Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Galian
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 26-09-15, 18:57
Lokalizacja: Birmingham
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Galian » 26-09-15, 22:23

Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Krzysiek, mieszkam w Birmingham UK, od zawsze fascynowały mnie Stany Zjednoczone Ameryki, jestem Katolikiem i kierowcą tak zwanego "TIR-a" w Anglii.
Czytałem to forum i oglądałem filmiki na YouTube, są ciekawe i to zdecydowało że się tu znalazłem.
Super pomysł z takim forum.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26-09-15, 22:33 przez Galian, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie.»./J14.6/

Amminadab
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 18-07-15, 13:52
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Przedstaw się!

Post autor: Amminadab » 03-10-15, 11:58

Witam wszystkich!

Mam na imię Andrzej i za kilka dni kończę 32 lata. Żona Agata. Potomstwa na razie brak.
Pochodzę z Leżajska. Pracuję jako fizjoterapeuta w publicznej służbie zdrowia. Na kanał Hioba trafiłem przypadkowo przeglądając polsko-amerykańskich truckerów publikujących na YouTube. Zaglądam na kanał kiedy mam chwilę i podoba mi się pokazywane tam tematy i wartości jakie reprezentuje Piotr. Na forum bywam rzadko i nie jestem tutaj aż tak ogarnięty. Powoli ogarniam regulamin. Pozdrawiam Hioba i wszystkich obecnych tutaj. Jeśli są do mnie jakieś pytania sugestie tematy lub ktoś chce wiedzieć o mnie coś wiecej zapraszam :)

CCH
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 21-05-15, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się!

Post autor: CCH » 05-10-15, 21:04

Witam serdecznie
Mam na imię Łukasz, mam 22 lata, studiuję w Poznaniu. Na kanał Hioba trafiłem przez filmiki z maluchem które fajnie mi się oglądało. Potem zacząłem oglądać inne filmy z kanału, w tym te poświęcone wierze i ewangelii. To bardzo pozytywnie wpłynęło na moje życie dlatego z tego miejsca chciałbym Hiobowi podziękować. Niedawno trafiłem na to forum, chętnie dołączę się do dyskusji.

Pozdrawiam

edwardzik
Przyjaciel forum
Posty: 10
Rejestracja: 27-10-15, 00:56
Lokalizacja: ontario

Re: Przedstaw się!

Post autor: edwardzik » 29-10-15, 00:22

Witam wszystkich,witam Hioba ,coz za wspanialy czlowiek.Bije od niego taki spokoj ze sluchajac go czlowiek zwalnia swoje normalne obroty,przynajmniej ja tak mam.
Przez przypadek trafilem na jego filmiki na You Tube i bardzo mnie one wciagnely.Obejrzalem ich wiele ale byl to czas nie zmarnowany ,bo i nauczylem sie wielu rzeczy.
Mam 50 lat od 26ciu mieszkam w Ontario,pochodze z Krakowa (urodzilem sie w Krynicy).
Pozdrawiam wszystkich

jury
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 03-11-15, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się!

Post autor: jury » 05-11-15, 13:02

Witam wszystkich
Jestem miłośnikiem jazdy samochodem i nie tylko jako kierowca choć "fajerka" mnie odprężą bardziej.
Trafiłem na YOUTUBE na filmy pana Piotra i jego piękne relacje, można powiedzieć że ze swojego życia.

Pan Piotr ma dar wymowy którego mu zazdroszczę i z wielką niecierpliwościa czekam na kolejne filmy oraz mam nadzieję że znajdzie czaxs i napisze jakąś książkę o życiu, drogach i samochodach w USA. Kiedyś czytałem książkę Ewy Krasnodębskiej O mieszkaniu w NY gdy jako żona korespondenta mieszkała tam kilka lat i pięknie opisała życie nowojorczyków z ich przywarami i naleciałościami z innych nacji.

Z góry zastrzegam że nie mam nic do ludzi wierzących, choć ja jestem bardziej agnostyk (ochrzszczony,komunia, na siłę wbrew własnej woli bierzmowany), byle mnie nikt na siłę niepróbował nawrócić.

Wracając do Pana Piotra, całe życie marzyłem żeby być kierowcą zawodowym na długich trasach, ale niestety ułomność wrodzona na to nie pozwala. Mam kat B i jeżdżę samocodem od 1968 i to jest dla mnie największy relaks.

Zapomniałem wspomnieć o tym że jestem z Warszawy i mam 64 lata

olo88
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 06-11-15, 10:33
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Przedstaw się!

Post autor: olo88 » 07-11-15, 12:52

Witajcie! Mam na imię Karol, mieszkam w Inowrocławiu. Z zawodu jestem organistą, choć traktuję to raczej jako powołanie i posługiwanie, tym bardziej, ze pracuję w parafii każdego dnia rano i wieczorem. W ciągu dnia, gdy nie mam dodatkowych obowiązków (pogrzebów, ślubów) dorabiam jako kurier, gdzie mogę choć w drobnym procencie poczuć się jak trucker :) Uwielbiam jazdę za kółkiem, marzę o zrobieniu C+E jednak chyba prędko nie przekonam Drugiej Połówki, która tym faktem zdaje się nie być zachwycona :P O Piotrze opowiadał mi swego czasu Kamil, Organicus ( film z jego udziałem nakręcił Piotr podczas pobytu na chórze jasnogórskiej Kaplicy Cudownego Obrazu) , stąd praktycznie każdego dnia ogladam jakiś film, poczynając od tych najstarszych by nie stracić wątku gdy pojawi się coś nowego :)

Serdecznie pozdrawiam nasze Siostry i Braci, szczególnie zaś Hioba i Kamila! Szerokości i przyczepności, nie tylko tej drogowej, ziemskiej, ale nade wszystko Bożej :)
Karol - INOWROCŁAW

Awatar użytkownika
Andy
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 08-11-15, 13:53
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Przedstaw się!

Post autor: Andy » 11-11-15, 12:28

Witam wszystkich. Nazywam się Andy i jestem z Kędzierzyna - Koźla. Miło mi być z Wami!
Pozdrawiam serdecznie - Andy

bartp
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 10-12-14, 09:30
Lokalizacja: Bdg

Re: Przedstaw się!

Post autor: bartp » 11-11-15, 15:06

Witam. Filmy i relacje live oglądam od dłuższego czasu, forum czytam od niedawna. Dzięki Hiobie za "filmy o Bogu" dzięki nim znowu zacząłem spoglądać w Jego stronę...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andy
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 08-11-15, 13:53
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Przedstaw się!

Post autor: Andy » 11-11-15, 15:11

Naprawdę rzecz wspaniała!
Pozdrawiam serdecznie - Andy

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 11-11-15, 17:07

Witam nowo przybyłych użytkowników na naszym forum :) życzę długich i mile spędzonych godzin w tym gronie :)

Awatar użytkownika
Andy
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 08-11-15, 13:53
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Przedstaw się!

Post autor: Andy » 12-11-15, 08:43

Bardzo dziękuję! :dowidzenia:
Pozdrawiam serdecznie - Andy

Mleko
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 21-11-15, 11:52
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przedstaw się!

Post autor: Mleko » 23-11-15, 22:12

Witam wszystkich! :-) Mam na imię Daniel i mam 18 lat i jestem z Rzeszowa. O forum jak i o Hiobie dowiedziałem się od kolegi @Kris07 którego też znam osobiście :-)

Interesuję się motoryzacją - z samochodem się praktycznie nie mogę rozstać :D
Czy jest coś jeszcze? Hmmmm... Ogólnie jestem uczniem technikum o zawodzie technik – informatyk :-)

Mam nadzieję, że czas spędzony na tym forum będzie w miłej atmosferze :-)

Pozdrawiam, Daniel

don koyotos
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 21-11-15, 15:03
Lokalizacja: Barcice

Re: Przedstaw się!

Post autor: don koyotos » 23-11-15, 22:26

Witam :) jestem Łukasz, mam 24 lata, jestem studentem aktualnie drugi stopień :) inżynier mechatronik już jest :) Jestem miłośnikiem motoryzacji - tak w ogóle to moja jedyna pasja :) Na co dzień oprócz studiowania zajmuję się naprawą samochodów (z czegoś trzeba żyć prawda ? :DD) Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za przygarnięcie :) Na forum nie jestem tylko i wyłącznie ze względów motoryzacyjnych. Przeżywam ciężkie chwile w swoim życiu i szukam nadziei na lepsze jutro, a czuje że tutaj ją znajdę :) Pozdrawiam jeszcze raz :) z Panem Bogiem :)

Patryk.S
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 22-11-15, 01:50
Lokalizacja: Iława

Re: Przedstaw się!

Post autor: Patryk.S » 29-11-15, 17:07

Witam wszystkich! Jestem Patryk i mam 16 lat, jestem z Iławy. Moją pasją jest motoryzacja, to całe moje życie :D
Pozdrawiam ! :))

Dominik

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dominik » 29-11-15, 20:31

Mleko, don_koyotos, Patryk.S, Witajcie :-) i życzę miłych chwil spędzonych na forum :-D

ODPOWIEDZ