Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 03-02-16, 13:51

Witam Was serdecznie i zapraszam do jak najczęstszych odwiedzin. Także do wspólnych podróży, gdy jest kamera na żywo.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Bart-LHR
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 02-02-16, 15:46
Lokalizacja: Hrubieszów

Re: Przedstaw się!

Post autor: Bart-LHR » 03-02-16, 21:16

Witam serdecznie forumowiczów. :-)

Jestem Bartek. Urodziłem się w 1992r. Pochodzę z małego miasta Hrubieszów, jest to najdalej położone na wschód miasto Polski :)

Obecnie pomieszkuje w Warszawie. Studiuje tu Bezpieczeństwo Wewnętrzne na I roku studiów magisterskich.

O forum dowiedziałem się z filmików umieszczonych na YT. Hiobowy profil YT śledzę od dłuższego czasu, a forum zacząłem śledzić od niedawna (skusiłem się transmisjami live :mrgreen: )

Zainteresowania: w dużej mierze interesuje się (zapewne jak większość tu zgromadzonych) motoryzacją (starą (głównie polską) i nową, ciężarówkami, także jazda samochodem i grzebanie przy aucie).
Ponadto interesuje się historią, kolekcjonowaniem monet i antyków, genealogią (od kilku lat tworzę drzewo genealogiczne swojej rodziny, udało mi się dotrzeć do końcówki XVIIIw.).
Lubię też muzykę, film, sport: sztuki walki, żużel (kibicuje drużynie Falubaz Zielona Góra) no i "surfować po necie :mrgreen: .

I to chyba tyle :D

Pozdrawiam forumowiczów ;-)
Ostatnio zmieniony 03-02-16, 21:17 przez Bart-LHR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Re: Przedstaw się!

Post autor: ferdek » 04-02-16, 08:51

Witaj Bart i witam pozostałych, którzy dołączyli do nas w ostatnim czasie.

Zapraszam do częstego przebywania, korzystania i uczestniczenia w życiu forum ;-)

maciekrail
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 01-02-16, 17:15
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Przedstaw się!

Post autor: maciekrail » 06-02-16, 09:35

Witajcie,

Jestem Maciek jak widać po nicku :) Pochodzę i mieszkam pod Wrocławiem, obecnie uczę się w technikum.

Na forum trafiłem poprzez YT, a twórczość odkryłem dzięki filmikom z Maluchem które wyświetliły mi się w podpowiedziach :)

Interesuję się polskimi kolejami i fotografią.

Pozdrawiam wszystkich :)

Dominik

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dominik » 06-02-16, 23:09

Witaj Maćku :-) W poniedziałek będziemy jechać z Hiobem, nie zapomnij :-)

Łukasz Gdynia
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 06-02-16, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przedstaw się!

Post autor: Łukasz Gdynia » 08-02-16, 10:57

Witam jestem tu nowy,mam na i Łukasz i mieszkam w Gdyni

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Marek MRB » 09-02-16, 01:59

Witam Ziomka z Gdyni :)
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 09-02-16, 20:55

Również witam nowo przybyłych gości :)

Piotr Kasprzyk
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 08-02-16, 20:08
Lokalizacja: Dębica

Re: Przedstaw się!

Post autor: Piotr Kasprzyk » 10-02-16, 08:30

Witajcie!
Nazywam się Piotr mam 26 lat, urodziłem się w Dębicy a pracuję i zaocznie studiuję w Rzeszowie.

Od wielu miesięcy śledzę kanał YT Hioba, sprawia mi to wielką satysfakcję, (nie znajduje słów aby poprawnie się wyrazić).

Żywo interesuję się motoryzacją, budownictwem a najlepiej wypoczywam pod namiotem.

Pracuje w międzynarodowej korporacji, staram się zaczynać każdy dzień radośnie.. Słowa Hioba często pozwalają dzień również zakończyć radośnie. :-)
Piotr.

mateo1211
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 15-02-16, 13:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Przedstaw się!

Post autor: mateo1211 » 21-02-16, 19:04

Witajcie!
Nazywam się Mateusz, urodziłem się w 1994, mieszkam pod Poznaniem, oraz jestem studentem na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pracuje w gospodarstwie rolnym rodziców z czego się utrzymuje.
Pasjonuje się mechaniką i wszelkiego rodzaju rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w maszynach i pojazdach. Staram się tworzyć własne rozwiązania. Lubię marzyć :)
Na forum trafiłem poprzez YouTube, oglądałem relacje z podróży Hioba, oraz inne Jego filmy. Do przybycia tutaj skłoniła mnie atmosfera budowana na forum, oraz działalność Hioba.

Mr.Ekarlik
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 19-02-16, 08:47
Lokalizacja: Oslo

Re: Przedstaw się!

Post autor: Mr.Ekarlik » 24-02-16, 01:02

Szczęść Boże. Tym jakże bliskim mojemu sercu pozdrowieniem witam was wszystkich drodze forumowicze. Mam na imię Karol jestem Ślązakiem ale od dziewięciu lat mieszkam w Norwegii. Mam nadzieję na ciekawe rozmowy. Pozdrawiam.

mike1975
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-14, 19:13
Lokalizacja: Wlkp

Re: Przedstaw się!

Post autor: mike1975 » 24-02-16, 19:12

Miło, że nowych użytkowników wciąż przybywa :) hej Mateusz, ja też spod Poznania :)
pozdrawiam
Michał

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 24-02-16, 20:10

Witam nowo przybyłych użytkowników :) :witam:

Junak76
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 02-03-16, 16:22
Lokalizacja: małopolska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Junak76 » 02-03-16, 22:41

Serdecznie witam całe forum :-) Troszeczkę Was poczytałem i gratuluję miłej, kulturalnej i wręcz rodzinnej atmosfery. Mam na imię Konrad, pochodzę z okolic Tarnowa. No i cóż czterdziestka na karku. Będzie mi miło coś od czasu do czasu tutaj napisać ;-)
"A co człowiek sieje, to i żąć będzie..." Ga 6,8

Morel
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 17-03-16, 17:21
Lokalizacja: Łuków

Re: Przedstaw się!

Post autor: Morel » 24-03-16, 09:07

Witam szanowne grono :-) Nazywam się Piotrek mieszkam i pracuję w Łukowie jak część z Was na forum trafiłem przeglądając Youtuba i przyznam się od jakiegoś czasu zdarza mi się na gapę przemierzać z Tobą Hiobie amerykańskie highway'e :-D

ODPOWIEDZ