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przedstaw się!

Post autor: sheena84 » 10-05-11, 09:38

Dzien dobry, ostatnimi czasy podgladalam hioba i jego podroze po Stanach.
Pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum :)

Albatros20
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 20-05-11, 15:50
Lokalizacja: Wielgie

Re: Przedstaw się!

Post autor: Albatros20 » 20-05-11, 21:14

Witam. Mam na imię Karol i pochodzę z Wielgiego (okolice Włocławka) :-D województwo Kujawsko Pomorskie. Choć zarejestrowałem się nie dawno już od około miesiąca oglądam Hioba :mrgreen:

Kris1982
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 26-05-11, 15:56
Lokalizacja: Z miasta

Re: Przedstaw się!

Post autor: Kris1982 » 26-05-11, 23:40

Witam wszystkich.

Krzysiek lat 29, pękło 16 maja b.r.
Prowadzę działalność gospodarczą z efektem równi pochyłej niestety od dwóch lat.
Moje zainteresowania to własne dzieci dokładnie dwóch synów, pierworodny prawie 3 latka młodszy 8 mcy. Dużo pracuje i mam znikomą ilość czasu dla rodziny dlatego skupiam się na rodzinie gdy tylko mogę.

Moim marzeniem jest zwiedzić stany, osobiście czuje ( tutaj pewnie ktoś napiszę iż jestem chory ) jakbym tam kiedyś już był, mieszkał, żył, wierzcie mi jak rozmawiam z kimś na temat stanów mówię o tym kraju jak bym tam był " duchem ", "myślą" nie potrafię tego wytłumaczyć.

Jetem kierowcą w Polsce małego dostawczaka, którym potrafię zrobić 300-500 km dziennie.
Jestem sam dla siebie szefem i zarazem pracownikiem firmy jaką prowadzę.

Co do tracków US tutaj temat rzeka, oglądam masę filmików na YT bo strasznie mnie to kręci. Niestety mogę tylko oglądać taka sytuacja życiowa.

Jeszcze raz cześć :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 27-05-11, 04:07

Serdecznie witam kolejnych gości. Bardzo mi miło, że tu zawitaliście. Zapraszam na wspólną podróż.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Bercik
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 26-05-11, 23:07
Lokalizacja: Borkowo

Witam

Post autor: Bercik » 27-05-11, 12:54

Witam wszystkich mam 19 lat i pochodzę z podlasia 25 km od łomży. Będąc 3 lata temu na wakacjach w usa (mieszkałem w riverhead na long island) zafascynowałem się tym krajem i w przyszłości chciałbym go jeszcze raz zwiedzić....

Flyncik
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 28-05-11, 01:24
Lokalizacja: Chorzów, Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Flyncik » 28-05-11, 10:57

Witam Cię Hiobie i wszystkich forumowiczów. Trafiłem tu bo kiedyś często przeglądałem na YouTube filmy z ciężarówkami w roli głównej i akurat trafił się filmik Hioba z trasy. Zaciekawił mnie na tyle, że przejrzałem kilkanaście kolejnych materiałów z kolekcji :-D . Potem oczywiście subskrybcja kanału na YT a teraz jestem tutaj ;-)

migar
Przyjaciel forum
Posty: 23
Rejestracja: 28-05-11, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Przedstaw się!

Post autor: migar » 28-05-11, 21:33

Witajcie. Ja trafiłem już na to forum 2 lata temu bylem nawet zarejestrowanym userkiem ale jakoś zawsze czasu brakowało. Na co dzień jestem "mobilnym" informatykiem czasem bardziej mobilnym niż informatykiem. Obecnie pracuje nad pewnym portalem ekumenicznym co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem ale czas pokaże. Pozdrawiam Hioba i wszystkich forumowiczów.
vanitas vanitatum et omnia vanitas

Dubi
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 10-03-11, 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dubi » 01-06-11, 18:45

Witam Wszystkich. Na forum jestem od niedawno rzadko też się wypowiadałem gdyż nie za bardzo nie miałem czasu ale myślę że teraz to zmienię. Na forum trafiłem gdy obejrzałem jeden z filmików Hioba który bardzo mnie zafascynował. Pozdrawiam gorąco Hioba i cała resztę

Awatar użytkownika
Purytanin
Przyjaciel forum
Posty: 56
Rejestracja: 15-05-11, 09:57
Lokalizacja: Z Kościoła.

Re: Przedstaw się!

Post autor: Purytanin » 03-06-11, 12:35

Jak do tej pory się nie przedstawiłem. :-P
Co prawda nie powiem o sobie zbyt dużo ale coś tam powiem.
Mam 37 lat i jestem katolikiem.Co prawda jestem na rozdrożu ale jakoś na razie trwam.Powiem szczerze,że nie jest to łatwe zwłaszcza jeśli się pozna to,co ja poznałem i przejdzie/przeżyje to,co ja przeszedłem/przeżyłem.
W życiu staram się nie kierować emocjami choć jestem emocjonalny.Decyzje podejmuje zawsze jak emocje opadną.
Moja dyskusja na forum nie polega na negowaniu czy obalaniu ale do przedstawiania różnych opinii,różne sposobu pojmowania tej samej kwestii czy podawaniu argumentów,które można przedyskutować.
W żaden sposób nie utożsamiam się z tym,co piszę dlatego kierowanie uwag do mnie czy krytykowanie tego,co piszę nie ma sensu.Krytykować zaś można sam argument czy treść,którą podaję.
Jak na razie to tyle.
Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza te osoby,które już mnie trochę poznały. :-D
Ostatnio zmieniony 03-06-11, 12:37 przez Purytanin, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdzie miłość wzajemna i dobroć,tam znajdziesz Boga żywego.

ODPOWIEDZ