Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
kamilwro
Przyjaciel forum

Re: Przedstaw się!

Post autor: kamilwro » 13-10-14, 08:31

Witam wszystkim mam na imię Kamil mieszkam we Wrocławiu, interesuję się transportem szynowym i kołowym. Na co dzień pracuję w PKP w weekendy studiuję w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

auksencjusz
Przyjaciel forum

Post autor: auksencjusz » 30-10-14, 21:49

Hej!

Mam 26 lat, mieszkam w Finlandii od kilku lat, wyjechałem za granicę kończąc ukochaną Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W kraju tysiąca jezior powolutku buduję sobie życie z żoną Martą. Interesuję się szeroko pojętą motoryzacją. W tej chwili poszukuję jakiegoś fajnego, tylnonapędowego autka na zimę (budżet elastyczny, ale najlepiej coś w okolicach 10.000PLN), więc jeśli ktoś posiada takowe, to zapraszam z ofertami.

Na Hioba trafiłem przypadkiem, oglądając na youtube filmiki nagrywane przez kierowców zawodowych pracujących w USA. Hiobie, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego świadectwa wiary. Robisz wielkie rzeczy.

Uluś90
Przyjaciel forum

Post autor: Uluś90 » 03-11-14, 12:25

Witam!
Mam na imię Ula, mieszkam niedaleko Częstochowy. Mam 24 lata. Jestem absolwentką Germanistyki, więc gdyby ktoś potrzebował pomocy z j. niemieckiego to bardzo chętnie pomogę :)
Interesuję się tańcem, fitnessem, a w ostatnim czasie także zagadnieniami związanymi z wiarą. Mam nadzieję, że to forum, jak również filmy Hioba na YT przyczynią się w jakimś stopniu do pogłębienia mojej wiary.
Pozdrawiam wszystkich :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 03-11-14, 16:50

Uluś90, witaj. Wygląda na to, że Ula będzie najpopularniejszym imieniem żeńskim na forum. :-) Co do niemieckiego, to na pewno GrzegorzW125 się bardzo ucieszy. On kocha niemiecki, ale pani, która go uczy się na niego uwzięła. :mrgreen:

Zapraszam na wspólną podróż jutro. Gdy jadę, komputer czyta mi Wasze wpisy w shoutboxie, a jak jadą z nami dziewczyny, to zawsze jest znacznie przyjemniej i weselej.

Oczywiście witam także bardzo serdecznie wszystkich facetów, ale rozumiecie, o dziewczyny musimy dbać w sposób szczególny, bo ich ciągle mamy za mało. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
grzegorzw125
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: grzegorzw125 » 03-11-14, 17:56

Uluś90 witamy serdecznie na Forum, niezmiernie cieszy mnie fakt że po pierwsze przybyła nam nowa koleżanka, po drugie na trzecim roku nie mam już języków obcych :mrgreen: (i nie wiem co bardziej) :mrgreen:

Uluś dlaczego tak późno dołączyłaś, ja miałem udrękę z niemieckim przez dwa pierwsze lata studiowania, co nie wiedzieć czemu zostało naszemu hiobowi w pamięci i na serwerach YouTube :mrgreen: :mrgreen: niemniej jednak miło jest wiedzieć że ktoś może pomóc w tym baaaaardzo ciężkim do opanowania języku. :mrgreen:
"Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
A całym sercem szczerze ufa Jemu,
Śmiele rzec może: Mam obrońcę Boga,
Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga."

"talitha kum
mówię Ci chłopcze wstań
wcale nie umarłeś lecz śpisz
jeszcze życie wyjdzie Ci..."

Uluś90
Przyjaciel forum

Post autor: Uluś90 » 03-11-14, 22:23

hiob grzegorzw125 Dziękuję za miłe powitanie :)

Grzegorz - Dołączyłam dopiero teraz, bo dopiero teraz odkryłam to wspaniałe forum. Lepiej późno niż wcale ;)
Gdybyś jednak kiedyś potrzebował jeszcze pomocy językowej to śmiało pisz :)

Awatar użytkownika
Bluur
Przyjaciel forum

Post autor: Bluur » 08-11-14, 16:00

Witam!
Jestem Dominik, mam prawie 18 lat, mieszkam w Krakowie. Chodzę aktualnie do liceum i później mam zamiar iść na coś w kierunku Informatyki (inżynieria programowania).
Interesuję się "kolarstwem zjazdowym" (downhill) oraz informatyką. :)
Filmy Hioba oglądam juz od jakiegos roku znalazlem go poprzez ogladanie filmow innych kierowcow nagrywajacych w USA. (Zainteresowal mnie film pt. Fiat 126p w usa!)
Jesli będzie potrzebna pomoc na forum z naprawieniem, dodaniem czegoś - mogę pomóc!

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 08-11-14, 19:43

Bluur, do którego liceum chodzisz?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Bluur
Przyjaciel forum

Post autor: Bluur » 08-11-14, 20:08

hiob, do 14 LO. :angel:

Awatar użytkownika
arix3
Przyjaciel forum

Post autor: arix3 » 12-11-14, 17:49

Witam.

Nazywam się Arek, mam 24 lata i mieszkam w Chmielniku koło Rzeszowa.
Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja techniczno - informatyczna. Od kiedy zmieniłem kierunek prócz informatyki interesuję się również techniką, motoryzacją, akwarystyką. Jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej. Do niedawna pracowałem z dziećmi prowadząc kursy i warsztaty z robotyki, ale niestety firma zawiesiła swoją działalność, a mi nie udało się jej wykupić. Jestem również niedoszłym organistą (nie ukończyłem studium ze względów finansowych). Jeżdżę Daewoo Matizem i choć nie jest to szczyt motoryzacyjnej techniki jestem z niego bardzo zadowolony. Nie mógłbym też nie wspomnieć o mojej wspaniałej narzeczonej, która choć czasem się na mnie denerwuje to wspiera mnie w moich działaniach za co jej dziękuję :)

Poczynania Hioba śledzę już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem dołączyć do Was "oficjalnie" :).

Serdecznie pozdrawiam Hioba jak i Was wszystkich :)
Arek :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 13-11-14, 04:42

arix3 pisze:... Nie mógłbym też nie wspomnieć o mojej wspaniałej narzeczonej, która choć czasem się na mnie denerwuje...
To już wynika z natury gatunku, do którego narzeczone należą. :mrgreen:
...to wspiera mnie w moich działaniach za co jej dziękuję :)
I to się tu tylko powinno liczyć. ;-) Witaj na forum.

marcin89
Przyjaciel forum

Post autor: marcin89 » 14-11-14, 12:38

Witam,
Jestem co prawda od jakiegoś czasu już zarejestrowany na forum ale jakoś dopiero teraz się przedstawiam :P
Jestem Marcin, mieszkam koło Bielska-Białej dokładniej granica Kęty-Kozy.
Hioba śledzę od ponad roku na YT. Oglądam wszystkie filmy bez wyjątku, zarówno te o "wszystkim" jak i te religijne. Chciałbym (w miarę mojego ograniczonego wolnego czasu) bardziej uczestniczyć w życiu tego forum :)
Pozdrawiam serdecznie Hioba i całą społeczność forum katolik.us :)
P.S
Jestem dumny z tego, że Pani Hiobowa ma na Audicy SBI z przodu :P :D

Hiobie chyba już ze dwa razy mówiłeś jakie ma znaczenie skrót SBI w Ameryce ale nie mogę tego znaleźć w filmach. Gdybyś był tak uprzejmy mi napisać albo któryś z forumowiczów to będę bardzo wdzięczny :) wiem, że to były dwa znaczenia :)
Ostatnio zmieniony 14-11-14, 13:41 przez marcin89, łącznie zmieniany 2 razy.

matlaczi
Przyjaciel forum

Post autor: matlaczi » 15-11-14, 11:57

Witam,

Mam na imię Krzysiek, mam 21 lat, mieszkam pod Krakowem, w niewielkiej miejscowości Krzyszkowice. Aktualnie studiuję na Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Wirtotechnologia (związane z odlewnictwem ;-)).

Interesuję się wszystkim po trochę. Ale szczególne fotografią, informatyką i motoryzacją.

Hioba "poznałem" jakiś czas temu na YT, a następnie przerzuciłem się na forum.

Mam nadzieję, że będzie nam się miło spędzało czas :)

Pozdrawiam

kazimierz
Przyjaciel forum

Post autor: kazimierz » 25-11-14, 18:55

Witam serdecznie.

Mam na imię Kazimierz. Mam 67 lat mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Interesuję się Biblią i muzyką akordeonową.
Pozdrawiam wszystkich.
były katolik

piotrek77
Przyjaciel forum

Post autor: piotrek77 » 25-11-14, 21:02

Witam!

Piotrek z mazowsza, na liczniku prawie 25 lat :) Nie ukrywam, że na to forum przyciągnęły mnie głównie filmiki Hioba, dopiero później przyszło mi interesować się resztą hiobowej działalności w internecie.
Poza motoryzacją interesuję się turystyką i jazdą na rowerze w terenie, także po górach.
Mieszkam na przedmieściach W-wy, w domu położonym na samym skraju lasu (wynajmuję tam małe mieszkanko).

Mam nadzieję, że wniosę tutaj coś wartościowego.

ODPOWIEDZ