Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
oczko
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 03-02-15, 09:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Przedstaw się!

Post autor: oczko » 04-02-15, 21:52

Witajcie :-)

Nazywam się Piotrek, mieszkam i pochodzę z Rybnika (chętnie zapraszam ;-) ). Trafiłem na te forum po obejrzeniu parudziesięciu filmów youtuba z kanału Hioba. Po prostu było mi mało :-P i już się nie umiem doczekać transmisji na żywo.
Życie jest piękne, czasami bywa brutalne ale żyć trzeba dalej. ...

Awatar użytkownika
Syriusz
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 04-02-15, 15:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Przedstaw się!

Post autor: Syriusz » 05-02-15, 01:01

Witajcie moi drodzy :)

Jestem Wojtek, 18 lat. Kanał Hioba śledzę na youtube właściwie od kilku lat, ale jakoś tak wyszło, że na forum nie dołączyłem (aż do teraz) - dzisiaj się to zmieniło ;)
Zdążyłem już zauważyć, że ktoś planuje spotkanie na torze w Kielcach w czerwcu, na które bardzo chętnie chciałbym przyjechać, ponieważ to moje okolice a i prawo jazdy powinno już być.

Pozdrawiam!



PS.
Tymczasem do zobaczenia na live'ach.
Ostatnio zmieniony 05-02-15, 01:03 przez Syriusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 06-02-15, 14:11

Witam, witam kolejnych gości. Zapraszam jutro, ruszamy pewnie koło 7:30-8 rano.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

stjepan
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 01-02-15, 11:29
Lokalizacja: Ołpiny

Cześć i czołem

Post autor: stjepan » 09-02-15, 20:28

Jestem Szczepan, mam 23 lata, "odkryłem" Hioba niedawno ale lepiej późno niż wcale.

Aifam
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 10-02-15, 10:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Aifam » 10-02-15, 21:05

Witam wszystkich forumowiczow, a przedewszystkim administratora HIOBA. Mam na imie Piotr 29 lat. Na forum trafilem przez kanał YOUTube. Bardzo podziwiam i ciesze sie że przybliżasz nam Troche bliżej Amerykę której nie znamy. Ciesze sie ze są jeszcze tacy ludzie z zaszczepiona własna ideą wiarą w lepsze jutro i w szczególności mega pozytywnie nastawieni do ludzi, świata. Życzę wytrwałości i sił w tym co robisz. Pozdrawiam i do usłyszenia na LIVE.:)

Zablokowany
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 08-07-14, 19:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: Przedstaw się!

Post autor: Zablokowany » 10-02-15, 21:06

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!
Nazywam się Kamil, mam 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości nie opodal miasta Siedlce, aktualnie od roku pracuję w jednej z Warszawskich firm ochroniarskich oraz kontynuuję edukację zaocznie tzw. Wieczorówka. Pana Hioba poznałem około miesiąc temu, oglądając Polaków jak sobie radzą w Ameryce.

Jako nowy użytkownik forum mam nadzieję że szybko się zaaklimatyzuję w Państwa gronie!

Pozdrawiam gorąco :)
Ostatnio zmieniony 10-02-15, 21:06 przez Zablokowany, łącznie zmieniany 1 raz.

tomcad
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 03-02-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedstaw się!

Post autor: tomcad » 11-02-15, 17:30

Witam forumowiczów. Urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Mam na imię Tomasz. Na forum trafiłem po obejrzeniu z dużym zainteresowaniem "prawie" wszystkich filmików Hioba na Youtube. Podzielam pasję do starych samochodów i marki BMW :) Jestem czasami obecny na forach o tematyce tejże marki. Nie gardzę dobrą muzyką zakorzenioną w latach 60 i 70-tych.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 12-02-15, 16:11

:-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

korx1987
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 11-02-15, 16:06
Lokalizacja: Poland

Witam

Post autor: korx1987 » 12-02-15, 19:28

Witam.
Nazywam się Daniel, mieszkam koło miejscowości Sierpc, mam 27 lat zaczynam przygodę w kraju na ciężarówkach, trafiłem tu po obejrzeniu filmików z YouTuba. Lubię z tęsknotą podziwiać amerykańskie krajobrazy, gdyż kilka lat temu byłem w USA a dokładniej w Jersey City. Pozdrawiam Hioba oraz forumowiczów!

marcel1257
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 22-02-15, 19:09
Lokalizacja: Nowy Targ

Re: Przedstaw się!

Post autor: marcel1257 » 24-02-15, 09:37

Dzień Dobry. Witam. Szczęść Boże wszystkim. Jestem Marek mieszkam w Nowym Targu, wiek wg. nr PESEL - 32lata :-D . Od dobrych wilku miesięcy śledzę poczynania Piotra na YouTube oraz katolik.us, bardzo pasjonuję mnie Ameryka i motoryzacja amerykańska. Oczywiście jestem osobą wierzącą co tym bardziej zbliża mnie to takiej formy przekazu jaką prezentuje Hiob i całe forum. Dobrego dnia. Pozdrawiam
Marek

Damian91
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 25-02-15, 17:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: Damian91 » 26-02-15, 20:39

Witam,
Nazywam się Damian, mam 23 lata, od urodzenia mieszkam w Warszawie. Na codzień zajmuje się ubezpieczeniami, wieczorami grzebie przy samochodach. Od dłuższego czasu oglądam filmy które wrzuca na YouTube Pan Piotr, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego twórczością i bardzo cieszy mnie, że są jeszcze na tym świecie takie osoby :) Na forum trafiłem przez wymieniony wyżej portal. Bardzo mi miło, źe mogę dołączyć do waszego grona :)

Gryzon
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 31-08-14, 12:58
Lokalizacja: Polska

Jak każdy to i ja też :)

Post autor: Gryzon » 27-02-15, 17:25

Więc tak siedziałem wieczorem i przeglądałem jutuba :D i patrzę jakaś miniaturka kaszlaka czerwonego z tytułem ciekawostki Maluszek w Ameryce :D. Wszedłem na kanał Hioba i przez niecały tydzień oglądałem filmiki na końcu filmiku zawsze były podane stronki i gdzieś w komentarzu pisało że lajwy są to to dałem rejestracje na stronke i czekałem na lajwa przez pierwszy lajw nic się nie odzywałem (bałem się napisać i nie wiedziałem co napisać :D) I tak sobie jestem na tym forum i nie żałuje cieszę się że tu trafiłem można poznać wielu wspaniałych ludzi oraz porozmawiać i oczywiście uczęszczać na trasy w które zabiera nas Hiob. Dziękuje. Jeszcze coś o sobie uskrobie :) Mam na imię Grzesiek lat 20 mieszkam w województwie Lubelskim 15 km od Kraśnika.

Adam_R
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 03-03-15, 10:30
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Adam_R » 05-03-15, 11:47

Witam. Mam na imię Adam, jestem z Poznania. Od dłuższego czasu oglądam kanał Hioba i czytam. Mam 44 lata kiedyś marzyłem ( i nadal w ukryciu marzę ) o wyjeździe do US ( w 91 nie otrzymałem wizy) gdyż byłem młody, bez żony i w ogóle byłem "za wolny" i mógłbym nie wrócić . I tak by zapewne by było. Ale dobrze że tak się stało. Jestem katolikiem, mam żonę i trójkę dzieci ( 11 lat, 9 lat, 7 lat) w tym jedno niepełnosprawne adoptowane. Ale tak naprawdę to czuję się ojcem prawie 50 dzieci. Gdyż kilka lat temu wywróciliśmy swoje życie do góry nogami, zostawiłem pracę na pracę z dziećmi porzuconymi w wieku od urodzenia do 7 lat. Są u nas w domu tak długo aż znajdzie się rodzina która adoptuje, lub rodzice zmienią zdanie i zabiorą do siebie. Z reguły sa to dzieci chore. Po prostu jesteśmy pogotowiem rodzinnym. Razem z żona należymy do Domowego Kościoła oraz jesteśmy franciszkanami w III zakonie franciszkańskim.
To tak w skrócie.
Życzę Pokoju i Dobra.
www.dompoddobrymaniolempoznan.pl

MarasPL
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 01-03-15, 04:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Przedstaw się!

Post autor: MarasPL » 07-03-15, 09:27

Witam,
Nazywam się Krystian, mam 17 lat. Pochodzę z Zielonej Góry, aktualnie edukuję się w Technikum na profilu elektrycznym. Na forum trafiłem przez wyżej wymieniony portal. Interesuję się Motoryzacją, Historią 2 Wojny Światowe. Bardzo mi miło, że mogę uczestniczyć w trasach Pana Piotra :-)

Awatar użytkownika
LinGruby
Przyjaciel forum
Posty: 81
Rejestracja: 01-03-15, 08:29
Lokalizacja: Łódź, Polska
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: LinGruby » 08-03-15, 00:32

Witam :)

Na mojej stronie jest wszystko :)
http://gruby.ma.cx

A tu pracuję :)
www.facebook.com/KamaLodz
Ostatnio zmieniony 08-03-15, 00:35 przez LinGruby, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa! (2Tm 2, 3)

ODPOWIEDZ