"Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: "Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Post autor: hiob » 28-01-18, 12:09

Twin, dzięki. Już widziałem, ktoś wcześniej mi go przesłał. Naprawdę wart polecenia.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: "Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Post autor: skrzydlaty » 28-01-18, 19:19

Twin pisze:Polecam film Grzegorz Brauna "Luter i rewolucja protestancka". Został wrzucony na YT przez samych protestantów jako przykład katolickiej "propagandy" :lol: Kto może nie skorzysta bo film bardzo ciekawy.
https://www.youtube.com/watch?v=CGZYrPtQNpA
Obejrzałem, wciągnął mnie.
Pełnometrażowy film, trzeba poświecić trochę czasu, ale już wiem, że czasu mam dość, tylko źle nim zarządzam. Więc czas się znalazł.

Jeżeli to są wszystko sprawdzone, udokumentowane informacje, to szok! :shock:

mamamondfa

Re: "Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Post autor: mamamondfa » 29-01-18, 09:08

"Prawdziwe oblicze katolicyz..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Fundacja Osuchowa.
Nie zdążyłam :roll:
Ostatnio zmieniony 29-01-18, 09:08 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: "Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Post autor: Marek MRB » 29-01-18, 20:17

Można u nich kupić, niedrogo.
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: "Ciekawe cytaty" z ojca reformacji

Post autor: Twin » 29-01-18, 21:23

Również zachęcam do kupna, sam choć film obejrzałem to i tak zamierzam go kupić, czy w jakikolwiek sposób za niego zapłacić bo w ten sposób wspiera się powstawanie takich produkcji.
Rzeczeni protestanci wrzucili film bez zgody producenta (fakt, że nazwali go propagandą dobitnie o tym świadczy) i dlatego zniknął.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

ODPOWIEDZ