Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
LukaszSRT
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 29-03-16, 12:44
Lokalizacja: Ennis Co Clare

Re: Przedstaw się!

Post autor: LukaszSRT » 30-03-16, 15:00

Witam wszystkich, mam na imię Lukasz, mam 33 lata, pochodzę z Wrocławia a od 11 lat zamieszkuje Ennis w Irlandii. Ostatnie parę lat pracowałem jako kierowca vana a od 6 miesięcy jezdze zestawem. Jeżeli miałbym wymienić 2 osoby, dzięki którym około roku temu zapragnalem zostać kierowca trucka, byłby to Hiob i Rafał, więc jeżeli za rok czy 2 przestanę uwielbiac to co robię, będzie na Was :mrgreen: . Z góry przepraszam za błędy stylistyczne czy gramatyczne, tłumacze się długa nieobecnościa w kraju i słownikiem w telefonie. Teraz najbardziej kontrowersyjna cześć..
nie jestem Katolikiem czy nawet Chrześcijaninem , szanuję Wasza wiarę lecz najbliżej mi chyba w tym momencie do Deizmu, natomiast ogólnie staram się postępować zgodnie ze swoim przeczuciem, mam nadzieję, że mimo tego przyjmiecie mnie do swojego grona, Lukasz.
Moja moralność i intuicja jest moja droga, nie próbuj mnie namawiać na zbaczenie z niej, chce żyć zgodnie ze sobą. Dziękuję, Lukasz.

damianx
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 30-03-16, 11:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

witam

Post autor: damianx » 31-03-16, 15:21

Cześć jestem Damian. Jestem z Radomia ale obecnie przebywam za chlebem na Węgrzech.
O forum dowiedziałem się z YT. Moje hobby to motoryzacja i fotografia.

Milczorek
Przyjaciel forum
Posty: 13
Rejestracja: 07-04-16, 19:35
Lokalizacja: zachonia Wielkopolska

Re: Przedstaw się!

Post autor: Milczorek » 08-04-16, 14:31

Witam wszystkich (hiobie ciebie szczególnie :-P ) . Mam na imię Szymon, jestem 15-nastolatkiem ,pochodzę z zachodniej wielkopolski (w połowie drogi między Gorzowem Wlkp. a Poznaniem) i w niej mieszkam. Na forum dostałem się poprzez filmiki o maluszku hioba :-o i inne tematy motoryzacyjne. Motoryzacja to moje zainteresowanie :angel: .
Pozdrawia Milczorek
P.S. wczoraj oglądałem ,,pierwszy" live hioba (tzn. mój oglądany nie pierwszy nagrany live hioba :!: , przez to załozyłem konto tutaj ,a forum znam od ponad roku)
Ostatnio zmieniony 08-04-16, 14:34 przez Milczorek, łącznie zmieniany 1 raz.
To że ja wierzę nie znaczy ,że ty musisz .
W cuda nie wierzę ,choć się zdarzają !!!

Sławomir D.
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 10-04-16, 15:02
Lokalizacja: Halinów

Re: Przedstaw się!

Post autor: Sławomir D. » 10-04-16, 23:05

Witam, Sławomir się kłania z Warszawy. W sierpniu zeszłego roku po przeszło 10 letniej emigracji w UK zjechałem do Kraju i obecnie mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą. Zawodowo jeździłem autobusami miejskimi, ale ciągną mnie te bezkresne drogi USA i nie tylko. Dlatego o jakiegoś czasu śledzę kolegów Truckerow - Hioba, Nolibaba, Thygerra, Bezrucha czy dziewczynkę z zapałkami itd. ;)
Pozdrawiam. :angel:

Dawidoskilosss
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 10-04-16, 20:19
Lokalizacja: Polska, Bielsko - Biała

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dawidoskilosss » 10-04-16, 23:35

Cześć :-D Nazywam się Dawid, mam 19 lat. Zaczęło się od filmiku na yt pt: ,,Czy protestanci będą zbawieni ?" autorstwa Hioba. Potem trafiłem tutaj. Daliście mi odpowiedzi na moje wątpliwości, choć oczywiście ciągle są jakieś nowe albo stare się odgrzewają :-P Pomogła też książka ,,W domu najlepiej" Scotta i Kimberly Hahn. Pożyczam ją komu się da :-> Chodziłem z protestantką, a jej mama jest byłą katoliczką i wstyd mi było, że nie potrafiłem bronić katolickiej nauki oraz wstyd mi swojej niewiedzy. Teraz już więcej wiem, dużo więcej i nie tak łatwo byłoby mnie zagiąć ( wtedy siedziałem i słuchałem, nie mogąc odpowiedzieć, nawet potakiwałem, bo nie miałem argumentów ). Myślę, iż to bardzo ważne znać swoją wiarę i zarażać nią innych co chciałbym robić. Za niedługo piszę maturę i nie wiem co dalej. Czuję, jakby Pan Bóg mnie wołał, ale nie wiem czy to jest to... obawiam się tego. Mam nadzieję, że się dowiem co i jak :mrgreen: Pozdrawiam :->
Ostatnio zmieniony 10-04-16, 23:38 przez Dawidoskilosss, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, nasza Matka !

Cyryl
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 12-04-16, 19:39
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Przedstaw się!

Post autor: Cyryl » 14-04-16, 09:27

Witajcie, filmy Hioba oglądam od ładnych kilku lat, forum sporadycznie czytałem. Teraz trochę więcej czasu spowodowane niestety chorobą, pozwala mi na poczytania więcej. Mam 32 lata i prowadzę swoją firmę, niedaleko Sandomierza, do którego jak słyszałem Hioba często zgląda, może uda się kiedyś spotkać.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 14-04-16, 19:44

Ja też witam Was wszystkich razem i każdego z osobna. Bardzo mi miło, że tu zawitaliście. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

planar
Przyjaciel forum
Posty: 58
Rejestracja: 07-04-16, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedstaw się!

Post autor: planar » 14-04-16, 20:35

Szczęść Boże. Mieszkam we Wrocławiu, mam 37 lat, jestem żonaty, na razie mam 3 dzieci ;) Od kilku miesięcy oglądam filmy Hioba na Youtube. Pamiętam Hioba jeszcze sprzed kilku, może kilkunastu lat z Forum Frondy. Pierwszy raz zabrałem się w drogę ciężarówką Hioba w ostatni poniedziałek.

massimo
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 07-04-16, 22:07
Lokalizacja: Poznań / Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: massimo » 16-04-16, 23:44

Witam Cię Hiobie i wszystkich! Jestem wielkim fanem Stanów Zjednoczonych, chociaż nie bezkrytycznym, moim marzeniem jest zwiedzić USA i Kanadę. Jestem też entuzjastą amerykańskiego country i amerykańskich samochodów. Ogólnie staram się być dobrym katolikiem, ale niespecjalnie potrafię zastosować "miłość wobec bliźniego" w stosunku do oponentów ideologicznych. Hioba poznałem dzięki własnie fascynacji USA jak również zainteresowaniem się "truckingiem" po amerykańskich highwayach. :)
Ostatnio zmieniony 16-04-16, 23:44 przez massimo, łącznie zmieniany 1 raz.

Szymon Legut
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 25-05-16, 22:16
Lokalizacja: Żywiec, Żabnica

Witam

Post autor: Szymon Legut » 26-05-16, 11:39

Witam forumowiczów, Pana Piotra szczególnie 😊 Pochodzę z Polski, mam 15 lat, więc jeszcze się uczę 😃Interesuję się motoryzacją. Narazie nie posiadam jeszcze swoich czterech kółek, ale zastanawiam się nad Bmw 1 serii (120d) Dlaczego Bmw ? Łączy nas więź w rodzinie: tata wozi się bmw e90. Jak Znalazłem Twój kanał Hiobie ? Szukałem recenzji odnośnie bmw f30 i znalazłem film gdzie przyrównywałeś bmw m3 do właśnie tego modelu. Od trgo czasu obejrzałem wiwkszość twoich filmów i myśle źe zostanę z wami na dłużej. Mieszkam w okolicach Żywca :-)
Szymon Legut

Cepek2116
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 25-06-16, 15:39
Lokalizacja: Okolice Radomia

Re: Przedstaw się!

Post autor: Cepek2116 » 28-06-16, 08:33

Witam wszystkich :-). Mam na imię Jakub, niedługo kończę 16 lat i wybieram się do nowej szkoły :-). Mieszkam koło Radomia. Moje zainteresowania to motoryzacja, sport, geografia i informatyka. Na Hioba trafiłem poszukując jakichś ciekawych filmików o maluszkach :mrgreen: , potem z racji niedawnego uczestniczenia w sakramencie bierzmowania zacząłem też oglądać filmy o wierze i dzięki nim jestem na tym forum :-)
Kto szuka prawości i miłości, znajdzie życie, <prawość> i chwałę. (Prz 21,21)

veros
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 05-07-16, 07:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 06-07-16, 12:36

Witam, mam dużo lat, mieszkam na Górnym Śląsku, znam całą Polskę i kraje ościenne.
Grzeszny katolik i tyle.
Hioba nie znam, choć chyba kiedyś spotkałem go na innym forum przez chwilę. - dawno temu.
Na innym forum polecono mi niniejsze - jako forum rzeczywiście katolickie.

Być katolikiem - to dla mnie realizować Oba Przykazania Miłości - bez oglądania się na innych - bezwarunkowo. No i akceptować Główne Prawdy Wiary.

O inne sprawy zawsze można się pokłócić w dyskusji, choć z dyskusji powinien wyłaniać się consensus, wtedy dyskusja jest owocna.
Pozdrawiam wszystkich :-D

wybrana
Przyjaciel forum
Posty: 18
Rejestracja: 04-07-16, 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: wybrana » 09-07-16, 19:07

Witam wszystkich

Jestem Polką, matką 3 dorosłych dzieci, babcią 2 wnucząt.
Jestem chrześcijanką, praktykującą katoliczką.
Wartości wiary chrześcijańskiej są dla mnie bardzo ważne, dlatego czasem w ich obronie walczę jak lew. :-D

veros
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 05-07-16, 07:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 10-07-16, 20:43

wybrana pisze:Witam wszystkich

Jestem Polką, matką 3 dorosłych dzieci, babcią 2 wnucząt.
Jestem chrześcijanką, praktykującą katoliczką.
Wartości wiary chrześcijańskiej są dla mnie bardzo ważne, dlatego czasem w ich obronie walczę jak lew. :-D
Walka z szatanem czasem wymaga opuszczenia placu boju.
Ludzie Wschodu nazywają tę zasadę WU WEI - nie bądź tam, gdzie jest pole bitwy.

wybrana
Przyjaciel forum
Posty: 18
Rejestracja: 04-07-16, 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: wybrana » 11-07-16, 13:24

@veros , tym bardziej, jeżeli jest to walka ze złem, to trzeba walczyć. Zło nie może zwyciężać, nie możemy na to pozwalać. Dobro musi zwyciężać i to od nas dużo zależy, czy będzie?

ODPOWIEDZ