Przedstaw się!

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Tomeek
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 06-12-15, 15:33
Lokalizacja: Neutraubling, Niemcy

Re: Przedstaw się!

Post autor: Tomeek » 10-12-15, 16:16

Cześć!
Jestem Tomek, mam 27 lat, od 2 lat mieszkam i pracuję w Niemczech. Interesuję się sportem, motoryzacją oraz informatyką. Od niedawna jestem posiadaczem BMW E90 i znalazłem się tutaj dzięki temu filmowi Piotra: https://www.youtube.com/watch?v=eZl4FQw8WXM (chciałem poznać różnice w jakości wykończenia pomiędzy E90, a F30). Muszę przyznać, że po tych 29min filmu byłem bardzo zadowolony ze wszystkich wyjaśnień i porównań, dlatego postanowiłem oglądać kanał Piotra. Zaciekawiły mnie nie tylko te filmy z tras i te związane z BMW, ale także i przede wszystkim te filmy związane z wiarą, dzięki którym czuję, że i moja wiara może się znacznie wzmocnić i zgłębić, za co pragnę już na samym początku podziękować!
Witam wszystkich oraz dziękuję za przyjęcie ;-)
Pozdrawiam serdecznie!!
Ostatnio zmieniony 10-12-15, 16:39 przez Tomeek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Wiara pozwala nam pojąć, że istnieje coś Niepojętego."

Awatar użytkownika
Österreicher
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 13-12-15, 17:23
Lokalizacja: Myślenice, Małopolskie

Re: Przedstaw się!

Post autor: Österreicher » 13-12-15, 21:34

Witam. Nazywam się Daniel, mam 17 lat, mieszkam w Myślenicach nieopodal Krakowa. Interesuję się transportem (a zwłaszcza komunikacją miejską), motoryzacją, lotnictwem, kolejnictwem, polityką, historią i geografią. Kocham tyrolskie alpy oraz "charakter" tyrolu. Nie jestem człowiekiem zbytnio religijnym, lecz myślę, że nie będzie to przeszkadzać w przebywaniu na tym forum. Trafiłem tutaj oglądając motoryzacyjne filmiki Hioba na YT. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 13-12-15, 21:44 przez Österreicher, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dominik » 13-12-15, 22:12

Witaj. Na forum nie wszyscy jesteśmy specjalnie religijni, trafiają się też ateiści, więc bez obaw.

Mondfa

Re: Przedstaw się!

Post autor: Mondfa » 15-12-15, 20:22

Ale masz szerokie zainteresowania Osterreicher :) Imponujące :) :dowidzenia:

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: hiob » 17-12-15, 13:43

Witam, witam nowych gości. Kierowców i "cywilów", wierzących i szukających.

Nikogo tu nie będziemy nawracać na siłę, ani na chrześcijaństwo, ani na drajwerkę, bo praca kierowcy to ciężki i niewdzięczny kawałek chleba, a wiara "na siłę" to nie jest żadna wiara.

Ale jak ktoś spotka Boga na swej drodze, prawdziwego, żywego Boga, to dopiero wtedy staje się, tak jak ja, szczęśliwym człowiekiem, czego i Wam życzę. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Rafael
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 29-12-15, 11:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedstaw się!

Post autor: Rafael » 29-12-15, 20:29

Witam wszystkich! :-) Nazywam się Rafał, mam 15 lat, mieszkam w Lublinie. Na kanał Hioba natrafiłem przypadkiem przez film o Małym Fiacie około rok temu, szukając filmów związanych z Ameryką. Po wejściu na kanał i obejrzeniu wideo powitalnego, które mnie zaciekawiło, regularnie oglądam filmy. Na początku były to filmy związane głównie z samochodami, później ciekawostki, a od kilku miesięcy oglądam także filmy o wierze. Na forum zacząłem zaglądać około pół roku temu, a transmisje z drogi oglądam od kilku miesięcy. Jestem miłośnikiem motoryzacji, a oprócz tego interesuję się informatyką.

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 29-12-15, 20:53

Witaj Rafael na naszym forum :) życzę mile spędzonych godzin tutaj ;-)

dudi6
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 01-01-16, 13:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Przedstaw się!

Post autor: dudi6 » 03-01-16, 16:42

Cześć wszystkim.
Mam na imię Patryk, mam 18lat i mieszkam w okolicach Tarnowa.
Interesuję się motoryzacją, uwielbiam jeździć wszystkimi pojazdami mechanicznymi jakimi się da, biologią (planuję iść na medycynę po skończeniu liceum a kończę za 4 miesiące :) ) oraz językiem angielskim. Plany na przyszłość mam by zostać lekarzem jednak wiadomo jak to jest z przyszłością a możliwe też i że wyjadę do USA gdzie mam kilka osób z rodziny. Motoryzacją interesuję się ponieważ to też zainteresowanie mojego taty i sam jest kierowcą zawodowym, a ja z nim też już zrobiłem "trochę" kilometrów po Europie. Mój własny samochód którym najwięcej robię kilometrów to Rover 75 2.0 i obecnie regularnie w każdą sobotę przemierzam trasę 100km w jedną stronę jeżdżąc do Nowego Sącza dlatego też można mnie co sobotę spotkać na trasie Tarnów - Tuchów - Gromnik - Stróże - Nowy Sącz ;) Jeżdżę też Fiatem Mareą ale to tylko czasami. Hioba oglądam już dosyć długo i interesują mnie wszystkie jego filmiki dlatego też uważam że Hiob jest ciekawą osobą. Sam natomiast jestem osobą która wierzy ale niestety niezbyt religijną, jestem pozytywnie nastawiony do wiary i chciałbym spotkać w swoim życiu Boga bo wiem że na razie nie jestem zbyt dobrym chrześcijaninem, dlatego też zarejestrowałem się na tym forum bo mam nadzieje że to mi pomoże w szukaniu właściwej drogi życiowej. Pozdrawiam wszystkich!
Ostatnio zmieniony 03-01-16, 17:34 przez dudi6, łącznie zmieniany 2 razy.

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Przedstaw się!

Post autor: JJacek » 04-01-16, 19:40

Witaj dudi6 na forum :)

BartekG
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 17-12-14, 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedstaw się!

Post autor: BartekG » 06-01-16, 08:28

Witam.
Na imię mam Bartek, lat 30 z Sosnowca. Konto na forum założyłem już jakiś czas temu. Hioba oglądam już od dobrych 4 lat. Lubię oglądać transmisję live, ale ze względu na pracę mam włączony jedynie odsłuch. Życzę wszystkim dobrego nowego roku.

Awatar użytkownika
Benjal
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 08-01-16, 12:14
Lokalizacja: Leicester

Re: Przedstaw się!

Post autor: Benjal » 11-01-16, 12:51

Witam serdecznie;) Mam na imię Benek (Benedykt) Mam 25 lat. Pochodzę z małej wsi w Beskidzie Śląskim, Jaworzynka, ale od 2 lat mieszkam w UK. Miasto Leicester. Wyjechałem wraz z żoną aby uzbierać odpowiednią kwotę na ,,własne cztery kąty". Z wykształcenia jestem stolarzem ale aktualnie pracuję w przetwórstwie mięsnym. Praca nie jest moją wymarzoną ale najważniejsze, że jest :-D Interesuje się samochodami, wspinaczką górską, rowerami i ogólnie ekstremalnymi sportami. Jestem wierzącą osoba. Niedawno szwagra potrącił samochód ( szaleniec wjechał na chodnik) był w tak poważnym stanie, że lekarze w nottingham nie dawali mu szans na przeżycie. Modliliśmy się wszyscy - rodzina, przyjaciele a nawet siostry zakonne w Watykanie (dziewczyna mojego brata ma trzy kuzynki, które są siostrami zakonnymi w Watykanie) więc prosiła o modlitwy. Szwagier dzięki Bogu wyzdrowiał i żyje. Dlatego w modlitwie jest największa siła i nadzieja. Pozdrawiam ;-)
Mój dziadek zwykł mawiać ,, Do kościoła chodzić trzeba, żeby dostać się do nieba''

Awatar użytkownika
BarteX94
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 04-01-16, 13:07
Lokalizacja: Bledzew POLAND

Re: Przedstaw się!

Post autor: BarteX94 » 11-01-16, 13:16

Witam

Jestem Bartek. Mam 21 lat, 19 marca skończę 22 lata. Mieszkam na wsi zwanej Bledzew. Znajduje się ona w powiecie Międzyrzeckim w Lubuskiem. Uczę się drugi rok Informatyki. Liceum skończyłem w 2013 profil: matematyczno-przyrodniczy. Interesuje się grami komputerowymi typu: Wiedźmin czy Skyrim, ale również grami tj World of Tanks czy League of Legends. Uwielbiam sporty motorowe: formuła 1, żużel, rajdy wrc. Jestem osobą wierzącą, ale słabo praktykującą. Na forum trafiłem z YT i jestem z tego zadowolony.

Pozdrawiam
"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"
(Joz 1,9; Księga Jozuego)

juliusz1075
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 12-01-16, 12:22
Lokalizacja: Gostyń

Re: Przedstaw się!

Post autor: juliusz1075 » 15-01-16, 11:23

Witam, jestem Mariusz, mam 30 lat. Mieszkam w Gostyniu woj. wielkopolskie. Interesuje się zagadnieniami wiary oraz motoryzacją. Na co dzień pracuję we firmie produkującej filtry do aut ciężarowych. W wolnych chwilach zajmuję się odrestaurowywaniem zabytkowych motocykli. Na stronie Hioba znalazłem się zupełnie przypadkiem, bardzo się cieszę ze tak się stało, pozdrawiam

adamos2222
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 27-01-16, 20:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Przedstaw się!

Post autor: adamos2222 » 30-01-16, 12:06

Witam, mam na imię Adam, mam 26lat. Mieszkam w Poznaniu. Interesuje się komputerami (naprawa oraz montaż), telefonami komórkowymi oraz motoryzacją. Pracuję w dużej firmie logistycznej "Dasher"
jako wózkowy, wwolnych chwilach albo siedzę na yt bądz spotykam się ze znajomymi bądź dziewczyną.
Na stronę hioba trafiłem szukając filmików kierowców ciężarówek, gdyż zawsze ciężarówki mnie fascynowały (pracując w logistyce często się ocieram o piękne zestawy). Pozdrawiam

Luki007
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 01-02-16, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przedstaw się!

Post autor: Luki007 » 03-02-16, 10:11

Witam wszystkich, mam na imię Łukasz pochodzę z małej miejscowości koło Częstochowy. Mam 24 lata, filmiki na You Tube znalazłem już z dwa lata temu i tak sobie obejrzałem już chyba wszystkie, kanał video live znalazłem koło pół roku temu i też oglądam bez przerwy :) Moim marzeniem i pewnie nie tylko moim jest wyjechanie do Stanów Zjednoczonych i zamieszkanie tam na stałe, w tym roku składam papiery na zieloną kartę zobaczymy.. może akurat się uda :) Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na Live :)

ODPOWIEDZ