Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Grzechu54
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 07-09-16, 10:02
Lokalizacja: Grodzisk Maz

Re: Przedstaw się!

Post autor: Grzechu54 » 07-09-16, 10:58

Moje imię to Grzegorz.Jestem z Grodziska Maz koło Warszawy.Pracowałem przez 37 lat w FSO.Oczywiście interesuje się motoryzacją,historią, geografią,komputerami,zdjeciami,muzyką.
Z Hiobem i z forumowiczami "jeżdżę" już co najmniej 2 lata.
Miło mi bardzo że będzie mi dane już niejako "oficjalnie" podróżować z Hiobem i z całym sympatycznym FORUM.
Hioba spotkałem osobiścieu w 2015 r w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

lukolc2
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 05-09-16, 11:49
Lokalizacja: Łódź

;)

Post autor: lukolc2 » 08-09-16, 13:56

A ja jestem Łukasz, z Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.
Też interesuję się teologią, Panem Bogiem w ogóle.
Mam nadzieję udzielać się na forum :)
Pozdrawiam.
************

Mt 18, 12-14

Vikinger
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 12-09-16, 16:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vikinger » 14-09-16, 06:42

Witam wszystkich. Nazywam się Michał i z moim synem Janem(6 lat), śledzimy Truckerhioba od 3 lat :)
I przy okazji mam pytanie: Jak zmienić swój login? Miał być Vikinger, nie wiedzieć czemu jest vikinger@interi. Jeśli moderator czy ktoś potrafi to naprawić, to poproszę :)

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 14-09-16, 16:24

Witaj vikinger na naszym forum :) Odwiedź PW w jak najszybszym czasie :)

Vikinger
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 12-09-16, 16:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vikinger » 14-09-16, 20:33

Już byłem na privie :)

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 22-09-16, 17:30

Też mam syna Jana - 2 miesiące i Córkę Ninę 6 lat :) :dowidzenia: pozdrawiamy

Vikinger
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 12-09-16, 16:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przedstaw się!

Post autor: Vikinger » 22-09-16, 21:24

Dziękuje mamamondfa, :) Pozdrawiam i Was :)

Samson92
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 24-09-16, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Przedstaw się!

Post autor: Samson92 » 24-09-16, 21:40

Witajcie, jestem Maciek mam 24 lata. Hioba na youtube śledzę już od 2 lat ale do tej pory anonimowo. Interesuje mnie motoryzacja, komputery i nowe technologie. Postanowiłem w końcu się "ujawnić" i być może stać się częścią tej społeczności.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Awatar użytkownika
gustav63
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 14-10-16, 17:00
Lokalizacja: Gdansk

Re: Przedstaw się!

Post autor: gustav63 » 15-10-16, 23:49

Choćbym mówił językami ludzi i aniołów,a miłości bym nie miał,byłbym miedzią dziwieczaca lub cymbałem brzmiącym. Pokój! i Dobro . Oskar Baranowicz z Gdanska 53 lata pozdrawiam wszystkich serdecznie...
Ostatnio zmieniony 15-10-16, 23:49 przez gustav63, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 03-11-16, 11:07

Witam serdecznie wszystkich naszych nowych gości. :->
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

iapet
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 16-11-16, 11:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedstaw się!

Post autor: iapet » 16-11-16, 13:30

Witam
Jestem Wojtek i mam 36 lat. Pochodzę z małej miejscowości pod Tarnowem, obecnie mieszkam w małej miejscowości pod Gorlicami ale od 10 lat od poniedziałku do czwartku pracuję w Krakowie. Szczęśliwie żonaty od 7 lat, dwójka dzieci 6 i 3 lata i VW Golf V w garażu.
Pozdrowienia z Krakowa dla Hioba i Forumowiczów.
Ostatnio zmieniony 17-11-16, 07:29 przez iapet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
arczins
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 06-12-09, 12:18
Lokalizacja: Gdynia/Braniewo
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: arczins » 16-11-16, 15:17

Ja to znowuż nie taki nowy gość... :D

Niemniej uznałem - skoro jestem tu już siódmy rok, Hioba śledzę od lat ośmiu w ogóle... człowiek tak chwilkę się zastanowił, no stwierdził - nie ma co. Przełamujemy tę biernotę.

A postaram się możliwie króciutko. W telegraficznym prawie że skrócie.
Zatem... Witam wszystkich oficjalnie! Na imię mi Arek. Wiosen już 19.
I tu od samego początku ciekawa ciekawostka - przybyłem tu w wieku lat 11/12. Dokładnie nie pamiętam - pierwsza moja styczność z kanałem miała miejsce jakoś pod koniec 2008 roku - gdy to miałem dane przyzwolenie na w miarę samodzielne korzystanie z Internetu. Można powiedzieć, że Hiob miał drobne zasługi w kreowaniu przynajmniej jakiejś części mojego światopoglądu. :D Młody umysł łatwo łapie wzorce. Wówczas ja jako ja - od małego właściwie mając styczność z motoryzacją, byciem w trasie - od wczesnej podstawówki marzyłem o karierze truckera. Zafascynowany całą właśnie otoczką truckerską wertowałem sieć w poszukiwaniu... czegokolwiek o ciężarówkach. Znalazłem TEN filmik.
Nie wiem jak miałbym opisać słowami tamtą radość, zaciekawienie... nazwijmy to nawet zajawkę. Od momentu trafienia na ten kanał śledziłem nieustannie. Lata mijały... pasja została. I ja tutaj... też.
Jak to się w ogóle stało, że taka, nie inna pasja? Trudno mi powiedzieć. Od kiedy tylko pamiętam miałem styczność z motoryzacją w przeróżnym znaczeniu. Najczęściej się wszystkiemu przyglądałem - zawsze z ogromnym zaciekawieniem. Mam w rodzinie mechaników, spora część rodziny związana jest z transportem drogowym, sam jestem synem instruktora i instruktorki nauki jazdy. Najprościej mówiąc... mój wewnętrzny zachwyt budziła każda możliwa sfera - od tajnik działania pojazdu, po fakt poruszania się nim. Zawierając w tym wszystko dookoła, czyli co także uwielbiam - podróże - i te małe i te duże. To bardzo, ale bardzo trudno mi oddać słowami.
Latka leciały - pasja wciąż się utrzymywała i utrzymuje się nadal. Zdecydowałem się na naukę w technikum logistycznym. Idzie... całkiem nieźle. :) Dwie kwalifikacje mam za sobą - pozostaje zdać tę trzecią i samą maturę. Postanowiłem sobie, że pójdę o krok wyżej w tym zagadnieniu... i oto wydumałem. SPEDYCJA.
Technikum logistyczne ma to do siebie, że obejmuje nie tylko właśnie to, co jest transportem - ale i bierze ze sobą produkcję, magazynowanie, całą logistykę miejską... Nie potraktowałem tego jednak po macoszemu. Uczyć się uczę na ile tylko możliwe. A szlag by tylko brał tą logistykę miejską... ale nie jest to miejsce na narzekanie - narzekać nie ma co, ot - zdrowie jest, możliwości też, uczę się zatem. Odnajduję w tym siebie, ale... brzmi to może nieco błaho - chce się jednak w trasę. Chyba nie muszę mówić, czym było dla mnie zdanie prawa jazdy i możliwość jazdy wreszcie samemu...
Jak to będzie w przyszłości? Zobaczymy.
Dopowiastka: Jak sugeruje awatar - tak, wielbię samochody marki SAAB. :)

Co mógłbym jeszcze o sobie co nieco dodać? Niech no pomyślę. Oprócz motoryzacji, transportu drogowego, które są moimi największymi zainteresowaniami... interesuję się ponadto przeróżnym sprzętem audio, nagłośnieniem - zwłaszcza estradowym, profesjonalnym, zajmuję się także wszelkim sprzętem komputerowym - mam sobie i tu małe hobby - naprawiam taki sprzęt, jestem takim jakby "niezależnym serwisem". Czyli... sprzętem elektronicznym interesuję się w ogóle, na przeróżnych polach.

A tu sprawa, za którą nigdy nie wiem jak się tutaj zabrać. Kwestie mojej wiary? Króciutko. Tu - na imię mi Krzysztof. A wciąż mam nieustanne uczucie, że modlę się stanowczo za słabo, a formułek nie klepię, choć gotowe modlitwy jak uważam pozwalają zrozumieć co nieco, podpowiadają całkiem skutecznie istotę modlitwy - zawsze staram się rozmawiać, zanosić nie tylko zmartwienia i prośby - ale otwierać się na dialog, to co po cichu gdzieś podpowiada nam nieustannie Bóg. Uważam, że... Nic od nas bez nas, ale i nic my bez Jego. Nie uważam się za świętego zaraz... a jako osoba młoda, no nie wiem jak by to sensownie i szybko opisać. W sumie... nie ma szybko. I nie po macoszemu. W pewnym momencie najzwyczajniej co nieco się zmieniło. Tu raczej chciałbym podyskutować w osobnym czasie, miejscu - ot wszystko!

Słowem zakończenia... jak to było, że mnie tu nie było?
Głównie bierność i blokady przed jakimkolwiek odezwaniem się. Nie pytajcie - protezy myślowe po prostu. Niemniej - jestem ósmy rok i będę nadal, a post jest gestem nie tyle przełamania się, co bardziej... zaangażowania się w udział w forum na dobre, zaangażowania się w ogóle - wiecznie jestem tylko obserwatorem - a koniec tego - oto odzywam się!

Witam wszystkich, calutką społeczność raz jeszcze - po latach!
Ostatnio zmieniony 16-11-16, 15:18 przez arczins, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: mamamondfa » 17-11-16, 08:11

Witaj Arek :)
tak sobie myślałam czytając Twój post, że chciałabym odznaczać się taką dojrzałością jak Ty, będąc w Twoim wieku :)
Gratuluję zainteresowań i pasji.
Ksiądz prof. Michał Heller zapytany o to, z czym kojarzy mu się słowo pasja, powiedział, że do głowy przychodzi mu utwór Krzysztofa Pendereckiego o tym samym tytule. Dalej nadmienił, że słowo pasja ma wiele znaczeń. Można ją podzielić na dwa główne typy - pasja jako namiętność, tzw. pasja warunkowa, uzależniona od "chcenia", chwilowa, przemijająca, i prawdziwa pasja - trwała ciekawość, wysiłek, ciężka praca, nawet cierpienie, proces rozłożony w czasie, który nie przemija.

Życzę Ci by Tobie towarzyszyła ta druga, bo to ona napędza nasze życie, jako swoisty dar od Boga :)
:witam:
Ostatnio zmieniony 17-11-16, 08:12 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Szaweł79
Przyjaciel forum
Posty: 21
Rejestracja: 16-11-16, 17:10
Lokalizacja: Teraz pod Gliwicami

Re: Przedstaw się!

Post autor: Szaweł79 » 17-11-16, 19:19

Witam wszystkich.
W loginie wpisałem Szaweł79, co oznacza tyle, że mam na imię Paweł rocznik'79.
Od wielu lat pracuję w jednej z firm w Katowickiej Specjalnej Strefia Ekonomicznej.
Mieszkam w niewielkim domu, w niewielkiej wiosce otoczonej dużymi lasami.
Od 1999 jestem posiadaczem samochodu marki FSO Polonez Caro Plus rocznik '99.
W 2012 zmaterializowałem jedno ze swoich marzeń. Kupiłem motocykl i od tego czasu jest to narzędzie służące do realizacji podróżowania po Polsce i nie tylko (mam na koncie kilka dłuższych wypraw przed siebie).
Właściwie od dzieka chodzę też po górach, w wycieczkach jedndniowych jak i dłuższych: z ciężkim plecakiem od schroniska do schroniska lub noclegu gdzie popadnie (dosłownie, gdzie padnę ze zmęczenia :-D ). Udokumentowane i oficjalnie potwierdzone mam przejścia GSB na raty oraz w mijającym roku jendorazowo i samotnie GSS, oraz kilka krótszych tras.
Przy sposobnościach czasu i dobrej zimie jeżdżę też na nartach.

O Hiobie po raz pierwszy przeczytałem jakoś zimą 2015/16 w książce: "Busem przez Świat. Ameryka za 8 Dolarów" Karola Lewandowskiego. Natomiast na forum trafiłem kilka tygodni później, szukając informacji o ciężarówkach, od tego czasu bywałem tu gościem "podglądaczem", który wkońcu postanowił wyjść z cienia.

Tyle o mnie, wpadnę tu czasem, posłucham, może coś powiem od siebie.

Pozdrawiam
Paweł
Ostatnio zmieniony 17-11-16, 20:07 przez Szaweł79, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 18-11-16, 12:16

iapet, Trucker97WARMIA, Szaweł79, witajcie. Dzięki Arek za to świadectwo. Miło zobaczyć młodego człowieka, który ma poukładane w głowie. :-D

(Nie znaczy to, że inni młodzi ludzie tutaj nie mają :roll: , ale Arek - sami widzicie - przedstawił się nam tu w sposób nieprzeciętny. ;-) )
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ