Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Czaro25
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 02-12-11, 22:35
Lokalizacja: Poland

Re: Przedstaw się!

Post autor: Czaro25 » 16-03-12, 15:19

Witam , do tej pory bywałem tylko na Shoutboxie jednak postanowiłem to zmienić :)
Nazywam sie Jacek mam ponad 50 Lat ale dusza 25 :D , jestem Kieowca tzw TIRA
najczęściej możecie mnie spotkać na Trasie Polska-Wegry-Rumunia-Bułgaria-Grecja-Turcja czasem Ukraina :D Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim - zgadnijcie jakie województwo :P . O forum Hioba dowiedziałem sie przypadkowo chyba w Listopadzie .
Moja pasja jest motoryzacja .

Awatar użytkownika
Szewczyk
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 13-03-12, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Szewczyk » 16-03-12, 23:55

Dawno temu spędzałem tu sporo czasu, stare konto gdzieś się zapodziało.
Mam na imię Mateusz, metrykalnie trochę po 20-stce, podobno "najlepszy okres w życiu", duchem czuję się na nieco ponad osiemdziesiąt. Na co dzień pracuję w hotelu, jednak tylko by móc realizować swą pasję - szycie (głównie kolekcje męskie). Interesuję się głównie fotografią, tworzeniem i zarządzaniem bazami danych oraz literaturą międzywojenną. Pozdrawiam! ;-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 18-03-12, 15:12

OnlyTrance pisze: Gdy oglądałem Twój film, dzięki któremu tu trafiłem pomyślałem, że jesteś osobą która może odpowiedzieć mi na pytania jakie ostatnio zrodziły się w mojej głowie: Czy są jakieś szanse by dostać pracę za kierownicą w USA? Jaka jest do tego droga, co trzeba zrobić, co przejść? Czy na pewno będę w stanie wytrzymać przynajmniej większość życia z taką pracą? Zadaję te pytania tu, gdyż nie chcę od razu spamować w innych działach.
Jak już wyjaśniła Alex, mamy w Hyde Parku dział "Pytania do hioba" i tam można pytać o wszystko. Jest też tasiemcowy temat poświęcony pracy w USA: viewtopic.php?t=1213
Jestem nowym użytkownikiem który z chęcią będzie śledził Ciebie, lecz może mniej chętnie wda się w dyskusje w sprawach Wiary.
To nie jest "forum religijne" i nikt nie jest ani zmuszany do udziału w dyskusjach na temat wiary, ani też traktowany inaczej dlatego tylko, że go te sprawy nie interesują. Raczej jest to moje "personalne", osobiste forum i dlatego tak dużo jest tu o wierze. Bo dla mnie osobiście są to sprawy najważniejsze. Nie ma jednak żadnego problemu, jeżeli ktoś tu jest tylko dla tematów związanych z transportem, czy nawet dla miłej atmosfery, jaką staramy się tu utrzymać.

Witaj na forum. :-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Lawnowerman
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 18-03-12, 11:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przedstaw się!

Post autor: Lawnowerman » 18-03-12, 15:52

Witaj Hiobie, Lawnowerman z zegarkiclub pozdrawia serdecznie.
pozdrawiam
Bartek

piotrl
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 16-03-12, 21:07
Lokalizacja: UK/PL

Re: Przedstaw się!

Post autor: piotrl » 19-03-12, 11:28

Witam

Pozdrawiam całe forum mieszkam i pracuje w Anglii od 5 lat, na Hioba trafiłem przypadkiem przeglądając filmy na YouTube, oraz szukając informacji w Google temat USA oraz jak się ludziom żyje za wielka woda. :mrgreen:

Pozdrawiam

Piotr

gigus27
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 19-03-12, 11:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedstaw się!

Post autor: gigus27 » 19-03-12, 14:00

Siemka Jestem Rafał z Łodzi w pracy wołają na mnie gigus jestem kierowcą ciężarówki od 3 miesięcy i prowadze Daf xf 430KM 2005r solóweczka

Pozdrawiam

Adam1067
Przyjaciel forum
Posty: 60
Rejestracja: 19-03-12, 21:37
Lokalizacja: Lębork

Re: Przedstaw się!

Post autor: Adam1067 » 19-03-12, 21:57

Witam jestem Adam,czy na forum jest jakieś ograniczenie wiekowe bo mam 14 lat a bardzo lubię filmy Hioba i interesuję się ciężarówkami.

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vul » 20-03-12, 10:12

Witam serdecznie wszystkich na forum hioba :)
Adam1067 pisze:Witam jestem Adam,czy na forum jest jakieś ograniczenie wiekowe bo mam 14 lat
Witaj Adam1067, nie ma ograniczenia, jesteś tu mile widziany. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości możesz pisać do dowolnego moda, admina lub (po przeczytaniu FAQ) wprost na forum. Jest tutaj spora armia życzliwych sobie osób.
Dobrego dnia :)
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
crook
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 04-10-11, 11:37
Lokalizacja: Mońki
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: crook » 22-03-12, 14:24

Witam.

Więc i ja też postanowiłem że się oficjalnie przedstawię.
Mam na imię Tomek, jestem kierowcą zawodowym, jeżdżę na Volvo FH480 2007 z naczepą typu wywrotka od ośmiu lat. Można mnie spotkać najczęściej na trasach B-stok - Katowice lub Trójmiasto oraz lokalnie koło Białegostoku.

Na forum trafiłem przez czysty przypadek oglądając filmy na YT o tematyce oczywiście VOLVO.

Pochodzę z okolicy Białegostoku, mój zakres zainteresowań zaczyna się na mechanice, nie tylko pojazdowej, przez elektromechanikę i elektronikę po informatykę w ogólnym znaczeniu tego słowa.

Jestem częstym obserwatorem shoutboxa, chodź mało się udzielam, bo jestem czynnym kierowcą i trudno było by pisać do was w czasie jazdy, nie mniej jednak chcę poinformować że jestem obecny nie mal codziennie.
Jestem już częściowo zapoznany z forum, FAQ i materiałami filmowymi Hioba.

Pozdrawiał serdecznie wszystkich forumowiczów i oczywiście Hioba też.

Z Bogiem i szerokości.

katarzyna1996
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 23-02-12, 12:23
Lokalizacja: Radgoszcz

Re: Przedstaw się!

Post autor: katarzyna1996 » 24-03-12, 13:15

Witam, mimo że na forum jestem już kilka tygodni dopiero teraz postanowiłam się wam wszystkim przedstawić. Mam na imię Kasia pochodzę z Radgoszczy (jest to mała wieś w woj. małopolskim) i mam 16 lat. Hioba poznałam przez przypadek ale zaimponował mi swoją wiarą i tym że nie wstydzi się o niej mówić. Dziewczyny na tym forum to rzadkość. Kiedyś ktoś na ShoutBoxie zapytał mnie czy planuje jeździć truckiem w przyszłości tak jak nasz Hiob, był bardzo zdziwiony że dziewczyna jest na tym forum, ale przecież Pani Hiobowa ma swoją własną firmę z truckami i Hiob dla niej pracuje może i ja w przyszłości taką założę, lecz teraz wszystko jest jeszcze przede mną. Mam nadzieję że zostanę tu z wami na bardzo długo i będziemy razem modlić się i rozmawiać z Hiobem.
Pozdrawiam, z Panem Bogiem! :-)
"Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko!" Iz 55;6

Awatar użytkownika
GiE
Przyjaciel forum
Posty: 306
Rejestracja: 17-01-10, 21:53
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: GiE » 25-03-12, 16:51

Witajcie serdecznie!!!:))

sobanek
Przyjaciel forum
Posty: 10
Rejestracja: 25-03-12, 14:54
Lokalizacja: pl

Re: Przedstaw się!

Post autor: sobanek » 27-03-12, 23:21

Witam wszystkich, jestem sobanek - mam 18 lat i jeżdżę obecnie kombi. Rozwożę klientom komputery DELL.

Jeżdżę Volvo V50 z silnikiem 2.0 Diesel.

Jako "kierowca zawodowy" zamierzam pracować rok, chcę mieć pieniądze na studia. Po studiach mam nadzieję wyjechać do USA. :)
Ostatnio zmieniony 27-03-12, 23:29 przez sobanek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LordEccles
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 28-03-12, 00:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: LordEccles » 28-03-12, 08:41

Witam,
Kuba z Warszawy. Trafiłem tutaj szukając na youtube filmów o tematyce USA, trucków itp. Znalazłem filmiki hioba i zacząłem oglądać. Później przeglądałem forum i postanowiłem się zarejestrować.
Aha... jestem niewerzący co mamnadzieję nikomu tu nie będzie przeszkadzać. Nie mam zamiaru nikogo obrażać ze względu na wyznanie czy podejście do życia. Szanujmy siebie i innych ;-) Jestem tu głównie po to żeby poczytać o życiu truckera hioba choć nie wykluczam, że włączę się w jakieś dyskusje
Pozdrawiam

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: skrzydlaty » 28-03-12, 13:09

LordEccles, jesteś tu mile widziany. To nie jest forum religijne, choć część wątków na forum dotyczy wiary.
Czuj się wolny w czytaniu i pisaniu na forum ... byle zgodnie z regulaminem. :)

krzysiek30
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 30-03-12, 20:15
Lokalizacja: białystok

Re: Przedstaw się!

Post autor: krzysiek30 » 31-03-12, 10:37

Witam wszystkich,nazywam sie Krzysiek mam 30 lat jestem z Białegostoku,od 2002r kierowca zawodowy.Moje początki to ABC każdego polskiego kierowcy,czyli Kamaz,Star200 pózniej Man F90.Od 2006r.pracuje jako kierowca operator żurawia samojezdnego w białostockiej firme świadczącej usługi dżwigowe,praca odpowiedzialna z licznymi delegacjami,co niebardzo odpowiada mojej żonie :-)
Zainteresowania to transporti,podróże.każdy urlop staramy sie spędzać w ciekawych miejscach,byliśmi na Krecie,Zante (Grecja),Alany w Turcji i Hurgadzie w Egipcie
Forum Hioba obserwujemy z żoną juz od bardzo dawna.bardzo nam sie ono podoba.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich.
Ostatnio zmieniony 31-03-12, 10:38 przez krzysiek30, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ