Gadu - Gadu

Jesteś tu nowy? Zapraszam Cię do powiedzenia o sobie paru słów. Oczywiście jeżeli tylko masz na to ochotę, nie jest to obowiązkowe. Jednak było by nam miło, gdybyśmy się dowiedzieli czegoś o Tobie. Tutaj także znajdziesz REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Gadu - Gadu

Post autor: Szubert » 07-07-12, 12:10

10462883 Moje gadu gadu ;d korzystam z programu AQQ ;p
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Magdalena_i
Przyjaciel forum
Posty: 4
Rejestracja: 01-01-13, 02:45
Lokalizacja: Polska - Canada

Re: Gadu - Gadu

Post autor: Magdalena_i » 01-01-13, 04:13

ziemianka pisze:Witam!
Ja ilekroć zdarza mi się pisac na gg do Hioba to albo jest odpisane albo ma czas na rozmowę. A nawet gdyby nie miał, to w Jego sytuacji to chyba zrozumiałe - ma pracę i dom.
Co do faktu czy ktoś sie wyraża kulturalnie czy nie. Zawsze mam z tym dylemat poniewaz także lubię kurtuazję i dobre wychowanie. Jednak pamiętam także o tym ., kiedy ktoś nie zachowuje sie tak jakbym chciała, ze wychowanie to przede wszsytkim dom, a nie każdy zaznał tyle uwagi rodziców zeby wiedzieć że trzeba się przedstawić, więc robi to jak umie. To bardzo wazne aby o tym pamiętać, gdyż jakby zrobic twardą selekcję to z połowa ludzi nie bedzie się rozmawiać. Albo co gorsza stracimy taką osobe z oczu gdyż może się najzwyczajniej w świecie powstydzić swojego zachowania w reakcji na nasze zwrócenie uwagi. Dlatego warto wymagać kultury, ale niech mamy też na uwadze powody dla której jej nie ma.
Prawdziwy Chrześcijanin przed nikim nie zamyka drzwi - bez względu na osobę

PrawyE2K
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 29-11-13, 21:32
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Gadu - Gadu

Post autor: PrawyE2K » 04-12-13, 18:32

Moje GG to 7874221
Jak ktoś do mnie napisze to prosił bym o przedstawienie. Bo nie bedę wiedział,
kto do mnie pisze na komunikator.
Pomogę w kwestii Radia Internetowego oraz hostów radiowych (adresów URL),
oraz programów do słuchania.
Ostatnio zmieniony 04-12-13, 18:33 przez PrawyE2K, łącznie zmieniany 1 raz.

toyqa
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 09-11-12, 18:13
Lokalizacja: UK

Re: Gadu - Gadu

Post autor: toyqa » 05-07-14, 21:12

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania związane z życiem, pracą lub zdaniem prawo jazdy w Wielkiej Brytanii to zapraszam. 4031159
Pozdrawiam

Dominik

Re: Gadu - Gadu

Post autor: Dominik » 12-09-14, 16:08

Mój numer to 643311
Możecie ze mną rozmawiać o sprawach związanych z informatyką.
albo po prostu pogadać o wszystkim.

Tylko piszcie od razu w pierwszej wiadomości skąd macie mój numer, jaki macie nick z forum. Wy to wiecie, więc niech i ja wiem.

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Gadu - Gadu

Post autor: Mazi » 07-01-15, 22:18

Więc i ja podam. 48391942. Ale jak osoba zainteresowana, nie przedstawi się i z nie powie z kąd ma mój numer, oraz nick z forum zostanie zignorowany (czasami jestem widoczny a czasami nie)
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

adamos2222
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 27-01-16, 20:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Gadu - Gadu

Post autor: adamos2222 » 01-02-16, 19:54

Stary temat ale: 19756686, mozna pisac o komputerach, naprawach, chetnie udziele porady jakiejkolwiek oraz branza gsm. Odpisze na pewno :) Czasami jestem na zaraz wracam a czasami na niewidocznym.

ODPOWIEDZ