Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Tutaj są dyskusje na temat wiary. Masz jakieś pytania dotyczące nauki Kościoła, na temat chrześcijaństwa, sekt, wiary, a także komentarz na temat jakiegoś tekstu z mojej stronki? Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i zadać pytania.

Moderator: Marek MRB

norbimerol
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 30-08-12, 16:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: norbimerol » 10-09-12, 19:46

Nie lubie go za to ze powiedzial kiedys "Nie dawajacie monet 1zl-2zl-5zl tylko papierowe bo sa potrzebne na cos tam ....
!!!! Jak mozna tak mowic do ludzi ?
Nornalnie masakra.......

Od tego czasu przestalem chodzic do kosciola

a sam jezdzi FURA z salonu za 100 000zl to niech moze sam dolozy ze swojej pensji na skladke ?
Ostatnio zmieniony 10-09-12, 19:47 przez norbimerol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: hiob » 11-09-12, 02:37

norbimerol pisze:Nie lubie go za to ze powiedzial kiedys "Nie dawajacie monet 1zl-2zl-5zl tylko papierowe bo sa potrzebne na cos tam ....
!!!! Jak mozna tak mowic do ludzi ?
Nornalnie masakra.......
To znaczy kogo nie lubisz? I gdzie i kiedy ten ktoś tak powiedział?

I ile, Twoim zdaniem, należy dawać na Kościół?
Od tego czasu przestalem chodzic do kosciola
A co to ma wspólnego z Twoją decyzją? To chodziłeś do kościoła tylko dlatego, że nikt Ci nie mówił, żebyś coś dawał? A tak to się obraziłeś? Na złość mamie odmrozisz sobie uszy? Gdzie tu jakakolwiek logika?
a sam jezdzi FURA z salonu za 100 000zl to niech moze sam dolozy ze swojej pensji na skladke ?
Kto jeździ tą furą z salonu za sto tysięcy złotych? I co to ma wspólnego z czymkolwiek? I skąd wiesz, że ten ktoś, kogo masz na myśli, nie daje bardzo dużo pieniędzy na potrzebujących?
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anteas

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: Anteas » 11-09-12, 18:46

Wpadł, nagadał się, i wypadł.

Nie wiadomo o czym gadał (może nawet on sam tego nie wie).
Jak mozna tak mowic do ludzi ?
A jak mówić do ludzi? Czy to może o to chodzi że ksiądz (domyślam się że o osobę duchowną chodzi) miał czelności poruszyć sprawę finansów. Bo wiem że co poniektórzy są uczuleni na to, jak by sami o finansach nie rozmawiali i nie myśleli :evil:

A może to nadmiar propagandy wiadomo czyjej o tym jak to "czarni" śpią na pieniądzach, i biedny naród wykorzystują (kto wykorzystuje, to wykorzystuje), a do tego brak krytycznego myślenia? Znam osobiście takich, co wszystko co w telewizji powiedzą, to bezkrytycznie przyjmują jako szczerą i jedyną prawdę.
Ostatnio zmieniony 11-09-12, 18:53 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: myschonok » 11-09-12, 23:47

A ja jestem zwolennikiem dziesieciny :-)
Praktykuje i sie ciesze,bo widze co nasz proboszcz z otrzymanymi pieniedzmi robi :-)
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Niech ksiądz będzie niedzisiejszy

Post autor: hiob » 16-09-12, 02:29

myschonok, witaj! A ja się już martwiłem o Ciebie. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ